Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by La Jugoslavia View Post
    Savo Milošević masterclass opet i opet i opet i opet.
    Mnogo, mnogo bitan trenutak za Partizan je dolazak Sava Miloševića na mesto menadžera.

    Ovo što radi Savo Milošević je daleko od puke uloge trenera u nekom klubu.
    Ne, on je mnogo više od toga, Savo Milošević je tip menadžera Ser Aleks Ferguson.

    Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
    Slažem se u potpunosti.
    Promenio se sistem igre za razliku od prošle godine, pasovi, kretanje igrača, postavljanje itd. što je za svaku pohvalu.

    Samo da mu se niko ne meša u struku i da mu ne prave nepotrebni pritisak biće sve super,
    a i uprava da se otvori malo pa da se dovede još neko kvalitetno pojačanje, pa da možemo da se nosimo i sa malo ozbiljnijim protivnicima u Evropi.

    Večeras smo odigrali super, realno mogli smo da damo još 2-3 gola, ali šta je tu je, sa dobrim rezultatom idemo na revanš u Tursku.

    Napred Partizan

    Comment


    • Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Verujem da ce samo Pavlovica da prodaju i da bi to mogao biti jedini dolazak (mada kad udjemo u grupe mozda i ostane), a ostali igraci su tu bar do zime (mozda se nekako otarasimo Ivanovica samo). Ne treba zaboraviti da se ocekuje jos jedno pojacanje u sredini terena i to ozbiljno pojacanje (verovatno Natko). Mene je veceras odusevila borbenost, agresivnost i istovremena zelja da se stalno jurisa na gol, nije bilo bespotrebnih ispucavanja lopti stalno smo igrali po zemlji, kombinovali....ovo je fudbal kakav treba Partizanu i srpskom fudbalu uopste - agresivan, progresivan i nasrtljiv.

        Asano je klasa neverovatno koliko odskace i kako je doneo dodatni zalet Partizanu za pozitivan finis meca. Plus se vidi da je momak jak karakter, timski nastrojen i borben.
        Last edited by tamonajugu; 08-08-19, 23:41.

        Comment


        • Koga mi imamo kao zamenu ako dobiju parne zute ili dodje do neke povrede na zadnjem veznom sem Scekica i Zdjelara? Urosevic na levom beku je veceras razbio,nijednom ga oni crnci iz Malatije nisu prosli,malo da poradi na ofanzivi i moze da bude bek za reprezentaciju pre Rodica. Vrhunski mec smo odigrali,ali zavrsnica mora da bude bolja,valjda nas nece kostati jedno 4.5 zicera sto danas promasise Suma,Tosic i Asano.

          Comment


          • Linijski sudija nas je ostetio kod ove situacije. Posle ovog nesviranog ofsajda usledio je korner i gol turaka ali tim pre ova pobeda jos vise dobija na znacaju jer pokazuje koliki su fokus igraci imali na igru i protivnika i to je ono sto me je posebno odusevilo. Ogromna disciplina.


            Sledi mec u Krusevcu i bice dosta tesko, pitanje je da li ce Ostojic moci da igra i koliko je teska povreda, taodje je pitanje u kakvoj je situaciji Miletic zbog stopala, a u sredini nemamo nikoga za rotaciju osim Smiljanica i mladog Pavlovica koji je jedini ofanzivni centralni vezni na klupi. Jel zna neko da li su popravljali teren u Krusevcu ili je i dalje katastrofalan?

            Comment


            • Katastrofalno stanje i forma Kruševljana u kojoj se nalaze idu nam u prilog. Odličan početak sezone i tekma sa Malatijom mora se nadograditi sa tri boda podno Bagdale.
              Mislim da travnata podloga nije dirana i da će teren više od rivala predstavljati problem.
              Ne smemo sada stati. Kada smo se zahuktali pogubno bi bilo da napravimo korak unazad. Samopouzdanje se gradi samo uspesima i zato očekujem dobru partiju i nove bodove na našem računu.
              Gotovo izvesno da će odbrana pretrpeti najviše promena. Očekujem odmor za ćelavog i taze povređenog Ostojića. Šansu ko zapete puške čekaju Vujačić i Brežančić .
              U drugim linijama ne očekujem Savo da će tumbati. Pogotovo jer nismo najjači sa rotacijom. Nemamo luksuz odmarati stožere i na teren poslati drugopozivce.

              Comment


              • Izgleda da su konacno sredili teren:
                https://www.sportske.net/vest/domaci...en-376272.html
                http://mondo.rs/a1207791/Sport/Fudba...dina-FOTO.html

                AMIN BOZE!

                Sinoc sam za malo pogodio sve izmene ali me omela povreda Ostojica Evo po nekom mom predvidjanju sastav za Krusevac i rotacija u naredna dva meca:

                Stojkovic
                Urosevic desno - Vujacic, Pavlovic - Brezancic
                Lola - Scekic
                Lutovac - Pavlovic - Asano
                Ozegovic

                Izmene:

                Zdjelar > Scekic
                Stevanovic > Asano
                Pavlovic > Suma (ili eventualno Pesukic > Brezancic, a levo se pomera Urosevic)
                __________________________________________________

                I ako da Bog da sve dobro i srecno prodje onda u cetvrtak najjaci sastav, kontra-napad:

                Stojkovic
                Miletic - Ostoja (ako se oporavi ili Vujacic), Pavlovic - Brezancic
                Zdjelar - Scekic
                Tosic- Suma - Stevanovic
                Asano

                Moguce izmene:

                Sadik > Stevanovic, a Asano prelazi levo jer Sadik ide u spic napada
                Lutovac > Tosic
                Urosevic > Brezancic

                Voli Savo da ubacuje sveze bocne igrace u finis utakmice.
                ______________________________________________

                Nekako mislim da ce u Krusevcu Savo da odmori skroz Miletica i Tosica...prvog zbog povrede da se ne bi uvecala, a drugog jer nema snage ni za jednu utakmicu nedeljno, a kamo li dve. Suma je igrao sve do sada i mislim da ce i on da smanji minutazu pred revans bas kao i Zdjelar.
                Last edited by tamonajugu; 09-08-19, 02:04.

