Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2013. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lomi ga Role spinom ko Rafa

    Comment


    • Sto duze to bolje.
      Genius, outrageous, the best ever! RF!

      Comment


      • FH viner za prvi set, ovo je ipak bila prava odluka, drzi 20+ razmjene bez problema
        sigpic

        Comment


        • Ne mogu da dokucim nesto na ovo reketu..

          Cini mi da napravljen na old fashion way. Ram je mnogo debeo, mnogo mnogo deblji nego kao kod reketa koji oficjelno koristi.

          Sa ovim reketom dobio je na duzini reketa, ali ne znam da li je dodao jos jednu vertikalnu za vise spina ili je samo horizontalne zice dodavao.

          Sa tehnikom forhenda nema nista cudno, samo drugacije se namjestiti na FH vecom povrsinom reketa nego sa manjom i tu lezi problem, ne udara sredinom spana i zato lete ovi FH van...


          Prsluk
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Prohladno je u Hamburgu, Roger obukao prsluk, na sledecoj pauzi ce kravatu i sako, do kraja meca ide i kaput vjerovatno.
            sigpic

            Comment


            • Sljedeci potez bijele tole koje dobro idu uz prsluk

              Comment


              • Fed nije povecao samo povrsinu glave reketa, vec je dodao jos i mase na njega..

                Svi reketi koje je koristio bili su drama tanki od nCodea, kada je vibration trap poceo da se ubacuje na sredinu rama sa obije strane ..

                babolat je taj vibration trap stavljao u vrat reketa, a onda je K factor zadrzao taj dizajn nCodea, pa svi sljedeci reketi su to imali, samo sto su sada smanjili masu i velicinu tih vibration trapova.


                meni se sada cini da je Fed dodoa malo mase na reket tacno u ramu reketa, za vise kontrole...

                ne znam cudan mi je ovaj reket skroz. Ja mislim da ovo samo proba za nesto novo, cak sam poprilicno siguran da ce u gstadu igrati sa drugom varijantom reketa...
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Jel nam se to javlja inzenjer iz Wilsona?

                  Comment


                  • Mah samo sam probao svaki Wilson od nCodea i jednu stvar za onu Federerovu devetesetku mogu reci, a to je da je teza oko 10 grama od ostalih reketa. Ali nacin na koji se udarac sa tim reketom izvodi je apsolutno caroban. Tacno se osjeti kako se generise snaga iz ramena preko lakta do zgloba i na kraju preko reketa na lopticu. Predobar osjecaj, ali treba oko sat vremena da se naviknes na njega, jer glava je toliko mala da apsolutno nema prostora za gresku.

                    ja nisam imao nekih vecih problema udarajuci sa njim jer imam slicnu tehniku kao Roger, jebiga furo sam se na njega pa je to neka blijeda kopija.

                    meni ova promjena reketa je cudna, ali eto cekat cu da vidim ovu 98"-cu ako se ikad pojavi na trzistu
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Uzasno se namjesta na forhend. Sada je mislim totalno izgubio split step za FH.

                      Pratio sam par gresaka iz FH, svaki put je drgim djelom reketa udario, jednom vrhom jednom vratom, jednom nije mogao dovoljno spina da izvuce. Lose se namjesta na FH i to mu je ogroman problem...
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Jos ce osvojiti turnir s ovom skalamerijom

                        Comment


                        • Ovo je uzas. BH vise manje, ali sveukupni dojam je los. Ovo je prvi mec da gledam i nisam nimalo zadovoljan.

                          Ima problema sa izvlacenjem dovoljno spina. Mnogo problema kada zeli flat da opali. Nepravilni odskoci mu prave mnogo problema..

                          Cak sada kada gledam cudim se. Sad mi se cini sa igra sa 90".

                          Ovi turniri nisu bili nista drugo nego njegova medju sezona, jer kad svi drugi budu imali pauzu i pripreme on ce da budalese po juznoj americi, pa sad odlucio da radi eksperimente...
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Zar moze vise spina od ovoga

                            3 BH vinera u gemu za break

                            Comment


                            • Jebiga sa previse spina tesko loptica izlazi u aut, a sa premalo ode ona u prvi red tribina bez problema..

                              Konstantno imam osjecaj da ne udara centrom reketa lopticu vec tu negdje okolo, al jebemu mal mi TV i ne mogu fino kao na HD u da analiziram sve
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Probaj na streamu

                                Comment

                                Working...
                                X