Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam ja agresivno skidao traku, mi smo prevashodno drugari, to nije bio agresivan gest, ja posle svake utakmice siđem na teren zbog koreografije. Ne znam zašto se diže fama, jer čin nije bio nasilan. Nisam mu skinuo traku, on je meni dao", rekao je Radisavljevic
    Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

    Comment


    • Originally posted by Pappy View Post
      Kakve veze ima utakmica sa Genkom sa fizickom (ne) spremom iz utakmica sa Shkendijom i Anderlechtom kada je to bilo godinu dana ranije. Kada vec spominjes i tamo ne igranje, svaku utakmicu je bio starter osim one u Beogradu protiv Shkendije.
      .
      Ne znam zasto uopste diskutujem sa tobom
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • „Osetio sam obavezu da mu dam traku, oni su naš 12. igrač i prašina se podigla ni oko čega, ovo je totalno drugačija situacija od onoga sa Lazarom", rekao je Šćepović.
        Drugarski mu dao traku..

        Bez uvrede, ali stvarno je sa vama uvjek komedija..
        http://www.youtube.com/watch?v=vQgad8VzcXE
        Sve je rečeno...
        Majstor svoga posla...

        Comment


        • Generalno nismo lose odigrali a s obzirom na okolnosti oko sastavljanja tima ja sam ocekivao losiju igru.Imali smo prilike,imali smo zelju i volju za pobedom i posle svega nema mesta zvizduku,jer se na kraju svodi na suvi kvalitet i uigranost,sto mi nemamo. Sto se tice skidanja trake,u vecini slucajeva bi osudio taj potez ali s obzirom na okolnosti to je bio pravi potez sinoc.Ja moram da postavim po kom kriterijumu se daje ta traka?Kada Sale nije u igri vec godinama traku dobijaju slinava deca koja pokazuju qrac tribini,setaju se,odmahuju i umisljaju kako im je svet pod nogama. Ne znam cime je scepovic zasluzio sinoc,ne da dobije traku,nego uopste da udje u igru? On je svojim odnosom na terenu pokazao veliko nepostovanje prema klubu i to radi otkad je u prvom timu,sve mu se gleda kroz prste zbog oca. Takodje,pustite price o njegovoj ljubavi,dovoljno puta sam ga sreo letva pijan i to dan-dva pred utakmicu,to nije ljubav nego bahatost i ne samo on,ima tu dosta primera. Ljubav je Sasa Ilic,ljubav je Moreira to je lestvica koju scepovic nikad nece dostici jer pati od kurcobolje.Putuj igumane ne misli na manastir.

          Comment


          • Da pokusamo da udjemo u LE i spasimo sezonu, ako ne prodjemo u LE, sezona ce da bude blago receno katastrofalna a Vuku odmah uruciti otkaz ako se ne udje u LE
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Cekaj da vidimo koga cemo prvo da dobijemo za protivnika,a s obzirom da Ivanov verovatno nece igrati vise za Partizan,mada ni Mitar nije daleko,onda se postavlja logicno pitanje da l' mozemo uopste realno da trazimo prolaz?Sa Ostojicem?Scepovicem?Kojicem?Budimo realni.

              Comment


              • Trebace nam sreca na zrebu a mi je za sada nismo zasluzili
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Suvisno je trositi reci na ovu bruku juce sa svih strana, ne bih mnogo da se osvrcem. Samo me zanima kod kog je to Murinja ovaj nazovi trener bio na usavrsavanju? Verovatno kod Aleksandra Jankovica, srpskog Murinja. Onakvo neznanje se retko vidja. Nista taj nije bolji od Vermezovica, jedino bolji covek i nece da busi klub.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ja sumnjam da bi Obradovic poceo na desnom beku da se na raznim forumima nije pricalo oko toga i da mu nisu to rekli navijaci koji su bili na ovom revijalnom mecu par dana pred mec na kojem su igrali i Rasovic i Nadj i jos neko pa Rasovic posle kazu bas pricao sa navijacima oko svega
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Svi su tog Scepovica hejtovali, ismevali ga i sa trakom i bez nje, prodavali ga cak i na Limundo kao drvo, a sada odjednom Kimi je najgori sto mu je skinuo traku iako je opste bilo misljenje da tu traku Scepovic nicim nije zasluzio i sramota je za klub da je on nosi. I onda se nasli junak do junaka da pljuju Kimia preko net-a...

                      Comment


                      • Takvo ponasanje i zasluzuje svaku osudu. Da je ovo uradio neko sa severa jos gore bi bljuvao vatru nego za ovo. Alo bre, kriminalac najobicniji, on ce da odredjuje ko ce da bude kapiten ko ne. Traku mu dao Sasa Ilic dok je izlazio sa terena, ali je zato Kimi pozvaniji od njega da donosi takve odluke.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • A ko da donosi takvu odluku? ,,Strucni,, stab koji je sve, samo ne strucni ili Djura? To je bilo opste misljenje navijaca da ovaj tatin sin ne zasluju traku i ovaj mu je skinuo i toliko...

                          Comment


                          • Originally posted by Mr.M View Post
                            Ne znam zasto uopste diskutujem sa tobom
                            Ne znam ni ja stvarno kada nesto sto se moze ispraviti za mesec dana ti povezujes sa utakmicama koje su igrane u avgustu 2010 i avgustu 2011. godine.
                            https://www.facebook.com/www.sportbal.net

                            Comment


                            • @Prince

                              Sigurno da je strucni stab mnogo pozvaniji.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Velika bruka i Kimi nije taj koji treba da odlucuje. Bolje da se pozabavi odredjenim stvarima na tribini nego sto odredjuje kapitene i sastanci s Vucicem.

                                Klub je u opstem rasulu na svim nivoima. Uprava, struka, tribina, igracki kadar, bahati klinci, pohlepni roditelji...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X