Announcement

Collapse
No announcement yet.

Oskar na SK način

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tako je Ricpa, sve znas.

    Nisam ni ja Gladiatoru dao bodove jer sam ocekivao da ce biti medju prva tri na ovoj listi, bas sam iznenadjen.
    sigpic

    Comment


    • http://www.moviemistakes.com/film541

      Zbog nekih od 175 gresaka nisam dao bod Gladijatoru.Tezi ka fiktivnoj istoriji, ne trazim od takvih filmova da budu 100% istorijski tacni samo da ne bude nekih velikih odstupanja cega u ovom filmu ima na pretek.

      Comment


      • Ma kakav gladijator, necemo se zajebavati .... ajte molim vas
        Meni samo krivo za americku lepotu sto je izduvala ....
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Pijanista mi je br 1 svih vremena, Gladijator u top5...oba su izduvala
          sigpic

          Comment


          • Pijanistu ste izbacili?? Očigledno filmski razlozi nisu bili u pitanju prilikom glasanja...
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Za mnoge i nisu, ali jbg zato je to oskar na SK nacin
              Sto se mene tice ja bih sigurno jedno 10ak filmova zamenio, ali tako je kako je
              Last edited by Sandugp; 30-03-15, 21:28.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Za mnoge i nisu, ali jbg zato je to oskar na SK nacin
                Sto se mene tice ja bih sigurno jedno 10ak filmova zameni, ali tako je kako je
                JA bih 15 zamenio druze ako cemo iskreno, al sta da se radi, razlika u misljenjima.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Originally posted by Il Capitano View Post
                  Pijanistu ste izbacili?? Očigledno filmski razlozi nisu bili u pitanju prilikom glasanja...
                  Pazi, Pijanista jeste propaganda, kao i Sindler i jos mnogi...
                  I zbog toga ja nisam glasao za te filmove, ali nisam jedini glasao.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Ma kakav gladijator, necemo se zajebavati .... ajte molim vas
                    Meni samo krivo za americku lepotu sto je izduvala ....
                    AB je mogao da uleti samo ispred Dezurnih Krivaca.

                    Pijanista nije imao ni laku ni tesku grupu, bilo je tesko za ocekivati da ce da ima vise bodova od Sosenka i Zelene Milje.Kada pogledas izbor od tih 20 filmova, bas je tesko izabrati kome dati bodove i kojim redosledom.Drago mi je ako nista drugo sto je 8 1/2 prosao iz te grupe, a iz prva nisam verovao da ce da prodje grupu.Nije to da ne volim Pijanistu, ali bolje su mi legli Rear Window, Paths of Glory kao i La Dolce Vita.Taksista da se nasao u drugoj grupi verovatno bih mu dao koji bod, sto dovoljno govori o tome koliko sam lupao glavom o zid kome sve da dodelim bodove.Da sam svake nedelje pravio Honorable Mention, prva grupa bi ih imala najvise.

                    Comment


                    • Paric bi mogao sam da iznese pravi Oskar. Kakav Japanac od coveka.
                      sigpic

                      Comment


                      • Mogli su i suspekti i lepota Ali jbg desi se pogrese ljudi
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                          Paric bi mogao sam da iznese pravi Oskar. Kakav Japanac od coveka.
                          Za razliku od tebe lenjog i razmazenog Bosanca.

                          @Sandugp

                          Udje AB i izadje GWH ili Incendies i obojica smo srecni.

                          Comment


                          • Nego, zanima me da li je neko vodio statistiku koji forumas za sada ima najvise filmova?
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Ricma View Post
                              Za razliku od tebe lenjog i razmazenog Dobojlije.

                              @Sandugp

                              Udje AB i izadje GWH ili Incendies i obojica smo srecni.
                              Ispravio sam te nemoj da imamo nesto zajednicko nas dvojica molim te
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by Erik Dekard View Post
                                Nego, zanima me da li je neko vodio statistiku koji forumas za sada ima najvise filmova?
                                Taman si ti to mogao caskom da prelistas i pribelezis Pa da imamo i tu evidenciju....
                                Sada ozbiljno da me pitas kojih sam 20 (jel ono bilo 20) stavio ne bih mogao svih da se setim.

                                Ali sam siguran da mi je 10ak ispalo...
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X