Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2013. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ja to samo konstatujem, nista lose nema u tome.

    I treba da forum da bude za caskanje, ja se tebi ponekad divim kako imas elan za sva ta elaboriranja

    Comment


    • Originally posted by Prototype View Post
      Ma ja to samo konstatujem, nista lose nema u tome.

      I treba da forum da bude za caskanje, ja se tebi ponekad divim kako imas elan za sva ta elaboriranja
      Ja sam tvoj prijasnji post shvatio kao kompliment.

      Ne radi se o elanu nego o inrteresovanju. Ja sigurno nisam jedini na ovom forumu.

      Comment


      • Niko ovde nema tu ozbiljnost u svojim postovima, jedino CW. Ostali su svi tu i da ironicno napisu, da se sale, provociraju, navijaju. Al ne i bloody serious NI

        Comment


        • Originally posted by Prototype View Post
          Niko ovde nema tu ozbiljnost u svojim postovima, jedino CW. Ostali su svi tu i da ironicno napisu, da se sale, provociraju, navijaju. Al ne i bloody serious NI
          Prototype,

          Ja sam mislio da nisam potpuno operisan od smisla za humor, Ali opet na drugima je da o tome sude.

          Comment


          • Originally posted by Zile90 View Post
            Dam glavu da ce Nadal da ispadne od Berdiha da se ne bi sastajao sa Novakom,jer Novak zeli partiju protiv Nadala sada vise nego ista,a Rafa ce mu to uskratiti.
            Ne znam za Nadalove planove, ali ni Novaku ne bih preporucio da forsira taj susret jer porazom moze da izgubi mnogo vise nego sto bi dobio pobedom. Ako teren za revans nije pazljivo pripremljen ne treba zuriti.
            Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

            Comment


            • Originally posted by Navras View Post
              Ne znam za Nadalove planove, ali ni Novaku ne bih preporucio da forsira taj susret jer porazom moze da izgubi mnogo vise nego sto bi dobio pobedom. Ako teren za revans nije pazljivo pripremljen ne treba zuriti.
              Navras,

              E bas si morao sve da pokvaris! Sva moja prica je pomalo pripremanje raznja dok je zec jus u sumi. Nadal i te kako moze da dobije taj mec, a to bi bila katastrofa za Novaka. S druge strane, bolje da naredni mec sa Nadalom Novak igra sto prije.
              Last edited by NI; 02-10-13, 22:10.

              Comment


              • Ne vidim ni jedan jedini nacin da Novak zadrzi no.1,tako da kombinaciju mozete odbaciti.

                E sad te kalkulacije kome vise odgovarao poraz a kome pobjeda su moguce ali sumnjam da na bilo koga od njih moze uticati poraz na ATP 500 turniru

                Comment


                • Originally posted by FC Nadal View Post
                  Ne vidim ni jedan jedini nacin da Novak zadrzi no.1,tako da kombinaciju mozete odbaciti.

                  E sad te kalkulacije kome vise odgovarao poraz a kome pobjeda su moguce ali sumnjam da na bilo koga od njih moze uticati poraz na ATP 500 turniru
                  U jednome se varas, poraz u Pekingu od Nadala bi bio ozbiljan udarac za Novaka.

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    Navras,

                    E bas si morao sve da pokvaris! Sva moja prica je pomalo pripremanje raznja dok je zec jus u sumi. Nadal i te kako moze da dobije taj mec, a to bi bila katastrofa za Novaka. S druge strane, bolje da naredni mec sa Nadalom Novak igra sto prije.
                    Dezurni sam pesimista ovih dana To bi bio cetvrti poraz u nizu i predstavljao bi tezak udarac za Novaka koji je vec u nokdaunu. Pobeda nad Nadalom u sto skorije vreme bi znacila, ali mislim da je kljuc za narednu sezonu DC.
                    Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                    Comment


                    • Ali u usporedbi sa Montrealom i USO bi po meni bio maciji kasalj. Ako Novaka mogu dotuci 3 uzastopna poraza od velikog rivala,onda je to znak za uzbunu


                      EDIT:Ipak bi bile 4,sto nije malo ali opet...
                      Last edited by DinoFC; 02-10-13, 22:19.

