Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad njih gledam ja mislim da svako danas moze da postane fudbaler,samo treba da ima menadzera kriminalca.

    Comment


    • Juče sam gledao tekmu Novosadske lige gde sam video više fudbalskog od ovog mučenja i tragikomedije.

      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Mi se od ove trojke VVV necemo oporaviti 50 godina,sta su oni doveli u Partizan,ovi igraci nisu ni za seoske lige i jos su placeni kao da umeju da igraju fudbal.

        Comment


        • Juriš pobedu a tebi na terenu Šćekić i Brežančić [emoji23][emoji23][emoji23]
          Stanoje tenkre.

          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Neka se nose u picku materinu,svaka lopta ide unazad,u zivotu nisam video ovako netalentovane fudbalere,ni taj pas unazad ne mogu da odigraju sa dva metra u noge.

            Comment


            • Štulić i Čolić sad treba da igraju svaku. I ovako smo davno rekli "zbogom" nekom ozbiljnom rezultatu. Bolje da razigravamo naše talente koji su verovatno i kvalitetniji od ovih što mi pazarimo.

              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Ma ne mogu gore da odigraju od ovih invalida,celu omladinsku skolu treba staviti u prvi tim,ove invalide vise ni rodbina ne moze da gleda.

                Comment


                • Loš teren i solidno organizovan tim Radničkog su veoma neprijatni za goste.
                  Natko, Jojić, Suma, Stevanović, sve su to plemeniti igrači, stiče se utisak da trener trenutno ne izvlači ni 50% iz postojećeg kadra.
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Neznanje Stanojevica je toliko da se vec protiv Sfintula videlo da je covek autsajder. Tandem Savo-Djumi nismo zasluzili i verovatno necemo imati nesto slicno godinama, mozda i decenijama unapred.....

                    Ovaj tim je dobar za nasu ligu sa izuzetkom Miljkovica ali imamo trenera koji je tolika neznalica da kad bi doveli nekog starijeg trenera iz zonske lige bolje bi vodio ovaj tim. Upropastio je ekipu, a uprava je sve to zakuvala.
                    Last edited by tamonajugu; 26-10-20, 18:07.

                    Comment


                    • ahahahahhahahahahahahahahahah, ni Savo ne hvali sebe ovoliko

                      "necemo imati decenijama unapred" takvog strucnjaka koji zaostane 14 bodova i izgubi titulu u januaru i izgubi od Lalata u finalu kupa iako ima 4 puta bolju i skuplju ekipu

                      ali ja sam površan, tj tako gledam fudbal, nisam video tu modernu filozofiju, kako smo svima stvariali 803 šanse, jedino eto nedostatak bar malo sportske sreće naš koštao boljeg rezultata

                      na startu ove sezone se isto videlo da kidamo, savo zadrzao ekipu, napao titulu ali jbg 10i iz druge lige ne jebe 2% za Savim savremeni fudbal, ne mozes protiv takvih tako ofanzivno

                      pratio je savo moderne tokove igre, Ostojić Miletić tandem bih izdvojio kao najjaci utisak, primetan je taj trend da imas stopera od 40 godina i brka do polovine terena, dva najsporija igraca na terenu
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Igraci su uzas,trenerima treba srce ko u slona da gledaju koliko fudbal ne umeju da igraju ti plemeniti igraci.

                        Comment


                        • Originally posted by tamonajugu View Post
                          Neznanje Stanojevica je toliko da se vec protiv Sfintula videlo da je covek autsajder. Tandem Savo-Djumi nismo zasluzili i verovatno necemo imati nesto slicno godinama, mozda i decenijama unapred.....

                          Ovaj tim je dobar za nasu ligu sa izuzetkom Miljkovica ali imamo trenera koji je tolika neznalica da kad bi doveli nekog starijeg trenera iz zonske lige bolje bi vodio ovaj tim. Upropastio je ekipu, a uprava je sve to zakuvala.
                          Svaka ti čast brate, voliš svoj klub i pratiš kako treba. Kapa dole od mene.

                          Comment


                          • Partizan je davnih dana socijalna ustanova za oživljavanje propalih fudbalera. Dok se primenjuje takva politika sreća neće stanovati u Humskoj ulici.

                            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Besmisleno je pričati o trenerima i igračima dok ih menjaju kao na traci.
                              Problem je u foteljama.

                              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Fotelje izgleda rade najbolji posao jer se igrači bez problema prodaju za 5-10 miliona €.
                                Ivica, iako je odavno podnio ostavku i dalje redovno nalazi bombe.
                                Filozofija novog trenera je sasvim različita, pa treba biti strpljiv dok se stvari slože i ekipa uigra.

                                Comment

                                Working...
                                X