Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa Savo je prvi nas trener pose nekoliko decenija koji zna da ekipi ugradi moderni napadacki fudbal. Djukic je imao takvu tendenciju ali jednostavno nije umeo, nema to znanje. Nikolic je znao znanje ali je bio defanzivan bas kao i Stanoje pre njega, Jokan itd.

    Samo da Stojkovic bude u redu, a sto se umora tice mislim da o tome nece biti govora jer imamo citava 4 dana bez utakmice sto je sasvim dovoljno da se ekipa osvezi. Naucnik-nadzornik za kondiciju Marko Stojanovic je uz Savu glavni faktor za ovakav uspon forme Partizana, to je po meni najbolji strucnjak za fizicku pripremu i oporavak koji je ikada radio u Partizanu. On cak nije klasican trener vec nesto kao sportski naucnik.
    Last edited by tamonajugu; 28-09-19, 16:12.

    Comment


    • Ova stoka mora da ostavi Savu na miru nekoliko godina...
      Mislim da prvi put...paaaaa... od kako sam ja ziv imamo trenera koji ima nekakav potencijal

      Mnogo sam srecan zbog toga, cudan osecaj iskreno. Kao kad se zaljubis
      Al onda se setis ko sedi u foteljama i skontas da ce sve to da se zasere pre ili kasnije.

      Comment


      • Upravo to, Savo je tip trenera kao Ferguson, jednostavno samo treba da mu prepustis da vodi ekipu bez obzira kakav rezultat u pocetku da bude jer si siguran da ce dugorocno da napravi pravu masineriju. Njegovo umece u radu sa mladim igracima je neverovatno, presao je igricu kad je ovo podneblje u pitanju. Takodje umetnost u selektiranju ekipe mu je bas velika vrlina, zna sta radi i kojem igracu pruza poverenje. Nadam se da ce ostati bar tri sezone kod nas ako gledamo da mu je ovo prva cela sezona. To je vreme za koje mislim da moze da prezentuje neke klince koji cekaju sansu i koji imaju veliki potencijal i da pri tom napravi jedan ozbiljan napadacki Partizan kakav nije vidjen verovatno od 80-ih. Uprava je kao i uvek najveca briga jer od osnivanja sve uprave su bile glavni uzrok nestabilnosti Partizana.
        Last edited by tamonajugu; 28-09-19, 20:00.

        Comment


        • Konacno malo da cujemo sta kaze Partizanov naucnik, taj deo je od 31:53. Veoma zanimljive informacije

          Comment


          • Morali smo ubedljivije da resimo. Oni promasaji Tosica i Natha su mogli da nas kostaju. Videlo se da smo dosta bolji od Astane, dobro smo odigrali, ali je zavrsnica losija bila.
            Nek se spremi Junajted
            Last edited by Mr. Wolf; 03-10-19, 17:49.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Comment


              • Najteže gostovanje smo rešili, trebalo je da bude 0-4 ako Astanu nije sramota nek' zavede ovaj rezultat kao 1-2

                Ovakvo glupiranje u završnici meča i nonšalancija u kontrama da se iskoreni odmah..

                Comment


                • BRAVOO !!!

                  Ovako vruce glave nije logicno pisati bilo sta osim da je veceras je moglo da bude 7-0 !!! Markec cim je usao stvorio dva zicera !!

                  Tesko mi je da zamerim promasene sanse igracima posle ovakve utakmice !

                  Sadik pokazao svima da njegova smesna konstitucija i fudbalsko umece nemaju veze jedno sa drugim.

                  Ovakav Partizan nikad nisam gledao ovo je revolucija. Sama pobeda nije toliko velika koliko nacin na koji ovaj Partizan igra, moderno, agresivno, napadacki....
                  Last edited by tamonajugu; 03-10-19, 17:51.

                  Comment


                  • Savo Milošević šalalalala

                    Comment


                    • Cim smo dosli do daha, nakon 10ak minuta igre, izgledali smo bas dobro u odnosu na njih. Bas sam hteo da najzad neku ovakvu tekmu resimo sa 3, 4 gola u njihovoj mrezi, al se nije dalo.

                      Natho je kljuc ovog tima.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by Chiwwi View Post
                        Savo Milošević šalalalala
                        Jedva cekam Jugoslavijinu analizu meca i hvalospev srpskom Aleksu Fergusonu.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Mene raduje izjava Save Miloševića DA OVAJ TIM MOŽE I MORA JOŠ BOLJE. Samo najveći ciljevi i težnja ka perfekciji može te odvesti na sam vrh.

                          Comment


                          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                            Jedva cekam Jugoslavijinu analizu meca i hvalospev srpskom Aleksu Fergusonu.
                            Zar ne beše Gvardiola
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Lozenje ne sme da stane, mora da padne jedno trpanje muda u usta norveskoj prevari.

                              Originally posted by MareLFC View Post
                              Zar ne beše Gvardiola
                              Cini mi se da je Ferguson u pitanju
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Originally posted by tamonajugu View Post

                                Ovakav Partizan nikad nisam gledao ovo je revolucija.
                                Bio je Partizan kod Nikolića sa Leonardom, Blekijem i Djurdjevićem ovako lepršav u napadu i istivremeno tvrd u odbrani, ali da ovaj sad Savin Partizan je prelep..

                                Originally posted by Mr. Wolf View Post
                                Jedva cekam Jugoslavijinu analizu meca i hvalospev srpskom Aleksu Fergusonu.
                                Optimizam Jugoslavije je inspiritivan, obožavam njegovu veru u srpski fudbal..
                                Last edited by Chiwwi; 03-10-19, 18:23.

                                Comment

                                Working...
                                X