Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zasto nama smetaju neke stvari zadnjih par dana, a sve je pocelo sa onim snimkom velikog Zeljka koji je raskrinkao cigansku mafiju.



    Брате, ово је класичан говор мржње. Он на овај начин баш подстрекује мржњу између навијача Звезде и Партизана.
    Свако од нас ко навија за Звезду/Партизан је у једном тренутку одлучивао за кога ће навијати од ова два клуба. Могао је да одлучи на овај или онај начин. Уколико се то десило самоиницијативно, свако ко је одлучио да навија за ПФК/ЦЗ могао је да одлучи и обрнуто. Пре свега тога када смо били неопредељени били смо Срби (најчешће). И данас смо срби(најчешће) само што уз то навијамо за ПФК/ЦЗ.

    Овакве ствари подстичу да Срби мрзе Србе.Па на крају крајева, сасвим је и небитно ко је која нација, овакве ствари подстичу да људи мрзе људе! Ово је страшна појава и у нашем и у њиховом табору и овакве ствари треба избегавати, ствара се нездрава визија противника. Ствара се визија у којем Звезда/Партизан нису спортски ривали на терену и трибинама. Ствара се атмосфера у којој су Звезда и Партизан непријатељи а самим тим и њихова публика. Ствара се атмосфера у којој моји пријатељи који нису навијачи мог тима нису моји пријатељи него моји непријатељи

    Под хитно се требају обуставити овакве ствари а ја ћу учинити све да прво пођемо сами од себе и да се овакве ствари не појављују на нашем форуму. Не смемо дозволити да Срби постану непријатељи Србима. Не говорим ово само због овог човека који је чак добио и толики публицитет који кажете да је добио, говорим и за оне који навијају за Звезду а размишљају овако.

    Једно је написати караћемо вас гробари/цигани, гробарске/циганске пичке итд (јер те поруке немају упориште у стварности, то је навијачко препуцавање и пецкање) а друго таксативно навођење такозваних чињеница, дешифровање тајних порука и студиозна објашњења са стравичним филовањем података извучених из незаобилазних целина.

    Ове ствари под хитно треба спречити! И код нас и код њих. А плашим се да је све потекло од обичног навијачког препуцавања које неки људи очигледно тумаче на погрешан начин.


    Jeste post sa naseg foruma, ali ja ni sam ovo ne bih bolje srocio, ovo je sustina. A, ako vi i dalje razmisljate drugacije... Jebem mu mater.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Mac,zna 'Selektor' ;)


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by T-Mac View Post
        Jeste post sa naseg foruma, ali ja ni sam ovo ne bih bolje srocio, ovo je sustina. A, ako vi i dalje razmisljate drugacije... Jebem mu mater.
        To je samo odgovor iz revolta, iz nemogucnosti da se slusa vise o veliko mucenickom SERBSKOM klubu koji je toliko posten i uzvisen da bi umesto CZV mogao da se zove sv. Sava boys. Mislim ta propaganda traje i pre nego sto sam ja rodjen tako da kapiram coveka smucilo mu se vise.

        Comment


        • Yeah, whatever.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Originally posted by T-Mac View Post
            Yeah, whatever.
            Pa ja ti posteno kazem sta mislim, jeste preterao ali to do sada nikad niko nije rekao, a protiv nas se svasta prica dvaes godina.

            Comment


            • Ne igra Edu najverovatnije...steta,jedan od nasih najboljih igraca u poslednje vreme (naravno do 60. minuta)

              Comment


              • Aj bez Eduarda i mozemo nekako,samo da nam Radisa ne bude branio.

                Comment


                • Originally posted by trigger View Post
                  Aj bez Eduarda i mozemo nekako,samo da nam Radisa ne bude branio.
                  Pa realno bice pod manjim psihickim pritiskom nego Stojkovic, ima to svoje pluseve.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Pa realno bice pod manjim psihickim pritiskom nego Stojkovic, ima to svoje pluseve.
                    Da l'si normalan? Ja bih sad potpisao da Ljuba brani pre njega.

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Da l'si normalan? Ja bih sad potpisao da Ljuba brani pre njega.
                      U osnovnoj sam branio za skolu u rukometu,a u isto vreme bio prva petorka u basketu

                      Radisa je verovatno najgori golman u istoriji fudbala. Ovo ozbiljno mislim.

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        U osnovnoj sam branio za skolu u rukometu,a u isto vreme bio prva petorka u basketu

                        Radisa je verovatno najgori golman u istoriji fudbala. Ovo ozbiljno mislim.
                        Kako sam te namirisao da umes

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Da l'si normalan? Ja bih sad potpisao da Ljuba brani pre njega.
                          Ne verujem da sam normalan, samo sto ja to ne vidim kao lose Mislim da podcenjujes Radisu, pa nije bas do kraja operisan. Ne kazem da je dobar samo da nije toliko tragican. Ali hajde, verovatno se varam... Nisam ga gledao mnogo puta.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Originally posted by NebojsaNS View Post
                            Ne verujem da sam normalan, samo sto ja to ne vidim kao lose Mislim da podcenjujes Radisu, pa nije bas do kraja operisan. Ne kazem da je dobar samo da nije toliko tragican. Ali hajde, verovatno se varam...
                            Mi bi prosli Anderleht sa 3 gola razlike da nije bilo njega. Od 4 koliko smo primili za 3 je kriv direktno. A ko je branio protiv konobara? Cek, Radisa

                            Comment


                            • Sone Radisa nije za profesionalni sport. On je vise za sviranje gitare u nekom "kriza srednjih godina" bendu.

                              Comment


                              • Jeste da je covek promasio profesiju i da zasere kad god ima priliku, ali kako se meni cini uvek na kraju dobijemo

                                Comment

                                Working...
                                X