Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čestitke na prolazu grobari....napravite nam prolaz za sledeću godinu
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • Čekaj Rijeku

      Comment


      • Generalno uzevši, Partizan je i večeras odigrao vrlo dobru utakmicu.
        Vi drugovi grobari to gledate malo više navijački, pa su vam i očekivanja možda drugačija,
        što je i logično, jer sam i ja krajnje kritičan dok gledam Zvezdu. (Psujem sve redom da me se i najrođeniji stide).
        Međutim, mišljenja sam da je ovo večeras bilo jako dobro.
        Posle izjednačenja uz malo sreće mogli ste dati bar još 2 gola.

        Comment


        • Rijeka ispada zbog nas. Ionako im navijači Hajduka pevaju "smrdljiva Rijeko puna si Srba, ne brini Rijeko ima još vrba."

          https://sport.blic.rs/fudbal/evropsk...s-vrba/pl93ess

          Comment


          • Ma mi smo vecito pod pritiskom,odigramo jednu dobru utakmicu u Evropi u 10 godina.

            Comment


            • Da se zavrse Rijeka i Rendzers pa da udarimo racunicu.

              Originally posted by Jaqen Hghar View Post
              Generalno uzevši, Partizan je i večeras odigrao vrlo dobru utakmicu.
              Vi drugovi grobari to gledate malo više navijački, pa su vam i očekivanja možda drugačija,
              što je i logično, jer sam i ja krajnje kritičan dok gledam Zvezdu. (Psujem sve redom da me se i najrođeniji stide).
              Međutim, mišljenja sam da je ovo večeras bilo jako dobro.
              Posle izjednačenja uz malo sreće mogli ste dati bar još 2 gola.
              Fali nam napadac. Tu smo tupi kao vrh palice. Ozegovic je i uneo neki boljitak ali Sadika vise ne mogu da smislim....zabrinjava me Milosevic po pitanju njega.

              Comment


              • Ono oterati iz kluba djubre bezobrazno zvano Sadik. Razmaženko, video od Pogbe verovatno. Popeo se i telefonira, posrao se po Partizanu.

                Comment


                • Ma ajde to nego ja ne shvatam kako onakav pajser moze uopste da se bavi fudbalom. U celoj Zoni Morava svaki napadac je bolji od njega.

                  Comment


                  • Ožeg sa onim sebičlukom polako zatvara vrata kluba. Kud ha nismo prodali u Rozenborg da ga više ne gledam.
                    Savo je napravio čudo imajući u vidu napadački tandem koje mu je uprava namenila. Ova dvojica najisturenijih promašili definitivno profesiju.
                    Pod hitno tražiti pojačanja na više pozicija.

                    Comment


                    • Očajan baš, vidi se na prvu. Večeras Pantić emisija ili?

                      Niste ga prodali jer nije mogao da igra za njih i vama je bio potreban, što ne znači da već sutra ne pakuje kofere.

                      Comment


                      • I dalje tvrdim da je Sadik najgori napadac koga sam u zivotu video.

                        Comment


                        • Bravo Trabzon, ajde još Rijeka..

                          Srpska Reko...

                          ( Ovo skandiraju njima ovi iz Torcide, da me se ne banuje greškom samo prenosim.. )

                          Comment


                          • Ne znam da li je srpska ali znam da Italijani dan danas daju gradonačelnika Rijeke koji uredno prima platu.

                            Znaš li ti Chiwwi kad je Krunoslav Krstić nešto tamo oko lignvistike, pa ga naši pitali što se ne preziva Križić pa je dodato da je krst isto hrvatska reč samo arhaična.

                            Isplaka sam se ki malo dijete. Od smijeha.

                            Jedva čekam da izračuna tamonajugu posle, imam tremu

                            Comment


                            • Hahahaah.
                              Meni su najjači njihovi Popovići..

                              Comment


                              • Originally posted by Chiwwi View Post
                                Bravo Trabzon, ajde još Rijeka..

                                Srpska Reko...

                                ( Ovo skandiraju njima ovi iz Torcide, da me se ne banuje greškom samo prenosim.. )
                                Hrvati su usli u poodmaklu fazu rastanka sa zdravim razumom cim i svoje nazivaju srbima U svima nas vide hahah....ma ne treba im davati paznju uopste

                                Comment

                                Working...
                                X