Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije Robert ustasa keva mu iz Cacka

    Comment


    • ma boli me uvo za robetra i da je i da nije ustasa mi valjda gledamo naseg Stanoja
      Leo Westerman: "Neko sanja da zaigra u NBA ligi neko sanja da zaigra u ACB ligi a meni je bio san da zaigram za Partizan"

      Comment


      • Partizan je kriv što Anderleht neće uzeti titulu
        U Belgiji, tačnije Briselu, nikako ne mogu da zaborave letošnju eliminaciju iz plej-ofa Lige šampiona od Partizana. Jedan od najpoznatijih belgijskih sportskih novinara, Piter Vanderbent, smatra da Anderleht neće uzeti titulu šampiona svoje zemlje.

        - Poraz od srpskog šampiona je bio samo najava kraha „ljubičastih". Teško mi je da poverujem u to da će Anderleht odbraniti naslov šampiona - rekao je Vanderbent.

        Jupiler liga se ove sezone igra po plej-of sistemu, a Lukaku i družina zaostaju za Genkom tri boda šest kola pre kraja takmičenja.
        Leo Westerman: "Neko sanja da zaigra u NBA ligi neko sanja da zaigra u ACB ligi a meni je bio san da zaigram za Partizan"

        Comment


        • xxxaxaxaxaxaaaxxa malo smo im uneli straha
          Leo Westerman: "Neko sanja da zaigra u NBA ligi neko sanja da zaigra u ACB ligi a meni je bio san da zaigram za Partizan"

          Comment


          • uh kad bi mogli sledece sezone da ponovimo bilo bi mocno
            Leo Westerman: "Neko sanja da zaigra u NBA ligi neko sanja da zaigra u ACB ligi a meni je bio san da zaigram za Partizan"

            Comment


            • Edit prijatelju, edit je zlata vredan

              Comment


              • Titula je sve bliza!!
                Kiks Zvezde na karaburmi i OFK ponistili gol,dzabe im i sudije i sve,PARTIZAN JE SAMPION..Dominacija se nastavlja!4 titula za redom je sve bliza!
                CZ-JK-Elton John-Diva

                Comment


                • Sta nas boli za Zvezdu i sudije i njihove meceve kad mi imamo prednost.Juce odlicna partija,Vukic ponovo doktorski odigrao,doduse nije Borca parametar ali u pocetku ni takve utakmice nije dobro igrao.Fejsa se vratio,nadam se da ce igrati kao pre.Sad lepo osvetiti se onoj smesnoj Vojvodini kako dolikuje i da se uzme dupla kruna.
                  sigpic

                  Comment


                  • Vazno samo da je Partizan namestio jos jednu sezonu.
                    Pobediti Vosu i dati im do znanja da treba jos Dunava da protekne kako bi oni osvojili neki trofej.Trenera imaju, ali su im igraci sve mladi i neafirmisani.Mozda od sledece sezone budu veca pretnja, a pod time mislim da redovno dobijaju i male timove a ne samo protiv nas i Zvezde da odigraju utakmicu sezone.

                    Comment


                    • Nemoj o sudijama,to je nebitna stvar.Nisam gledao utakmicu pa ne znam da li je gol OFK bio regularan.Cinjenica je da i jedni i drugi imamo svojih mucki i to je to.Bitno je da imamo igru,da Vukic igra bolje,da se Fejsa oporavio i te stvari a za Zvezdu i sudije me zabole.Ostaje uzeti i kup a onda odraditi jako leto i adekvatno se pojacati pa opet uci u LS.
                      sigpic

                      Comment


                      • Opa, Djurdjo.
                        http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-f...nu-stize-Milan

                        Comment


                        • http://www.mondo.rs/s205397/Sport/Fu..._velikana.html

                          Comment


                          • i Volkov stize na leto...gotova stvar 100 %

                            Comment


                            • extra znaci milan lepo.sad se kao cigani ufurali kao dolazim ronaldinjo na marakanu ma uvauu a nama kad su na nas stadion dolazili i bekam i raul u ls 2003 i nasri i ostali iz arsenala nikom nista
                              Leo Westerman: "Neko sanja da zaigra u NBA ligi neko sanja da zaigra u ACB ligi a meni je bio san da zaigram za Partizan"

                              Comment


                              • Veceras uzimamo i kup.Vosu ne moze da usere 4. put za redom,nema teorije.Taman da Djuric stane na gol.

                                Comment

                                Working...
                                X