Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NebojsaNS View Post
    @Prince

    Sigurno da je strucni stab mnogo pozvaniji.
    Jel mislis na onaj ,,strucni,, stab koji je doveo ekipu na taj nivo da u prvom i drugom kolu kvalifikacija ostvare 0 pobeda, 2 remija, 2 poraza, 2 gola, 4 primljena, 3 crvena i to sve protiv najvecih fudbalskih nacija, Jermena i Bugara? Pa vise crvenih kartona nego golova postignutih !!!

    I mislis li kada su prosle sezone na zvezdinom treningu upali navijaci i pricali sa igracima da je to bio jedan nenasilan i kulturan razgovor? Pravi se fama oko gluposti, a mnogo gore stvari se desavaju oko kojih se cuti.
    Last edited by Lion; 07-08-13, 15:41.

    Comment


    • Originally posted by Pappy View Post
      Ne znam ni ja stvarno kada nesto sto se moze ispraviti za mesec dana ti povezujes sa utakmicama koje su igrane u avgustu 2010 i avgustu 2011. godine.
      Moj komentar je bio zasnovan na tome da Skendija nije igrana godinu dana ranije kako si ti rekao nego se igralo pre Genka(u istoj sezoni)

      Kritikovao si Stanojevica jer je izvadio Tomica u 60-oj a ja ti odgovorio da covek nije imao fizicku spremu, protiv Skendije(utakmica 7 dana ranije od Genka) u prvom mecu nije igrao od pocetka,usao nekad pred kraj a u revansu se nmg setiti kad je izasao, nije igrao citav mec. Mozda cak samo poluvreme odigrao. Posle Skendije protiv Genka u Belgiji isto usao u 2/2 a u BG izasao pocetkom 2/2. Jednostavno niti jedan od 4 meca u kvalama za LS nije igrao 90' jer nije mogao...
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Originally posted by Mr.M View Post
        Moj komentar je bio zasnovan na tome da Skendija nije igrana godinu dana ranije kako si ti rekao nego se igralo pre Genka(u istoj sezoni)

        Kritikovao si Stanojevica jer je izvadio Tomica u 60-oj a ja ti odgovorio da covek nije imao fizicku spremu, protiv Skendije(utakmica 7 dana ranije od Genka) u prvom mecu nije igrao od pocetka,usao nekad pred kraj a u revansu se nmg setiti kad je izasao, nije igrao citav mec. Mozda cak samo poluvreme odigrao. Posle Skendije protiv Genka u Belgiji isto usao u 2/2 a u BG izasao pocetkom 2/2. Jednostavno niti jedan od 4 meca u kvalama za LS nije igrao 90' jer nije mogao...
        Da ja sam se nesto istripovao, Pjunik i Helsinki su bili u godini pre Anderlechta, ali me malo i zbunilo sto si napisao " a nije igrao ni u Briselu ako se ne varam" ili tako nesto.
        Uglavnom rekoh to i malopre svi mi znamo da Tomic nije morao izaci jer je na terenu izgledao zdravije nego svi ostali, a vec kada je izasao zasto Babic ? Zasto kao sto ti rece nije imao muda pa odmah ubacio Markeca ili mozda Ninkovica koji su slicne vokacije. Ili zasto ne Rankovica kada je vec vodio sa 1:0 pa da polako krene da zatvara utakmicu sa jednim zadnjim veznim.
        https://www.facebook.com/www.sportbal.net

        Comment


        • Idemooooo

          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • Originally posted by Pappy View Post
            Da ja sam se nesto istripovao, Pjunik i Helsinki su bili u godini pre Anderlechta, ali me malo i zbunilo sto si napisao " a nije igrao ni u Briselu ako se ne varam" ili tako nesto.
            Uglavnom rekoh to i malopre svi mi znamo da Tomic nije morao izaci jer je na terenu izgledao zdravije nego svi ostali, a vec kada je izasao zasto Babic ? Zasto kao sto ti rece nije imao muda pa odmah ubacio Markeca ili mozda Ninkovica koji su slicne vokacije. Ili zasto ne Rankovica kada je vec vodio sa 1:0 pa da polako krene da zatvara utakmicu sa jednim zadnjim veznim.
            Rankovic je igrao desnog beka kod nas i bio nas najveci promasaj na toj poziciji u zadnjih X godina... Ubrzo nakon toga je napustio tim, tj nije igrao, slicno kao Lovre prosle sezone. Tomic je crkavao, bila je prica oko toga, jednostavno nije imao snage i trazio je izmenu. To je to, a Babic je tada doveden kao potencijal i ocekivalo se vise od njega.
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • U kom smo mi qrcu kao drustvo kad vodja navijacke grupe ima sastanak sa prvim covekom Srbije?Pa zar to nije veci skandal nego cela ova fama oko trake?

              Comment


              • Ajde manite se vise Stanoja, covek je cist prosek kao i ostali. Ono sto zna solidno je da izanalizira protivnika i im zatvori plejmejkera kao sto je to uradio sa Busufom i De Brujnom. Kad treba da formira igru svog tima, to je smesno kao i kod svih ostalih. Ova analiza protivnika je nesto sto ga donekle izdvaja od vecine batadjorista koji ne znaju ni to ali svakako smesan trener. Kina mu i jeste domet.

