Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mi smo sa Milosevicem odigrali dve nepune dobre utakmice u Evropi,protiv Malatije 3:1 i sa AZ-om 80 minuta,sve ostalo je bilo tuga,kao sto je bilo i pre nego sto je on dosao. Podrzavao sam Milosevica sve do utakmice sa Vojovodinom,mislio sam ajde covek nije kriv,tri godine nece da mu dovedu desnog beka,igra sa onim panjevima od stopera,golmana ali na toj utakmici je pokazao da on nije trener nego divljak. Pune mu glavu kako ekipa dobro igra,ali nas maltretiraju sudije,savez a na terenu se lepo vidi da nemamo pojma s fudbalom,Novi Pazar nam dao tri mogao jos tri,Napredak je mogao da nas dobije,Vojvodina nam utrpala dva komada u zadnja dva minuta itd. da ne idemo u proslu sezonu gde nas isto gazio ko je stigao.

    Comment


    • Ok prijatelju ali ti ako mislis da su Suma i Sadik glavni problem ili bilo kakav problem u igri Partizana ove i prosle sezone onda nema sa tobom bilo sta da se diskutuje ozbiljno.
      Last edited by tamonajugu; 06-09-20, 13:01.

      Comment


      • Leonardo je Ronaldinjo za ovu dvojicu,poslednje pravo pojacanje Partizana,od te gomile stranaca Leonardo,Kleo,Moreira,Dijara,Vest i Zuka su jedini bili vredni dresa Partizana.

        Comment


        • Pa zar nismo pokusali tog Sumu da prodamo,niko ziv ga nece,tako ce isto i sa Sadikom da bude,daj Boze da uzmemo tri miliona za tu dvojicu,to sto ovi nasi novinari pisu sve im verujem,15,20 miliona,dali bi ga ovi za tri miliona samo da je neko ponudio.

          Comment


          • Pogledaj koliko smo golova dali pod Nikolicem za 30 utakmica, a koliko pod Savom za 30 utakmica pa pogledja koliko smo primili pod Nikolicem i Savom i zakljuci da li su problem stranci ili nasi defanzivci sa dve leve noge plus ciganske sudije i to sto cigani nemaju pravo nigde da izgube osim protiv Partizana i osim kad obezbede titulu matematicki.
            Nikolic je uzeo titulu iz dva razloga:
            - zvezdin poraz od vozdovca
            - deljenja bodova nakon play-ofa
            Da nije bilo podele bodova i poraza zvezde od vozdovca ne bi ni Nikolic video titulu tada...to ako ti nije jasno, a nije ti jasno, sta da ti pricam dalje..... Zato su i ukinuli podelu bodova da se ne ponovi nesto slicno....

            Sadik i Suma ce otici za milione pa ti posle vidi da li si bio u pravu ili nisi.
            Last edited by tamonajugu; 06-09-20, 13:12.

            Comment


            • Suma je prevara od igrača.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Za Sumu se i slažem, cirkuzant, žongler....ali Sadik kakav je takav je, ali najbolji je napadač ove naše lige, da l to nešto govori o njemu ili o ostalim napadačima lige sad je tema o kojoj može da se piše.

                Comment


                • Slusam vec 10 godina,sudije ciganske,FSS ciganski,pa jel su im sudije pomogle i da dva puta udju u LS,pobede jedan Liverpul?
                  Mi se tresemo zbog nekog Sarlroa,AZ,Augzburg ne mozemo da prodjemo. Samo Evropa je merilo kvaliteta tima iz Srbije,ovde kod nas krade se za Zvezdu,krade za Partizan a kad dodjes u Evropu vidis gde si i sta si. Tome dodaj mafiju kod nas koja namesti golmana da se gubi u prostoru zbog kladionica,namesti kuci pet komada od Petah Tikve,posle nam krive sudije,Zvezdi su svirali dva penala,nama samo jedan.
                  Fudbal se igra u oba pravca,pricas mi druze o napadackom fudbalu Milosevica a ja odgledah par utakmica u ovoj nasoj ligi,Evropu redovno pratim,uzas koliko je to jedan bezidejan,jalov fudbal,sevnemo jednom kao protiv Indjije,ili prosle godine protiv Malatije pa onda deset utakmica ne znamo gde bijemo.
                  Nikolic je imao Leonarda,igracina za ovu nasu ligu,mi sad nemamo jednog igraca koji moze jedan na jedan da resi mec. O odbrani da ne govorim,Milosevic vice zadovoljan je Mileticem,Ostojicem,Vitasom ma idi bre covece,nije ih pretrcao samo ko nije hteo.

                  Comment


                  • Jel ti shvatas da uprava nikad ne pravi tim za evropsko prolece ? Da nikad ne daje para srazmerno tome ? Nas cilj tj. cilj uprave je grupna faza, a ove sezone izgleda ni to. To sto smo bili na par minuta od evropskog proleca je evropski uspeh sam po sebi. Neka i ove godine udjemo u LE i osvojimo toliko bodova i bicu zadovoljan i ako ne prodjemo dalje, a sta mislis da li cemo ponovoti proslu evropsku sezonu ? Ja mislim da necemo....ni blizu.

                    AZ-u smo dali 4 gola, Astani 6....ako nismo igrali napadacki fudbal sta bi onda bilo da smo ga igrali.....koliko suteva imamo po mecu ? Iz koliko suteva primamo golove ? Moze li neka ekipa toliko da sutira a da ne igra napadcki ? Moze li neka ekipa toliko golova da primi a da ne igra napadacki ? Mileticeve greske pozadi su rezultat napadackog i otvorenog fudbala...skoro sve golove smo iz kontri primali, covek je ispadao iz voza celu sezonu najvise golova preko njegove strane i Ostojine i to je jedina greska Sava ili trvdoglavost njegova sto nije hteo to da promeni..a ne Suma i Sadik.

