Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Juce su izasle i podgrupe za zreb koji se odrzava u ponedeljak:



    Spartak i Strasbur su za izbegavanje pogotovo Strasbur, a sa ostalima mozemo lakse da izadjemo na kraj. Ipak prvo Malatija da se resi pozitivno.

    Comment


    • Asano u Humskoj: Brz sam kao Bolt, Partizan je šansa za moj razvoj
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Originally posted by tamonajugu View Post
        Pa ako Savo misli da igra 4-4-2 u rombu onda za to imamo dovoljno igraca u rotaciji ali posto vidim da igramo sa dva igraca iza Sume u veznom redu onda bi suludo bilo da na klupi za te pozicije konkurisu samo Lola i mladjani Lazar Pavlovic. Daj Boze da dodje taj Natcho jer to onda sigurno znaci da Kopitovica necemo dovesti (jer bi se vodio kao stranac) i da ako ode Pavlovic najverovatnija (i najbolja) zamena je Maras.
        Ispunila ti se (nam) želja i ništa od Kopitovića. Beloruski BATE nam napravio veliku uslugu i došao pre do mladog đetića. Voleo bi da ovo znači kako Maraš ostaje opcija za odbrambeni bedem.
        Na promociji Asana Savo je izjavio kako očekuje još 2-3 kupovine ne bi li imao dovoljan broj kvaliteta za rotaciju.

        Comment


        • Dobra vest u vezi Kopitovica valjda ce doci taj Natcho. Posto je pominjao odlaske i dolaske Savo je verovatno mislio na poziciju centralnog veznog (gde je apsolutno neophodan igrac), levog krila i eventualno stopera ako ode Pavlovic.
          Nadam se da ce Pavlovica da zadrzimo bar do zime ali nekako mi se cini da od naseg ulaska u grupe LE zavisi da li ce ga prodati sad ili na zimu....ja bi ga bez obzira na rezultate zadrzao bar do zime jer ako u ovom momentu zaista nude 6 miliona za njega iako prakticno nije ni pocela sezona, a proslu nismo igrali grupnu fazu, onda bi na zimu mogao jos veci novac da se uzme....ali znajuci kakva je uprava....tesko.

          Comment


          • Režimski Informer, Mondo potvrđuje, daje prikaz kako je Asano klub koštao 2,5 miliona i ako su crno-beli prestavili cifru od milion evra.
            O čemu se ovde radi? Dal je u pitanju klupska laž i zataškavanje finansija ili je po strani novi medijski spin i udar na Partizan?
            I ako je ovo drugo zašto niko ispred kluba ne izađe i jednom za svagda utiša i prekine svakakve vidove lažnog informisanja.

            Comment


            • EDIT: Sad videh vest...nisu napisali da je kupljen za 2,5 miliona vec da ce Partizan toliko sve ukupno za 3 godine platiti kroz njegov transfer (koji je 1 milion) i kroz platu (koja iznosi 500.000 godisnje)....naravno ako ostane cele 3 godine i ne proda se nigde pre toga.
              Last edited by tamonajugu; 03-08-19, 19:52.

              Comment


              • Ne znam koliko se danas pratio omladinski večiti derbi. Ja sam pogledao najzanimljivije sažetke i ne mogu se oteti utisku da je prosto nemoguće nevažno od sporta izaći na crtu CZ. Ovde nema više fer-pleja niti ičeg što sport čini tako posebnim.
                Prvo što zapada za oko je svirani jedanaesterac za mezimicu na ništa-ništa.
                Ali gorak utisak dana i dokaz koliko je u današnje vreme pogrešno biti Partizanovac ogleda se u rečenici komentatora izrečenom po našem golu i izjednačenju " Au kako ovo nije trebalo ! ".
                Bez po blama i sramote ovako nešto je izrekao Veljko Žugić. U normalnom uređenom društvu za ovako simpatisanje javno jednog tima usledi OTKAZ.
                Ali daleko smo mi od iole ozbiljnog društva i kulture.

                Comment


                • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                  Ne znam koliko se danas pratio omladinski večiti derbi. Ja sam pogledao najzanimljivije sažetke i ne mogu se oteti utisku da je prosto nemoguće nevažno od sporta izaći na crtu CZ. Ovde nema više fer-pleja niti ičeg što sport čini tako posebnim.
                  Prvo što zapada za oko je svirani jedanaesterac za mezimicu na ništa-ništa.
                  Ali gorak utisak dana i dokaz koliko je u današnje vreme pogrešno biti Partizanovac ogleda se u rečenici komentatora izrečenom po našem golu i izjednačenju " Au kako ovo nije trebalo ! ".
                  Bez po blama i sramote ovako nešto je izrekao Veljko Žugić. U normalnom uređenom društvu za ovako simpatisanje javno jednog tima usledi OTKAZ.
                  Ali daleko smo mi od iole ozbiljnog društva i kulture.
                  Ne znam ko je dotični gospodin ali recimo, na Areni kada igra Ptzn komentator je navijač Partizana, kada igra Zvezda - navijač Zvezde kada je međusobni duel, domaćinstvo određuje ofarbanost komentatora. Tako da baš i ne vidim zašto bi bilo zgražanja, nego potpisa li Kopitović?
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Kazu da je daleko od nas i da ce verovatno da potpise za BATE...hvala Bogu, samo bi bespotrebno zauzimao mesto stranca, a takvih stopera sa nasim pasosem ima vec evo npr taj Maras.

