Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo!

    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Brat Iliev pobedio život..

      Comment


      • rutinski
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Još ranije sam pisao da Sadik treba da ne igra uopšte a da Suma igra lažnu devetku.

          Savo izgleda ima još boljeg keca u rukavu.
          Asano na špica a iza i Suma i Natko, plus ih Zdjelar i Šćekić osiguravaju.

          Još Markec da se uigra i biće to ozbiljna navala sa dobrom klupom, Bambi i Fića.

          Šteta samo što ne dovode još jednog beka, sa njim bi bili taman ekipica.
          Last edited by Chiwwi; 22-09-19, 19:35.

          Comment


          • Честитке. Драго ми је што Тамонајугу и ја доминирамо. Одмах смо знали да је Саво прави, само гробарске нарикаче кукају унапред. Исто као што знамо да се батађориста Звездин задужио код фортуне, Звезду задужио, наредних 40 година ћемо враћати.

            Comment


            • Sadik dosta dobrog posla radi ali ja imam utisak da on ne moze da da gol ni kad je lopta na gol liniji. Ipak, izgleda da Savo ima veliko poverenje u njega i da cemo cesto gledati postavku sa njim kao najisturenijim.
              Stvarno imamo veliku sirinu u rotaciji kad je napad u pitanju. Rajko je usao na krilo i vec napravio potez vredan paznje. Ni u najludjim snovima nisam ocekivao Rajka na krilu ali eto i to Savo moze da uradi.
              U svemu ovome jedan covek prolazi neopazeno, a to je Partizanov glavni kondicioni - Marko Stojanovic. Mi svih 90 minuta drzimo visok ritam sto i omogucuje da imao veliku koncetraciju u pas igri sto je bio kljuc svega. Ovaj Partizan je trkacki neprepoznatljiv u odnosu na mnoge prethodne sezone. Znacice puno ovih 6-7 dana bez utakmica za mnoge igrace (posto ce neki sa manjom minutazom igrati kup u sredu).
              Rekao sam da samo treba strpljenje jer kad jedna ekipa stvara ovoliko odlicnih sansi na svakom mecu jednostavno negde mora da "pukne" i da se te sanse realizuju.

              Comment


              • Čestitam komšije, zasluženo.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Samo sa Ilijevim jednom da izadjem u grad i meni dosta od zivota

                  Mnogo mi drago zbog kneza mog od Semberije. Kupusar moj dobri
                  Titulu necemo vise nikad uzeti, ali ovo nema cenu. Sut u okvir gola nisu imali

                  Comment


                  • Hvala [emoji106]

                    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Rutinska pobeda.

                      Čestitke komšije!

                      Comment


                      • Ako neko nije primetio, razlika koja izmedju kiksa u cetvrtak i vecerasnje pobede je samo u jednom - liniji odbrane. Protiv Alkmara smo stajali previsoko, a protiv Zvezde malo nize i to je poenta svega i mnogo mi je drago sto je Savo uvideo to. Jednostavno cim smo liniju odbrane malo povukli nazad ostalo je vise prostora napred za nase igrace i mnogo se lakse disalo u organizaciji napada pogotovo kad su usli Suma i Tosic, a odbrani je bilo lakse da zatvore napade po bokovima. Strasno pozitivna stvar je to sto smo vec u prvoj narednoj utakmici eliminisali pogresne stvari iz prethodne i samo tako ekipa moze da napreduje.

                        Utakmica u gostima sa Astanom je kljuc sto se Evrope tice ove sezone, prelomna tacka. O porazu necu da razmisljam ali sa bodom ostajemo u igri dok bi pobeda bila velik skok ka evropskom prolecu. Inace, jedva cekam utakmicu sa Mancesterom jer hocu sebe da uverim da je Savo Milosevic trener koji ne voli previse da se prilagodjava protivniku makar on bio i Mancester....neka primimo 10 komada ali jedva cekam da vidim Partizan koji ce da se nadigrava i uvek da trazi sansu za gol.
                        Last edited by tamonajugu; 22-09-19, 20:08.

                        Comment


                        • Bilo bi glupo da sa igračem više ne stojimo visoko.
                          Jbg-a primili smo 2 gola iz dve njihove šanse i dali 2 iz bar 6 dobrih šansi.

                          Dešava se, ali sam i dalje mišljenja da sa slučajem Miletić mora nešto da se preduzme.

                          Astane je tvrda ekipa, zadovoljan sam i bodom tamo.
                          U Beogradu ih dobijamo.

                          P.S. Uzgred ekipa AZ-a je ozbiljno trčala u kost sa igračem manje. Jaki su s kondicijom.
                          Last edited by Chiwwi; 22-09-19, 20:09.

                          Comment


                          • Stajali smo visoko i dok nije bilo igraca vise, tako smo primili prvi gol. Onda smo stajali visoko i kad smo poveli 2-1, tako smo primili drugi gol. Miletic je odlican igrac kad stoji blize svom 16 u defanzivi i to se veceras videlo, sjajno je sve zatvorio...njegov problem je ta previsoko postavljena odbrana gde on mora da juri igraca 30-40 metara sto jednostavno nije u stanju. Miletic ima puno poverenje Milosevica, a Pesukic ce dobiti sansu sigurno.
                            Astana ima problem sa ofanzivom, nisu efikasni kao Az i tu je nasa velika sansa bez obzira sto im je defanziva glavna vrlina.
                            Last edited by tamonajugu; 22-09-19, 20:13.

                            Comment


                            • Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Dobar nam je raspored u LE.
                                Navijamo za Mančester protiv AZ-a onda i sa nerešenim protiv nezgodne Astane idemo na drugo mesto.

                                Treba M.U. da se obezbedi što pre pa protiv nas da se opusti..

                                Comment

                                Working...
                                X