Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne bih rekao da je neznalica, nego pre svega ima tezak ego trip i retko sujetan lik. To se pogotovo pokazalo u njegovih poslednjih godinu dana na klupi Partizana. A kada se tako postavis nadmeno, nema tu prostora za napredak. Nije ni poenta ako si tvrdoglav nego kada fejlujes u tome kada treba da pravis kompromis a kada ne. Covek gde god je bio je imao problema sa upravom kluba i kratko se zadrzavao. Problem je tu sto njegove mane kao licnosti dolaze do izrazaja.

    Covek je pre 10 godina bio bas veliki entuzijasta, pa je brzo pregoreo i karijera mu je otisla nizbrdo. Ne mogu da se setim njegovih izjava, ali covek je bas pratio druge lige. Nemojte me drzati za rec, ali mislim da kad su bili u Aziji da se budio da gleda evropske tekme. Taj njegov pristup kojem je pribegao u tome je najvise posledica sto je vodio tim u LS, pa je krenuo te stvari da primenjuje na domaci fudbal i vec od tog proleca je krenulo teranje iz kluba. Krenuo je vise da igra rezultat, a to je vise specificno za igranje LS nego za ligaske tekme svuda.

    Meni njegovo znanje nije uopste problem, ali ocigledno da donosi previse losih odluka i koliko god pokusava da bude taktican na terenu, toliko nije taktican van njega. On je trener sa bas kratkim rokom trajanja.

    Comment


    • Ovo sto vidimo sada to je Stanojevic - to je to, to je on i njegov pravi potpis. On bolje od ovoga moze samo ako se bas dobro pojacamo pa da ti novi kvalitetni igraci zamaskiraju njegovo neznanje kao sto su ga nekad maskirali i vadili iz bunara Kleo, Moreira, Krstajic i Savic kao stoperi itd..... Ova sada sezona i ona sezona protiv Genka i Samroka e to je pravi Stanojevic....

      Comment


      • Opet ne može se sve svaljivati na pleća Savina ili Stanojevićeva kad radiš u sredini gde je sve neizvesno, gde se za sportski sektor pitaju ljudi od nepoverenja i ne znanja te sam misljenja da bi se u takvoj bari izgubili Klop i Gvardiola.
        Opet sami su krivi što su prihvatili za kifle da budu fikusi u rukama VVV trija. Da se ne pitaju za mnogo već rade šta im se kaže i prezentuje.
        Zato mi nije žao što su prečesto na stubu srama jer su takav scenario oni izabrali i birali.
        Samo lud čovek može verovati da sa sadašnjom garniturom i sklopom ljudi može ostvariti iole ozbiljniji pomak.

        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Mi normalnu upravu nemamo jos od 66-e.

          Comment


          • Nikada je nećemo ni imati.
            To je neki kod koji nas prati skoro od osnivanja.
            Samo što su neke uprave zamaskirale svoje lopovluke trofejima i titulama.
            Na kraju se sve vrati na staro.

            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
            Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 01-11-20, 12:06.

            Comment


            • Očigledno je da Stanojević radikalno reže u odnosu na Miloševića, realna procena rezultata u takvoj situaciji zahteva bar jednu sezonu.
              Ovaj sadašnji Partizan nema dodirnih tačaka sa sjajno sklopljenom ofanzivnom mašinom Sava Miloševića koja je izmaltretirala jedan Mančester junajted na JNA. Evropsko proleće je za dlaku izmaklo nakon 0-2 u Alkmaru protiv jednog od najjačih klubova Holandije.
              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment


              • E pa ja ne mogu biti zadovoljan sa minus sedam u odnosu na Zvezdu,sa ispadanjem iz grupe lige Evrope i mucenjem Mancestera na svom stadionu,kad smo i tu utakmicu izgubili.
                Umesto da napredujemo pod Milosevicem mi smo nazadovali,sansu nismo stvorili protiv Letonaca,izgubili ponovo od Novog Pazara,Vojvodine,sudija nas spasao protiv Napretka,bezidejna igra,mucenje isto kao sad pod Stanojevicem.
                Ovi igraci nisu za Partizan,dovedeni su dzabe zato sto ne vrede nista i ni Klop i Murinjo ovde ne pomazu dok se ne napravi igra sa nasim klincima,igracima iz nase lige i dva,tri dobra stranca koji imaju volju da trce,da se bore,igraci koji brzo misle,neki igrac poput Leonarda i vezista koji kida na sredini kao Zuka sto je bio.

                Comment


                • Zadovoljan sam samo sezonom pod Mateusom zbog igara u LS,znaci ne samo plasmanom u LS nego igrom u tom takmicenju,a kako smo zavrsili u prvenstvu ne znam a i ne interesuje me.
                  Skoro je Ilijev pricao kako im se Mateus cudio sto su zadovoljni porazom od Reala,to je jedino logicno i ispravno razmisljanje, a ne da budemo zadovoljni sto smo na minus sedam u odnosu na Zvezdu i sto smo namucili Mancester,pobedili neku Astanu koja se raspada kao i mi.
                  Bilo bi dobro da klub zivi od tih transfera,problem je sto kriminalci iz kluba zive od tih transfera,pustaju jednog po jednog za prodaju,kad im presuse dzepovi pustaju neko drugo dete u tim,sad je na redu izgleda Lazar Pavlovic.

                  Comment


                  • Obrisah slucajno poruku pre ove tvoje iznad, sreca pa sam kopirao:

                    Jel postoji neka sezona u istoriji FK Partizan kojom si zadovoljan?

