Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mladen View Post
    Hoće. Neki bivši sportista naklonjen SPS-u
    Ružić je kao mali trenirao šah. Uklapa se u opis

    Comment


    • Ma nema sile da on nasledi Djurića, s obzirom da su do ove odluke bile dve struje unutar kluba, za i protiv Djurića. Naravno da je Ružić bio uz Djurića. Ostaje nam da se nadamo da će doći stvarno neki čovek iz sporta, i neki provereni Grobar koji će raditi u interesu kluba.
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • Pouzdani insajderi su sigurni da ce Bodiroga doci na mesto predsednika i to negde u maju, junu...
        Ja ne verujem dok ne vidim

        Comment


        • bodiroga ce doci na mesto predsednika kad se zavrsi prvenstvo, potpredsednik bi trebao da bude ivica kralj, mada ima jos nekih mogucnosti
          Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
          Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

          Comment


          • Polako ljudi, videcemo da li ce Bodiroga imati slobodu i koliku, da li i ko stoji iza njega, da li uopste ima viziju vodjenja kluba, ko ce mu biti saradnici.

            Mutavi je samo pajac. Ako se kompletan UO ne promeni bice sve isto kao i do sad.
            sigpic

            Comment


            • Nes je u pravu. Ceka nas jedan delikatan period u kome je vazno da izaberemo ne pravog coveka, nego prave ljude koji ce voditi klub. Ovakvu sansu nismo ocekivali i treba je pametno iskoristiti. Nadam se da ce preovladati struja koja ce raditi iskljucivo u interesu kluba i na jos vecoj, ispravnoj afirmaciji igraca iz Teleoptika.

              Comment


              • Citava fora je u tome sto je Djuric postao omrazena figura kod navijaca i sto ne mogu da ga trpe a s obzirom da navijaci stalno kukaju za ljudima iz sporta vrlo moguce da su dosli na ideju da isture Bodirogu kao svoju figuru ne bi li zadovoljili gomilu navijaca. Pitanje je sta je Dejanu obecano i da li zna u sta se upusta.

                Mozda i bude neka zdrava prica, niko srecniji od mene ali ne verujem preterano u to, posebno dok je ova vlast na snazi.
                sigpic

                Comment


                • Nadam se samo da ce se strucni stab dobro snaci u ovoj tranziciji.

                  Comment


                  • Ja se samo nadam da nema Milije u nekoj prici.
                    sigpic

                    Comment


                    • Savo Milosevic

                      Comment


                      • Izivljavamo se nad Mariborom. Posle pola sata 3-0 za nas.
                        Izgleda da Malbasic dominira

                        Comment


                        • Drincic me odusevio

                          4-0 kraj.

                          Bogami odlicno smo odigrali. Obecava ova provera

                          Comment


                          • hahahaah, sad slušao B92 i kaže, FK Partizan demantovao da je Djurić napustio funkciju predsednika kluba, već da će istu obavljati do kraja ove sezone, mada će veću ulogu u vodjenju kluba imati njegovi zamenici
                            Originally posted by Brajkula
                            Veruj meni, radi kako hoćeš

                            Brajkula, 2014. N.E

                            Comment


                            • Comment


                              • Iskreno, prijatno sam iznenadjen ovim rezultatom. Neko vreme pratim Maribor i siguran sam da su u periodu za nama bili najbolji kolektiv na prostorima ex-yu. Prema ovom klipu vidim da sve to lepo izgleda, moderno, napadacki. Jedan od rezultata kojim se mozemo pohvaliti, bez obzira na to sto je mec bio prijateljskog karaktera. Slaviti protiv Maribora nije lako, a slaviti ovako ubedljivo znaci da se na pripremama vrlo dobro radi.

                                Ali samo polako, trening po trening, mec po mec.

                                Comment

                                Working...
                                X