                Srbija ima jednog trenera koji radi u ozbiljnoj ligi i igra moderan fudbal a to je Djuka. Cekamo da vidimo sta ce postati Ljubinko, Nikolic i Milinko Pantic koji je odlicno radio u Atletiku B. Sve ostalo je isto sranje drugo pakovanje.

                Темељ оваквом раду Тренерске школе поставио је дугогодишњи директор Милован Ђорић.
                Nema bre vise sta diskutujemo o srpskom fudbalu i dok se ovo u citatu ne promeni karace nas ko stigne.
                sigpic

                Comment


                • Stanoje je za Partizan najbolje moguce resenje bio i ostao,boljeg trenera od njega Partizan ne moze da dovede,sto zbog sportskih razloga,sto zbog ekonomskih,sto zbog radnji pored terena.Nije gajio najlepsi fudbal,al smo bili konkurentni i da nije lopovske uprave kakva jeste Partizan bi uz njega i zadrzavanjem najboljih igraca do sad postao stalan ucesnik LS.Mi sad mozemo da menjamo trenera i da nastavimo tradiciju,svi se menjaju samo jahaci apokalipse ostaju? Da li je stvarno bitno ko je kome skinuo traku i ta LE ove godine?Hajde da gledamo siru sliku problema,ocigledno da nam guranje glave u pesak nije nista donelo,da probamo drugacijim metodama.

                  Comment


                  • Niti jedan klub nece iskociti u Evropi dok se bagra iz drzave pita i dok ne reformisemo trenersku skolu.
                    sigpic

                    Comment


                    • @Nash, pametan je i trenutno je najplaceniji srpski trener na svetu sa oko milion evra godisnje zarade. Bar je tako bilo kad je preuzeo Peking a drugo mesto je drzao Jovanovic sa Apoelom. Nzm kakva su sad Djukiceva primanja u Valensiji ali brate ja bi radije radio u Kini za milionce godisnji nego u nekom solidnom evropskom timu(sredina tabele Holandija,Portugal i sl...) za duplo manje, jos je mlad i ima vremena u Evropi da radi.
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Originally posted by Mr.M View Post
                        @Nash, pametan je i trenutno je najplaceniji srpski trener na svetu sa oko milion evra godisnje zarade. Bar je tako bilo kad je preuzeo Peking a drugo mesto je drzao Jovanovic sa Apoelom. Nzm kakva su sad Djukiceva primanja u Valensiji ali brate ja bi radije radio u Kini za milionce godisnji nego u nekom solidnom evropskom timu(sredina tabele Holandija,Portugal i sl...) za duplo manje, jos je mlad i ima vremena u Evropi da radi.
                        Nek siluje Tumbu po Kini, to mu od sveg srca zelim i to mu je i domet. Nece nijedan klub u Evropi uzeti nekog ko klasicnog pleja gura na krilo, ispada od amatera i slucajno da gol Borci pa opali bunker, cuva rezultat. Takav fudbal se tamo ne igra.

                        Necu o Stanojevicu vise, skroz nebitan lik u trenutnoj situaciji. Ako dodje do privatizacije i ozbiljnog rada, moci ce i stranci da se snadju kod nas i da igramo moderno.
                        sigpic

                        Comment


                        • Jedno od resenja je i da povecaju broj stranaca, bar na 6-7 u 18
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by Mr.M View Post
                            Jedno od resenja je i da povecaju broj stranaca, bar na 6-7 u 18
                            Naravno, ogranicenje ne bi ni smelo da postoji dok ne dodje do reforme trenerske skole i dok mladi igraci ne pocnu da rade po modernim sistemima a ne po, sto bi Faustino znao da kaze: "Trci na Zlatiboru dok se ne ispovracas."

                            Neki dan sam upoznao trenera mladjih kategorija FK Novi Sad i prodiskutovao s covekom. Koje je to elementarno neznanje krv ti jebem. Nit zna fudbal, niti desavanja u istom.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ne kažem da nije bila trenerska krivica ali ne možete tako da pljujete po ljudima . Zamislite da vas postave na mesto trenera kluba gde će svake sezone da se prodaju najbolji igrači a da se od tih para ništa ne vidi . Oba kluba su u dugovima oba društva jedva sastavljaju a smem da se kladim u život da se saberu pare od prodaje igrača poslednjih 10 godina mogao si jedan Real Madrid da skupiš. Najtužnija mi je fizička sprema ovih momaka.Ovo su prvaci države a spremnost im je na nivou polu amaterskog kluba.Iz ličnog iskustva mogu da navedem primer da sam igrao u drugoj ligi Austrije i 90% klubova je bilo fizički spremnije od ovoga što smo gledali ,kakve su oni pripreme imali baš me zanima ali ajde lopovska država lopovski sistem ne treba ništa drugo ni očekivati...


                              Spoiler
                              MIKULA ZA TRENERA
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Niko nikada nije rekao da je lako raditi u drzavi kao sto je Srbija ali ovde se radi o zastarelom nacinu rada i elementarnom neznanju. Ima gomila ekipa po Evropi koje prodaju kljucne igrace i opadnu im rezultati ali ih to ne sprecava da razmene dupli pas, igraju bez lopte, disciplinovano, borbeno...

                                Rekao sam gore, pripreme su "Trci na Zlatiboru dok se ne ispovracas." Vec 50 godina.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X