                      Comment


                      • Originally posted by FC Nadal View Post
                        Ali u usporedbi sa Montrealom i USO bi po meni bio maciji kasalj. Ako Novaka mogu dotuci 3 uzastopna poraza od velikog rivala,onda je to znak za uzbunu
                        Bokserski receno, Novak je u Montrealu dozivio nokdaun, a na USO-u nokaut. I to se ne moze isparviti u Pekingu, ni u Sangaju,ni u Bazelu, ni u Pariz, iako bi Pariz bio jako bitan iz taktickih razloga, donekle moze u Londonu, to je strasno vazan turnir za Rafu. Pravi popravak je Melburn. Mnogo ce lakse biti Novaku u Melburnu ako tokom jeseni ima 2 ili vise 0 protiv Nadala. A tokom jeseni, Nadal mora biti i amlo zasicen i malo nervozan i zeljan da predahne. I ne moze stalno izbjegavati Novaka jer ond adovodi u pitanje mjesto broj jedan. Zato je jesen velika prilika za Novaka.

                        Originally posted by Navras View Post
                        Dezurni sam pesimista ovih dana To bi bio cetvrti poraz u nizu i predstavljao bi tezak udarac za Novaka koji je vec u nokdaunu. Pobeda nad Nadalom u sto skorije vreme bi znacila, ali mislim da je kljuc za narednu sezonu DC.
                        Precjenjujes znacaj ovogodisnjeg DC-a. To bi bio vjetar u Novakova jedra, ali ni slicno jako onome iz 2010. Sljedecu godinu ce da presudi njegov rivalitet sa Nadalom, iznad svega ono sto ce se desiti u RG-u. Sve drugo je manje bitno i sve drugo je u funkciji toga turnira.
                        Last edited by NI; 02-10-13, 22:28.

                        Comment


                        • NI,

                          Nadal je za 15 dana prvi igrac svijeta i tu ce da bude barem pola godine. Da li ce se na tron vratiti za 5 ili 12 dana je apsolutno nebitno. U ova dva meca se vidjelo da je ranjiv i to bi Berdych i Isner mogli vrlo lako iskoristiti

                          Sem toga, od Novaka ocekujem da Wawrinki popusti i "pusti" ga u 1/2 jer su njemu bodovi u ovom trenutku potrebniji. To je najmanje sto moze uciniti nakon AOa i USOa

                          Ne vjerujem da cemo gledati finale Novak-Rafa. Mislim da se do kraja godine eventualno mogu sastati u Londonu. Prije toga jako tesko

                          Comment


                          • Svaka pobjeda ce mu sigurno dobro doci i ne moze lose uticati na njega,to je sigurno. E sad kako ce to ispasti to je pitanje,i da li ce igrati vise puta ove jeseni ostaje u domenu SBBKBB,pa cemo sacekati i vidjeti

                            Vidim pricate o stilu pisanja NI,sta reci za tog covjeka,da najstrasnije popljuje Nadala u svakom postu ja cu to sa uzitkom citati

                            Comment


                            • Originally posted by FC Nadal View Post
                              Svaka pobjeda ce mu sigurno dobro doci i ne moze lose uticati na njega,to je sigurno. E sad kako ce to ispasti to je pitanje,i da li ce igrati vise puta ove jeseni ostaje u domenu SBBKBB,pa cemo sacekati i vidjeti

                              Vidim pricate o stilu pisanja NI,sta reci za tog covjeka,da najstrasnije popljuje Nadala u svakom postu ja cu to sa uzitkom citati
                              NI, znas sta ti je ciniti
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by shminka View Post
                                NI,

                                Nadal je za 15 dana prvi igrac svijeta i tu ce da bude barem pola godine. Da li ce se na tron vratiti za 5 ili 12 dana je apsolutno nebitno. U ova dva meca se vidjelo da je ranjiv i to bi Berdych i Isner mogli vrlo lako iskoristiti

                                Sem toga, od Novaka ocekujem da Wawrinki popusti i "pusti" ga u 1/2 jer su njemu bodovi u ovom trenutku potrebniji. To je najmanje sto moze uciniti nakon AOa i USOa

                                Ne vjerujem da cemo gledati finale Novak-Rafa. Mislim da se do kraja godine eventualno mogu sastati u Londonu. Prije toga jako tesko
                                shminka,

                                Prije Vavrinke Novak mora da prodje Veradaska... Moze on izgubiti blo koji od ta dva meca to je neospurno. Junacenje poslije nokauta moze da se obije oglavu.

                                Ako Nadal bude izlazio na megdane Novaku, 100% ce biti prvi na kraju godine. Cak ako te megdane bude gubio.

                                Ako pak bude izbjegavao megdane sa Novakom do Londona, onda su mu sanse da bude prvi na kraju godine bude prvi 70%. Bile bi vece od toga ali je Nole odlicno odigrao psiholoski rat. Bacio je bubu u Nadalu u uho.
                                Last edited by NI; 02-10-13, 22:35.

                                Comment

                                Working...
                                X