                    Nama treba zdrava uprava koja moze da obezbedi i druge prihode, a ne samo od transfera da zivimo (to nam je najveca kocnica u istoriji). Sve osim toga je samo "trlja baba lan da joj prodje dan".... Da smo u prethodnih 5 sezona bili u stanju da zadrzimo najbolje igrace mi bi sada imali jedan od najboljih timova istocne Evrope.... Nedostatak kontinuiteta je nas problem, a on je bez novca nemoguc.

                    Kontinuitet stvara kvalitet:
                    Bleki-Kalaba , Lukic-Zdjelar(Everton)-Suma , Leonardo(Stevanovic)-Sadik(Djurdjevic ili Gomes ili Vlahovic)-Zivkovic......npr

                    Sve su sto vredi prodali....sve zivo u roku od najkasnije godinu i po dana ali ugavnom nakon godinu dana.... Nosioci igre kod nas ne mogu da "prezive" dugo i nije uopste cudno sto imamo tim pun polu-fudbalera....mi bez kontinuiteta nemamo cemu da se nadamo.

                    Originally posted by Mihajlo10 View Post
                    Zadovoljan sam samo sezonom pod Mateusom zbog igara u LS,znaci ne samo plasmanom u LS nego igrom u tom takmicenju,a kako smo zavrsili u prvenstvu ne znam a i ne interesuje me.
                    Skoro je Ilijev pricao kako im se Mateus cudio sto su zadovoljni porazom od Reala,to je jedino logicno i ispravno razmisljanje, a ne da budemo zadovoljni sto smo na minus sedam u odnosu na Zvezdu i sto smo namucili Mancester,pobedili neku Astanu koja se raspada kao i mi.
                    Bilo bi dobro da klub zivi od tih transfera,problem je sto kriminalci iz kluba zive od tih transfera,pustaju jednog po jednog za prodaju,kad im presuse dzepovi pustaju neko drugo dete u tim,sad je na redu izgleda Lazar Pavlovic.
                    Ne samo da klub nema mnogo vajde od tih para nego da cak i klub ima vajde od tih para mi bez zadrzavanja najboljih igraca ne bi mogli da napravimo dobar tim.
                    Ovo je po meni tim kakav bi danas imali, a koji je mogao biti napravljen u proslih 5 godina da smo imali mogucnost da zadrzimo najbolje igrace:



                    (BOGOSAVAC ne Brasanac )

                    Uz Sava/Djumija na klupi (Ili Nikolica) ovo bi bio mnogo jak i ozbiljan tim.

                    AKo se ikad privatizujemo i ako ikad stanje u zemlji postane zdravo mi cemo imati stvarno jedan od najjacih timova istocne Evrope (Top 10 minimum)....a do tada sve dok su nam jedini prihodi transferi ne mozemo imati jak tim cak ni da pare ostaju u klubu. Ne postoji klub na svetu koji moze da bude jaci ako svake sezone prodaje najbolje igrace - ne postoji.
                    Last edited by tamonajugu; 04-11-20, 12:53.

                    Comment


                    • Mrzim kad gvirnem u startnu postavu domaćeg šampionata i nabasam kako je trener izbacio igru sa dva zadnja vezna. Došlo vreme da jedan Partizan prvo zatvara prilaze svojoj mreži pa tek onda razmišlja u smeru kretanja ofanzivno ka golu protivnika.
                      Nema potrebe da u sudaru sa "Plavim golubovima" iz Subotice Zdjelar dobija parnjaka kao "kvariša". Nije na drugoj strani neka evropska ala koja nas može jesti za doručak već dosta limitirani kolektiv sa severa Bačke.
                      Usled dosta zdravstvenih nedaća očekivao sam možda Denisa Stojkovića u jedana'st ali po svemu sudeći Stanojević nema previše poverenja u talentovanog kreatora.
                      Spartak će nam dati odgovor upijaju li momci savete novog trenera ili će nas po starom progutati bezidejnost i sve što nas već karakteriše duži vremenski period.

                      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Da je bilo kosmičke pravde i zrno sreće ćelavi Stevanović je morao vaditi koji put loptu iz svoje mreze.

                        Comment


                        • Takuma "Tiger" Asano!
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Sunce ti kalaisano ti Stanoje kad ubodeš sa izmenom zgadi mi se svako dalje gledanje i posmatranje ovakvog Partizana.

                            Uvedeš penzionera Lazara koji ne ume da se zagradi i mi u sledećem trenutku niotkuda primismo gol.

                            Polako postaješ gori trener od Djukića a mislio sam da se takav nije rodio.

                            Comment


                            • Ne pamtim kad smo ovoliko puta bili u gol prilikama a opet strahujemo za konačan ishod.

                              Holender dobar u polju ali je neshvatljivo kakve dve prilike nije materijalizovao.

                              Asano primer kako se izgara za boje kluba.

                              Natko je izdominirao sa par spektakularnih pasova.

                              Comment


                              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                                Sunce ti kalaisano ti Stanoje kad ubodeš sa izmenom zgadi mi se svako dalje gledanje i posmatranje ovakvog Partizana.

                                Uvedeš penzionera Lazara koji ne ume da se zagradi i mi u sledećem trenutku niotkuda primismo gol.

                                Polako postaješ gori trener od Djukića a mislio sam da se takav nije rodio.
                                Vec je postao gori. Djukic je master class za Stanojevica. Covek sa Ozegovicem i oba Miletica izborio evropsko prolece.......ovaj ispao u 3.kolu sa skupljom ekipom i prvu iole ozbiljniju pobedu ostvario nakon 2 meseca i to zahvaljujuci samo svom golmanu koji je odbranio penal..... Da igramo bez trenera bolje bi igrali, igraci bi se lakse snasli sami nego sa njegovim fix idejama.....
                                Last edited by tamonajugu; 07-11-20, 19:47.

                                Comment

                                Working...
                                X