                Comment


                • Opet ne sme puno tumbati. Em što imamo smanjeni kvalitet sa klupe, em što znamo da su kiksevi na "malim" tekmama dolazili glave. Nisam pobornik kuknjave i umora. Početak tek sezone i sada govoriti o nekakvom umoru malo degutantno i smešno .
                  Tip sam koji nije pobornik rotacionog sistema. Niti smatram da imamo šlifa za to. Eventualno jedna-dve izmene a ostalo sve isto. A voleo bi da malo promešamo sistem i ponekad zaigrati sa dva špica.
                  Sad pitanje na šta bi izgledali sa tandemom Ožeg-Sadik.

                  Comment


                  • Fina utakmica, mogli ste da im spakujete jedno 5 komada i da vas bog vidi, sudija dobar (ko god šta rekao), mislim da ih lagano odrađujete u Turskoj.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Od celog foruma, jedino La Jugo i ja od početka potenciramo da je Savo Milošević vrlo vrlo korektan trener.

                      Comment


                      • Pisao sam i ja da Savo zna posao. Ima nas jos niste jedini U pocetku stvarno nisam imao nikakvo misljenje o njemu kao treneru ni dobro ni lose medjutim nekako sam bio skeptican zbog cinjenice da nikog nije trenirao i da moze biti novi Krstajic ali vec se i pre derbija videlo da ima kliker za ovaj posao, brzo je pokazao znanje

                        Opet ne sme puno tumbati. Em što imamo smanjeni kvalitet sa klupe, em što znamo da su kiksevi na "malim" tekmama dolazili glave. Nisam pobornik kuknjave i umora. Početak tek sezone i sada govoriti o nekakvom umoru malo degutantno i smešno .
                        Tip sam koji nije pobornik rotacionog sistema. Niti smatram da imamo šlifa za to. Eventualno jedna-dve izmene a ostalo sve isto. A voleo bi da malo promešamo sistem i ponekad zaigrati sa dva špica.
                        Sad pitanje na šta bi izgledali sa tandemom Ožeg-Sadik.
                        Ni ja nisam za to ali posle ovakvo fizicki i mentalno iscrpljujuce utakmice neki igraci treba da odmore jer u sustini u pocetku sezone ima najvise umora i taj prelazni period iz priprema u takmicarski ritam je najtezi i najrizicniji, igraci se tada sporije oporavljaju nego recimo u sred polusezone i rizik za povrede je veci.

                        Inace izgleda da su svi klubovi sa kojima igramo u prvom delu sezone dobili novu travu, a oni koji nisu vec imaju kvalitetnu podlogu tako da sad nema izgovora za igrace. Navijaci ce medjutim jos dugo da kisnu ali eto bar konacno postoje bolji uslovi za fudbalere

                        Comment


                        • Ja sam znao da je ludak i čim je odveo ekipu u etno selo kod Bijeljine, znao sam da će šmekerski voditi. Znanje ima sigurno, gde je igrao sve...

                          Smejali su se ljudi, ali problem kod našeg naroda je što ne može da odvoji Sava Miloševića fudbalera, Savu Miloševića govno preletačko, i Savu Miloševića koji kao trener dolazi opet u fudbal gde je klasa. Što se tiče njegovih ljudskih kvaliteta ne znam ih ali fudbal zna.


                          Isto kao što Lalatu sude po ponašanju.

                          Comment


                          • Upravo tako. Mada mora se priznati da se ne desava cesto da se pojavi neki lik koji je privatno u najmanju ruku cudan, a kad je u pitanju posao koji radi odlican u tome. Samo da ga ovi iz uprave ne preveslaju i nesto rade mimo njegovih zelja i da mu ne remete sistem. Ako ga uprava podrzi 100% u svemu sto odluci tj. ako uspeju da izbalansiraju odnos bicemo sve bolji i bolji i ko zna gde ce biti granica jer Savo je jedan od trenera sa kojim si siguran da nece stagnirati ili nazadovati vec stalno ici napred.

                            Comment


                            • Savo je krenuo u dobrom pravcu.

                              Kakav je kao trener pokazaće kraj sezone i njegov učinak u Evropi, prvenstvu i Kupu.

                              Malo je vremena prošlo da bi se o njemu sudilo.

                              Comment


                              • Normalno sezona se nikad ne moze predvideti ali ovo sto Savo radi je po meni dovoljno da bi ga zadrzali cak i u slucaju nekih nepredvidjenih rezultata jer sa njim je samo pitanje kratkog vremena kad cemo imati fenomenalnu sezonu jer je izuzetan u selekciji igraca pa cak recimo da ode Pavlovic vec sad to se nece ni osetiti jer ce naci pravog coveka da ga zameni, a mozda vec takovg i ima u timu. Retko se desi da je neki trener istovremeno i dobar skaut, a Savo to jeste i to je odlika samo dobrih trenera.
                                Last edited by tamonajugu; 09-08-19, 11:21.

                                Comment

                                Working...
                                X