Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li je moguce da je matori i drugog sina ugurao?
    Pa decka su terali motikama iz svakog kluba posle ofk-e! Sigurno je dobio i neki life-long ugovor 4+1 da nas cisto neko ne osteti

    Comment


    • Miko kakav Sladjan 'leb ti jebem?

      Stefan se zove decko. Sladjan je otac.

      Comment


      • Originally posted by colke995 View Post
        Shvaticemo kao da se klanja navijacima, a verujem i da ce imati razlog, tamo u Kuvajtu (valjda u Kuvajtu je iigrao, mrzi me sad da trazim) utakmice su gledali po 200 navijaca, dok ce mu ovde 10 000 pevati: Zabija, Zabija ubicoooo ciganaaaaa
        Samo jedan je ubica cigana.Ovome neka izmisle drugu pesmu ako zasluzi.

        Comment



        • "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Miko kakav Sladjan 'leb ti jebem?

            Stefan se zove decko. Sladjan je otac.
            Valjda Miko zna, ti ces njega da ucis.

            Lose za sada prelazni rok, nezadovoljan sam.
            sigpic

            Comment


            • Sto ste svi nezadovoljni? Dovedeno je 5 igraca za maltene 0 dinara. Svih 5 igraca mogu pod Vermezom da dominiraju nasom ligom. A slozicete se da smo morali da se pojacamo da bi osvojili i sestu titulu. Jos niko nije otisao,a ceka se stoper,koji ce najverovatnije biti mnogo dobar. Stoper nam je najkriticnija pozicija. Ako se neko proda,dovsce se i neki dobar napadac. LE nam nece izbeci,a za LS kakav god tim da imamo, mozemo da prodjemo samo uz puno srece.

              Comment


              • Ako ne prodamo Meda ovo je tim za dugu sezonu u Evropi. AKo ga prodamo moramo da dovedemo zamenu pa da vidimo sta cemo.

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  Ako ne prodamo Meda ovo je tim za dugu sezonu u Evropi. AKo ga prodamo moramo da dovedemo zamenu pa da vidimo sta cemo.
                  Pominjale su se razne ekipe, ali sam 90% siguran da ostaje. Oticice jos Rnic, Tomic, oba Brazilca i Vukic. Babun ce najverovatnije ostati.
                  sigpic

                  Comment


                  • Marques je vec otisao valjda, kao i Rna. Tomic 99% ide. Medo bi vrlo lako mogao da ostane, a Zvonce sa igrama koje je pruzao u prolecnom delu sezone mora da ostane, a ja mislim i da hoce. Vermez nazalost ceni Babuna, ali ne sumnjam da ce Babun igrati podnosljivo.

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Marques je vec otisao valjda, kao i Rna. Tomic 99% ide. Medo bi vrlo lako mogao da ostane, a Zvonce sa igrama koje je pruzao u prolecnom delu sezone mora da ostane, a ja mislim i da hoce. Vermez nazalost ceni Babuna, ali ne sumnjam da ce Babun igrati podnosljivo.
                      Metatarzalna kost krajem jula, ACL + meniskus negde u decembru i kod Milije u firmu. Mrs.

                      Comment


                      • Otisao bi Babovic nego ga niko nece,isto tako i Miljkovic.Sto se tice pojacanja:Lovre dobar potez al ce mu trebati vreme da dostigne staru formu i da se privikne,Zabija,ne znam sta da ocekujem osim da ce se sigurno udruziti sa splavarima(Lola ce mu biti cimer,videcete),Scepovic nepotreban,totalno.

                        Comment


                        • Originally posted by Layzick View Post
                          Otisao bi Babovic nego ga niko nece,isto tako i Miljkovic.Sto se tice pojacanja:Lovre dobar potez al ce mu trebati vreme da dostigne staru formu i da se privikne,Zabija,ne znam sta da ocekujem osim da ce se sigurno udruziti sa splavarima(Lola ce mu biti cimer,videcete),Scepovic nepotreban,totalno.
                          Scepovic nepotreban, promasaj, strasno, Zabija ne verujem da ce mnogo da luduje zato mu religija ne dozvoljava. Babovica vredi isterati cak po nasu stetu kao i Miljkovica. To ti je kao da platis uspesan transfer.

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Sto ste svi nezadovoljni? Dovedeno je 5 igraca za maltene 0 dinara. Svih 5 igraca mogu pod Vermezom da dominiraju nasom ligom. A slozicete se da smo morali da se pojacamo da bi osvojili i sestu titulu. Jos niko nije otisao,a ceka se stoper,koji ce najverovatnije biti mnogo dobar. Stoper nam je najkriticnija pozicija. Ako se neko proda,dovsce se i neki dobar napadac. LE nam nece izbeci,a za LS kakav god tim da imamo, mozemo da prodjemo samo uz puno srece.
                            Pa nije bitno sto je 5 igraca nego kakvih 5. Sablonski bek koji moze da ugusi Aksenta, libijski terorista o kojem ne znamo nista, stariji Scepovic koji moze samo za nasu ligu, u Evropi ce da napuni gace(verovatno i u derbiju), Knezevic koji je sablonski igrac + umisljena zvezdica i Lovre koji mislim da moze da bude koristan ali trebace mu vremena da udje u formu. Jos ako Babun ostane, morace da igra i vezni red ostaje spor.

                            Vukicu hvala za bolje partije u polju u drugom delu sezone ali mozemo da istrpimo samo jednog starijeg ofanzivnog veznog na AMC i Dzigi ne sme da se gusi.
                            sigpic

                            Comment


                            • Nijedno od ovih pojacanja nije 'pojacanje za Evropu' izuzimam Zabiju jer stvarno ne znam nista sto se tice njegovog fudbalskog umeca,pored terena ga prate non-stop kontroverze i sranja.

                              Comment


                              • Originally posted by Layzick View Post
                                Nijedno od ovih pojacanja nije 'pojacanje za Evropu' izuzimam Zabiju jer stvarno ne znam nista sto se tice njegovog fudbalskog umeca,pored terena ga prate non-stop kontroverze i sranja.
                                Ovo i ja pricam. Jednostavno mi vec imamo odlican tim. Fale nam jos stoper i spic. Ali ipak smo morali da pojacamo rotaciju,duga je sezona. Kada dovedes 5 igraca za 0 dinara, a pritom tih 5 igraca mogu da budu sasvim solide zamene onda moras da budes zadovoljan. Ja cu biti nezadovoljan samo ako ne dovedemo nekog odlicnog spica. Stopera znam da cemo ubosti.

                                Comment

                                Working...
                                X