                    U poslednjih 5 godina smo tri puta igrali grupe...jednom prosli i dva puta ispali ali tih sezona kad smo ispali nismo ispali bez boda u grupi vec sa solidnim bodovnim ucninkom i zato te evropske sezone smatram uspesnim uprkos tragicnim ispadanjima od kojih je i mene dusa zabolela....neuspesne su one kad smo ispali u kvalifikacijama...kao sto cemo vrv sada ispasti jer promena trenera u sred kvalifikacija nikad nije donela nista dobro.

                    Ono sto je Djukic uradio je klasican incident i ogroman uspeh....sa okrnjenim i skoro rasprodatim timom izboriti evropsko prolece. Zameniti Djukica u sred kvalifikacija sa Batom se pokazalo kobnim bas kao sto ce se sada verovatno pokazati kobnim smena Save.
                    Stanoje u Evropi ima pobede samo nad Helsinkijem, Pjunikom i Skendijom....trener koji ispadne od Samroka, ma koji da su razlozi, nije evropski trener. Sa zadovoljstvom cu prihvatiti da sam gadno pogresio ako me razuveri.
                    Secamo se da su smenili Kizu, a doveli Drulovica pa se desio Augzburg......

                    Treba da damo nekom treneru kontinuitet.....zaboravite na instant uspehe. Djukic i Savo nisu smeli da budu smenjeni.....cak i ako su trebali da budu to nije smelo da se desi u sred kvalifikacija....to je katastrofa po nas u najavi.
                    Last edited by tamonajugu; 06-09-20, 15:40.

                    Comment


                    • To je problem sto ja necu da se zadovoljim kad Partizan pobedi neku Astanu koja je nivo Surdulice,nije osvojila bod u evropskoj ligi. Hocu da Partizan ima tim koji igra kao pod Mateusom,hrabro,napadacki,organizovano ko god da je sa druge strane,pa tu ne mozes ni da im zameris kad izgube. Verovatno cu to docekati kao sto ce i Zvezdasi ponovo docekati da budu prvaci Evrope.
                      Partizan sistematski unistavaju funkcioneri u klubu,gledao sam Partizan protiv Seltika,Intera,Reala,Porta,Marseja,CSKA i sad treba da budem zadovoljan kad pobedimo Astanu,onda neka se prepucavaju saopstenjima i ne moram ni da ih gledam jer ovo na sve lici samo ne na fudbal.
                      Tacno je da nama treba trener ali ne ni divljak Milosevic,ni cika crni Vermezovic,ni Jesic,ni Stanojevic,nego neko ko je stvarno trener,pedagog,koji moze da se suprotstavi kriminalcima iz uprave,nazalost ne mogu ni da se setim takvog trenera,poslednji je bio Antic,bata Djorina skola izbacuje sve samo ne trenere. Drulovic je prebrzo potrosen,ima stofa za trenera,ume da motivise ekipu,videlo se to i sa mladom i sa A reprezentacijom,ali nije imao sa cim da radi u Partizanu i njega je uprava sabotirala,kao i Djukica,ono je svetsko cudo sa onakvim igracima i onakvom igrom docekati prolece.

                      Comment


                      • Ako neces da se zadovojis time onda idi iskesiraj desetine miliona u klub i postavi upravu koja ce prema tom novcu posteno da se ophodi u cilju postizanja vecih sportskih rezultata tj. daljeg dometa u Evropi. Kakav trener te spopao pa zar ne vidis da je problem u vrhu kluba..... Idi vidi kakav je tim zatekao Savo pa onda vidi kakav je ostavio.....

                        Comment


                        • Pa to i pricam uprava i predsednici su unistili Partizan. Milosevic je uradio sta je mogao s tim igracima,ali covek jednostavno nije za trenera,ne moze trener onako da divlja na terenu,ulece na teren,baca flase na sudiju. Popili su mu mozak ako ga je ikad imao s tim sranjima o Zvezdinim sudijama,savezu,njihov lopovluk,uprave,predsednika Partizana i nesposobnost je glavni krivac za stanje u Partizanu.
                          Eto kroz primer tog Svetozara Markovica moze da se vidi kako ova uprava i predsednik ili prosla radi protiv Partizana i igraca,prodali su ga,ja ne znam da li je imao 18 godina,on tamo godinama nije igrao fudbal i sad ce da ga vrate kad nije ni za sta,nije se razvio u fudbalera za ozbiljne lige,nije igrao fudbal,sta sad on moze,da bude novi kikser u odbrani. Lovu od prodaje su podelili i Partizan je ostao i bez love i bez igraca koji je mogao da se razvije u ozbiljnog stopera.
                          Mogu oni i gore stvari da urade,Bosnjak je ja mislim bio kapiten omladinaca Partizana,levi stoper,nikad nije dobio sansu u klubu,dali smo ga dzabe Vozdovcu,mislim da ga je sad skoro Hetafe kupio. S Cucinom isto tako,unistavaju nasu decu da bi se uglavili u menadzerske kombinacije sa strancima.
                          A niko ne moze da me ubedi da su to gori igraci od Vitasa,Miletica,Banjka i te kompanije nazad.

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Zagreb blizak
                            Blizak, ali onaj jugoslovenski, a ne ovaj sa kojim se grle danas aktuelne legende Crvene zvezde.



                            Spoiler


                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Na ovaj dan!

                              https://www.retropartizan.in.rs/2020...-suarezov.html

                              https://www.youtube.com/c/krkipfc

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X