Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja moram da pohvalim ako vec moram nekoga , Sasu Markovica , em nije u 11 nikako bio u prolecnom delu , em nije bio u planu za derbi a onda izidje , bori se , klize na svaku loptu , dodaje , trudi se , stvarno kapa dole
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Nisu ga prolazili, grizao je bas, videlo se, ali ne znam, nekako sam mnogo vise u napadu ocekivao od njega. Kad se setim samo onih utakmica prikazanih pri dolasku u klub i kad ih uporedim sa ovim sad, to nije isti Volkov, ali uopste. Mada sto kaze trigger svi su bili na nivou, sem Luke koji je promasena investicija. Covek posle onog preloma noge sto je imao nije uopste isti, a i u najboljoj formi, nije za Partizan. Valjda ce ga poslati negde i dovesti neko valjano resenje. Ako opet sa druge strane ne nadju, Jojic je tu.
      Last edited by colke995; 18-05-13, 22:18.
      sigpic

      Comment



      • Jel ima neki narodnjak za 7 godina?

        Comment


        • pa možemo da pitamo Šekija da snimi novu sa izmenjenim tekstom

          evo ga brat na jugu

          Last edited by Mladen; 18-05-13, 22:24.
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • Jel' neko pamti utakmicu pre ove da je vaznija a da je Miljko bio medju najboljima tj da nije napravio neku glupost
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Cestitke na pobedi i tituli.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Kakvo blago imamo u timu u vidu Mitra. Strasan igrac u najavi, odlican u vazduhu, sasvim solidan u nogama, deluje sasvim igracki zrelo-i ako je klinac. Nisam nesto specijalno pratio FK ove polusezone ali svaku utakmicu koju sam pogledao bio je na nivou... Mnogo me podseca na Darka Kovacevica i ako ovako nastavi mogao bi da ima podjednako uspesnu karijeru...
                Sto se tice utakmice-vidi se da smo za klasu bolji ali to nije tesko biti kada se pogleda druga strana. Da je srece pa da se promeni neki nacin funkcionisanja u klubu pa da se i ocekuje nesto, ovako cemo gledati dobro poznat scenario...

                Comment


                • Ne vidim na oci koliko sam p'jan
                  Realno je da smo izdominirali i da bi velika greota bila da nismo pobedili. Steta sto Mitar nije dao gol, jer se maltene sam borio, ali mi je drago sto je bas Zeka resio.
                  Jesu zasrali sezonu maksimalno, ali nisam pesimista posle ove Rasoviceve dominacije nad Pintom (Englezi tako nazivaju 0.6 l. piva )
                  P.S. Novi izraz - pijan sam ko Lola

                  Jos jedna stvar - Sasa Markovic (koga sam hvalio od pocetka, nadjite ako neverujete ) me demantovao i iskidao

                  P.P.S Ni jedan forumas (a to manje vise garantujem) nije doziveo bitniji derbi. Samo mi krivo sto ludi Mitar nije dao gol (ponavljam se). Covek je (ozbiljno mislim) ubedljivo najbolji domaci napadac. Klasa i za Djurdjevice i za Djordjevice!

                  Comment


                  • Originally posted by K.Garnett 5 View Post
                    Kakvo blago imamo u timu u vidu Mitra. Strasan igrac u najavi, odlican u vazduhu
                    Kakav vazduh ? brat se samo zagradi i primi loptu na grudi. Protivnik mu ne može ništa
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • Juce su prevagu doneli ovi sto se nije ocekivalo,S.Markovic i Miljkovic su odigrali utakmice zivota,nadam se da ce nastaviti,Miljku zelim prodaju.

                      Comment


                      • Posle duuuuugo vremena sam ponosan na FK Partizan, stvarno lep osecaj

                        Comment




                        • Comment




                          • Mozda tu nema dosta vrhunskih igraca, ali se vidi da su prave Grobarcine

                            Mislim da dugo nismo imali boljeg spica od Mitra i tuzan sam sto ce ostati max jos jednu sezonu u Partizanu, ali je cinjenica da on vec sad moze da bude faktor u mnogo boljem klubu i treba se pomiriti sa njegovim odlaskom. Zasluzuje decko.

                            Inace, miran sam kada je FKP u pitanju. Talenti ce i dalje odlaziti pre vremena, ali ce isto tako i dolaziti. Imamo strasnu skolu na koju treba da budemo ponosni. Ona je jedina stvar koja nas razdvaja od konkurencije.

                            Comment


                            • Kleo :
                              - Veliki pozdrav Grobarima, koji prave nevrovatnu atmosferu i uvek će biti u mojim mislima. Sinoć su bili ogromna podrška ekipi koja se borila za novu titulu i na kraju su se svi zasluženo radovali.
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Nismo za džabe po studijama mnogih relevantnih faktora druga fudbalska fabrika talenata, odmah iza Ajaksa.

                                Iskreno se nadam da će Mitra ostati. Bilo bi prerano da ode baš na kraju ove sezone. Još jedna sezona minimum. Da pokušamo ponovo sa njim da napadnemo LŠ. Lazar ide verovatno, srećan mu put, srećno mu bilo i hvala mu za sve. Nadam se samo da će Luka vratiti deo svoje forme koju je imao dok je igrao za Gradjevinare.
                                Originally posted by Brajkula
                                Veruj meni, radi kako hoćeš

                                Brajkula, 2014. N.E

                                Comment

                                Working...
                                X