Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2013. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vjeruj mi, iako se mi ne pitamo on Londona nece ocima vidjeti.

    Comment


    • Sad si i vidovit

      Raspored za sutra, Basel

      http://www.atpworldtour.com/posting/2013/328/op.pdf

      Valencia

      http://www.atpworldtour.com/posting/2013/573/op.pdf

      Comment


      • Samo 10 a igra sezonu zivota....Steta ja ga zelim u Londonu vise nego Risu a verovatno ce i jedan i drugi...
        Svejedno ali igrao je bas malodusno a covek se bori za krunu sezone
        sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

        Comment


        • Ih, nikakva vidovitost za to nije potrebna. On nece maknut od 2.kola Parisa a Tsonga i Gaske ce sigurno vise uraditi od njega na tom turnira i cao Wawice

          Comment


          • Kazem ti da je bolja taktika ispasti rano, nego igrati 4 meca za 90 bodova koji mu nece nista pretjerano znaciti

            Nebitno je to kakvu ko godinu igra...Federer nije bolji ove godine i to je cinjenica

            Comment


            • Ti si postao saljivdzija....steta sto nije doslo do Svis finalas
              Role je bolji od Stana i na jednoj nozi...
              A da ima ocajne rezultate ima.....
              Last edited by MarRF; 22-10-13, 18:44.
              sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

              Comment


              • Nije veliko iznenadjenje rana eliminacija u Bazelu na kom ima relativno slab ucinak, vec nacin na koji je igrao.Udarci po pola metra u aut , 1servis nesto preko 30% i naravno ulog na ovom turniru A ERV igrac brzih podloga pre par dana se jedva kretao po terenu jedva servirao.
                Similis simili gaudet

                Comment


                • ERV zna igrati odlican tenis u dvorani i generalno je u stanju namuciti bolje igrace kada ima svoj dan

                  Ovim rezultatom on ne gubi previse, koliko god se to nekome ne svidja...

                  Comment


                  • Nema veze i zemljak ce mu se takticki pridruziti i poceti juriti Pariz i onaj teski celik od trofeja.....
                    sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                    Comment


                    • Sigurno ne gubi previse Stan the Friend
                      Zato je Brands prosao dalje preko Seppia
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Cisto sumnjam, mislim da Federer zeli u Baselu rijesiti odlazak u London...a titula bi mu to omogucila

                        Comment


                        • Originally posted by shminka View Post
                          Cisto sumnjam, mislim da Federer zeli u Baselu rijesiti odlazak u London...a titula bi mu to omogucila
                          Uhuh, a ko ce usput resiti Berdu i Delpa....treba Roletu pomoc oko toga. Bilo bi divno kada bi ih sam obojicu resio. E to bi bilo vec nesto....Tesko je to sada, tesko
                          sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                          Comment


                          • Falla objasnjava neke stvari Simona...
                            OVAKO

                            Comment


                            • Berdiha ima ko, mogu i Ivo i Kei i Dodig...Delpa vec teze...nek` se bori

                              Comment


                              • Haha ...Ivo je moja uzdanica...A Bagy sutra da se raspomami i eto jednacine. A onda Brenevald na ceremoniji umire od srama......
                                sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                                Comment

                                Working...
                                X