                    Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                    Ne znam koliko se danas pratio omladinski večiti derbi. Ja sam pogledao najzanimljivije sažetke i ne mogu se oteti utisku da je prosto nemoguće nevažno od sporta izaći na crtu CZ. Ovde nema više fer-pleja niti ičeg što sport čini tako posebnim.
                    Prvo što zapada za oko je svirani jedanaesterac za mezimicu na ništa-ništa.
                    Ali gorak utisak dana i dokaz koliko je u današnje vreme pogrešno biti Partizanovac ogleda se u rečenici komentatora izrečenom po našem golu i izjednačenju " Au kako ovo nije trebalo ! ".
                    Bez po blama i sramote ovako nešto je izrekao Veljko Žugić. U normalnom uređenom društvu za ovako simpatisanje javno jednog tima usledi OTKAZ.
                    Ali daleko smo mi od iole ozbiljnog društva i kulture.
                    Nije to nista novo. To je istorijska konstanta. Partizan treba da shvati da ako je jak iznutra nista sa strane ne moze da ga drma i da ne treba to da mu bude izgovor vec da ga natera da bude snazan. Kao sto je rekao veliki partizanovac i jos veci covek Blagoje Paunovic: "Igrao sam i ja fudbal pa kad te sudija potkrada das gas i pobedis."

                    Comment


                    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                      Ne znam koliko se danas pratio omladinski večiti derbi. Ja sam pogledao najzanimljivije sažetke i ne mogu se oteti utisku da je prosto nemoguće nevažno od sporta izaći na crtu CZ. Ovde nema više fer-pleja niti ičeg što sport čini tako posebnim.
                      Prvo što zapada za oko je svirani jedanaesterac za mezimicu na ništa-ništa.
                      Ali gorak utisak dana i dokaz koliko je u današnje vreme pogrešno biti Partizanovac ogleda se u rečenici komentatora izrečenom po našem golu i izjednačenju " Au kako ovo nije trebalo ! ".
                      Bez po blama i sramote ovako nešto je izrekao Veljko Žugić. U normalnom uređenom društvu za ovako simpatisanje javno jednog tima usledi OTKAZ.
                      Ali daleko smo mi od iole ozbiljnog društva i kulture.
                      Ni u normalnom uređenom društvu za takvo simpatisanje ne bi usledio otkaz. Prenos je rađen na našoj televiziji koja uvek prenosi omladince i kadete. Komentator je naš čovek, radi u klubu. To bi bilo isto kao kada bih se ja ljutio na Željka Pantića koji radi prenose na vašoj televiziji, normalno i očekivano bi bilo da u našim duelima navija za Partizan.

                      Što se tiče penala, vidi se da je vaš igrač levom rukom zadržao našeg, ali po mom mišljenju to je nedovoljno za penal tako da ga ni ja ne bih svirao.

                      Inače, juče je igran i kadetski derbi. Zvezda je pobedila 4:0.
                      Last edited by Karamazov; 04-08-19, 08:54.

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Ne znam ko je dotični gospodin ali recimo, na Areni kada igra Ptzn komentator je navijač Partizana, kada igra Zvezda - navijač Zvezde kada je međusobni duel, domaćinstvo određuje ofarbanost komentatora. Tako da baš i ne vidim zašto bi bilo zgražanja, nego potpisa li Kopitović?
                        Potpisa.
                        Al za BATE.
                        Iskreno @mnogo mi drago što nije završio kod nas.

                        Comment


                        • Večeras u 20č igrate protiv Mačve.

                          Neće biti publike zbog kazne.

                          Najavljuju mediji i Filipa Stevanovića od početka utakmice.

                          Prenos je na AS1.

                          Comment


                          • Fića ili Lutovac samo izbaciti iz tima Đorđa Ivanovića.

                            Comment


                            • Vrlo verovatno ce Savo da odmori Tosica posto taj vise nema snage za 2 utakmice nedeljno ali to je dobro jer konacno zelim da vidim Lutovca na delu. Ivanovic ce vrlo verovatno ponovo biti starter u Evropi, a veceras Fica dobija sansu od starta meca.

                              Malo zanimacije pred utakmicu:
                              Last edited by tamonajugu; 04-08-19, 17:59.

                              Comment


                              • Ispunila nam se želja za Lutovcem.
                                Stojković - ćela Mileta, Ostoja, Kalaba, Urošević - Zdjelar, Šćeka - Lutovac, Suma, Fića Stevanović - Ožeg.
                                Postava za koju se Savo opredelio da probije šašačku čiviju.

                                Comment

                                Working...
                                X