Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije Tončev gadljiv na pare, nema veze to sa Kokezom i Terzom. Partizan je hteo za dž. a Tončev tražio mnogo...
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • Evo sta ceka Partizan do kraja polusezone:



      Sutra, 15:00: Radnicki - Partizan

      OKTOBAR

      Cetvrtak, 03.10: Astana - Partizan

      Nedelja, 06.10: Partizan - Vozdovac

      Sreda, 09.10: Vodojaza - Partizan (kup)


      Reprezentativna pauza, 9 dana bez utakmica (za vecinu igraca 12 dana jer ce u kupu izaci kombinovani sastav)

      Subota, 19.10: Mladost - Partizan

      Cetvrtak, 24.10: Partizan - Mancester


      Nedelja 27.10: Partizan - Spartak

      Sreda 30.10: Cukaricki - Partizan

      NOVEMBAR

      Subota 02.11: Partizan - Vojvodina (zvanicno stoji nedelja ali ce se verovatno u subotu pomeriti zbog putovanja u Mancester)

      Cetvrtak 07.11: Mancester - Partizan

      Nedelja 10.11: Partizan - Indjija (zvanicno stoji subota ali ce sigurno biti nedelja)

      Reprezentativna pauza, 12 dana bez utakmica

      Subota, 23.11: Partizan - Javor

      Cetvrtak, 28.11: Az Alkmar - Partizan

      DECEMBAR

      Nedelja, 01.12: Macva - Partizan (zvanicno stoji subota ali zbog ociglednih razloga bice sigurno nedelja)

      Sreda, 4.12: Partizan - Napredak

      Subota, 07.12: Rad - Partizan (zvanicno stoji nedelja ali ce se verovatno pomeriti zbog utakmice kuci sa Astanom naredne nedelje)

      Cetvrtak, 12.12: Partizan - Astana


      Nedelja, 15.12: Partizan - Radnik (zvanicno stoji subota ali zbog ociglednih razloga bice sigurno nedelja)

      ________________________________________

      ??? Ostaje pitanje kada ce se odigrati odlozen mec sa Radnikom u gostima i kada ce se odigrati osmina finala kupa (pod pretpostavkom da ce Partizan ocekivano izbaciti fenjerasa):

      - Pod pretpostavkom da se ove utakmice nece odigrati tokom reprezentativne pauze jedini slobodni termin u ovom rasporedu je od srede 18 decembra sto je malo verovatno da ce se igrati utakmice nakon zvanicnog zavrsetka lige. Eventualno bi jedna utakmica mogla da se uglavi 20-21 novembra par dana nakon poslednje utakmice nase reprezentacije i to je to. Ako se ne odabere neki od ovih termina onda ce se verovatno odigrati na prolece.
      ______________________________________
      Last edited by tamonajugu; 27-09-19, 22:55.

      Comment


      • Prvi put Natko i Suma, ovo ce biti zanimljivo. Markec umesto Asana i to je najjaca ekipa za meceve gde treba da dominiramo.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Je l' Natho u paru sa Sumom ispred zadnjeg veznog ili je zadnji vezni?

          Comment


          • Natho je u paru sa Zdjelarom ali ocigledno ima vecu slobodu da krece ofanzivnije i da grabi prostor, a Zdjelar je osigurac i tu smo imali malih problema u pocetku dok Natho i Zdjelar nisu uspostavili koordinaciju i zajednicki ritam. Sadik ispade bolji nego sto se iko nadao, dade gol i penal nad njim. Naizgled nazgrapan ali jako nezgodan za cuvanje, a ako jos vise popravi realizaciju od persone non grata mogao bi da postane kljucni faktor broj 2 ove ekipe posle neprikosnovenog Natha. Asano se izgleda jos privikava na poziciju levog krila, ocigledno mu to ne lezi. Mozda bi cak njega mogli probati iza Sadika u drugom poluvremenu umesto Sume jer bi voleo da vidim kako bi se Markec snasao na levom krilu. Sve u svemu bas mnogo dobrih opcija u napadu ima Savo.
            Last edited by tamonajugu; 28-09-19, 15:03.

            Comment


            • Video sam kasnije da igrau paru sa Zdjelarom.

              Partizan je živnuo dolaskom Natha, podig'o je igru na još viši nivo.

              Comment


              • Nekoliko pogresnih pasova i izgubljenih lopti, nema ga nigde, a onda jedna jedina minijatura i gol - to vam je Sejduba Suma

                Comment


                • Njemu najviše prija da igra sa Nathom.

                  Kad igraju dvojica klasičnih zadnjih veznih onda se i više troši, mora biti pokretljiviji, organizovati igru.

                  Meni se ova postava Partizana najviše sviđa, nedostaje samo Marković.

                  E sad jbg, nešto gubiš nešto dobijaš. Pre svega gubi se u defanzivi.

                  Al kad se sve skupi mislim da bi Partizan više dobio ovakvom postavom nego izgubio.

                  Comment


                  • Zdjelar-Scekic ispred njih Natho, ispred njega Suma, Asano levo, desno Markovic. Mislim da je to najbolja varijanta bar kad su u pitanju jace utakmice jer Suma ne igra toliko visoko kao Sadik pa bi ostalo prostora na sredini sesnaesterca da ulecu krila sa strane...ali brt meni zao da izbacim Sadika pogotovo posle ove utakmice

                    Comment


                    • Uh, mislim da bi u takvoj formaciji Suma bio nevidljiv.

                      Nego, di ga je Mihajlo da prokomentariše Sadika

                      Comment


                      • Kakav karakter tima.

                        Comment


                        • Bravo za Miloševića, nema šta zna čovek fudbala.
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Neverovatno koliko Markovicu malo treba da udje u sansu.

                            Originally posted by Stojanče View Post
                            Uh, mislim da bi u takvoj formaciji Suma bio nevidljiv.

                            Nego, di ga je Mihajlo da prokomentariše Sadika
                            Pa tako smo u derbiju igrali kad smo dali golove samo sto je Tosic bio desno. Sve u svemu tesko je odluciti se jer kako stoje stvari koju god kombinaciju da izaberes ne mozes da pogresis, Savo je sa strucnim timom rehabilitovao i osposobio svakog igraca za ozbiljan fudbal.
                            Last edited by tamonajugu; 28-09-19, 15:52.

                            Comment


                            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                              Zašto misliš?
                              Ovo te iskreno pitam jer mi je Čair potencijalna mina.

                              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                              Kao što rekoh....još smo i dobro prošli.
                              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • Savo je na dobrom putu.

                                Meni se više sviđa njegova folozofija igre nego Marka Nikolića. Znam da ću ovim mnoge žacnuti jer je i Nikolić zasluženo mnogim navijačima komšija u srcu.

                                Al nikad mi se nije sviđala njegova opterećenost defanzivom.

                                Savo gleda da to izbalansira, da mu tim napreduje i defanzivno i ofanzivno. Radi u skladu sa današnjim modernim fudbalom, gde ceo tim učestvuje i u defanzivi i u ofanzivi.

                                Sviđa mi se što je i danas izveo najjači sastav bez obzira na put u Astanu. Nema kukanja i žalopojki na umor, ko nije sposoban nek pronađe neki klub koji će mu biti razbibriga.

                                Izabrao je 18 najboljih. Rotira po dvojicu ili najviše trojicu.

                                Comment

                                Working...
                                X