Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Pa oni hoce ili njega nazad ili 1,5 miliona od nas a toliko imamo da damo.
    Bolje da ga vratimo tamo mu je i mesto
    Leo Westerman: "Neko sanja da zaigra u NBA ligi neko sanja da zaigra u ACB ligi a meni je bio san da zaigram za Partizan"

    Comment


    • Originally posted by Mita View Post
      Bolje da ga vratimo tamo mu je i mesto
      Sto mu je tamo mesto?Nece tamo igrati pored Ibisevica a ovde je fenomenalan i sam je rekao da uziva tako da ne vidim razlog da ide.A ako on ode trebalo bi Mpela da dodje.
      sigpic

      Comment


      • Otkupicemo Tejga 90% sto je i normalno treba nam za LS.

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          Otkupicemo Tejga 90% sto je i normalno treba nam za LS.
          MVP jel znas mozda koliko Milan trazi za Adiju?
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            MVP jel znas mozda koliko Milan trazi za Adiju?
            Kazu 800k al ne znam 100%

            Comment


            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
              Kazu 800k al ne znam 100%
              Pa to ispade do jaja.Adija je ubica,nije dzaba bio najbolji igrac SP do 20 godina ali imao je mnogo problema sa povredama i 2 smrtna slucaja u zadnje 2 godine.To ce nam se mnogo isplatiti ako odradimo.
              sigpic

              Comment


              • Adija ne igra jbg,zato sto je po meni Iliev u odlicnoj formi,i mozda je u ovim utakmicama gde se lomi prvenstvo,zasluzio vecu minutazu zbog iskustva. Adija je paklen,dok za Tejga treba sacekati jos koji period da vidimo da li je 100% za Partizan,znate i sami da su ti crnci nestabilni ...Oce kaki nece kaki.

                Comment


                • Originally posted by DovlaBGD View Post
                  Adija ne igra jbg,zato sto je po meni Iliev u odlicnoj formi,i mozda je u ovim utakmicama gde se lomi prvenstvo,zasluzio vecu minutazu zbog iskustva. Adija je paklen,dok za Tejga treba sacekati jos koji period da vidimo da li je 100% za Partizan,znate i sami da su ti crnci nestabilni ...Oce kaki nece kaki.
                  Iliev je u losoj formi kao i vecina igraca ali sad bi trebalo da krenemo.On je Stanojevicev ortak i mnogo je uradio za klub pa ima kredita ali nikako ne bi smeo da bude ispred Adije.Uz to je moguce da Adija manje igra kako ne bi eksplodirao pa da Milan ne bi povecao cenu.Tejgo je 100% kvalitet i pokazao se kao odlicna rezerva u Bundes Ligi a i za Ganu igra odlicno.Adija bi trebalo da pokaze sledece sezone zasto je bio najbolji igrac tog SP,samo ugovor da otkupe.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Iliev je u losoj formi kao i vecina igraca ali sad bi trebalo da krenemo.On je Stanojevicev ortak i mnogo je uradio za klub pa ima kredita ali nikako ne bi smeo da bude ispred Adije.Uz to je moguce da Adija manje igra kako ne bi eksplodirao pa da Milan ne bi povecao cenu.Tejgo je 100% kvalitet i pokazao se kao odlicna rezerva u Bundes Ligi a i za Ganu igra odlicno.Adija bi trebalo da pokaze sledece sezone zasto je bio najbolji igrac tog SP,samo ugovor da otkupe.

                    Svidja mi se ova pretpostavka, trebalo bii te postaviti za predsednika PFC

                    Comment


                    • Originally posted by milanche View Post
                      Svidja mi se ova pretpostavka, trebalo bii te postaviti za predsednika PFC
                      Hvala,postacu to jednog dana ako bog da i ima da osvojimo LS.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Hvala,postacu to jednog dana ako bog da i ima da osvojimo LS.

                        Pa vidi ,prvi smo klub iz istocne evrope koji je igrao veliko finale KES-a, pa sto onda ne bi bili prvi klub koji ce osvojiti LS

                        Comment


                        • Nash ne mogu oni da podignu cenu za Adiju jer je ona dogovorena prilikom pozajmice,kao i za tejga...znaci te cene su fiksne i ukoliko ih isplatimo,ovi moraju da pristanu...e onda idu pregovori sa igracima,tek ako i oni pristanu-nasi su na par godina

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Nash ne mogu oni da podignu cenu za Adiju jer je ona dogovorena prilikom pozajmice,kao i za tejga...znaci te cene su fiksne i ukoliko ih isplatimo,ovi moraju da pristanu...e onda idu pregovori sa igracima,tek ako i oni pristanu-nasi su na par godina
                            Mogu da podignu ako cena nije unapred dogovorena,nije to isto kod svake pozajmice i ne mora da se odredi unapred e sad ne znam kako stvari stoje sa ovom dvojicom.
                            sigpic

                            Comment


                            • ma da dodje mphela vrh smo !!!!!!!
                              Leo Westerman: "Neko sanja da zaigra u NBA ligi neko sanja da zaigra u ACB ligi a meni je bio san da zaigram za Partizan"

                              Comment


                              • Pa Djura kaze da je cena kod obojice dogovorena unapred

                                Comment

                                Working...
                                X