Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Nije konacno za Mirkovica, uprava ce pokusati da ga odgovori, pominje se ipak za sad i trener Teleoptika kao resenje do kraja sezone.

      Comment


      • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
        Nije konacno za Mirkovica, uprava ce pokusati da ga odgovori, pominje se ipak za sad i trener Teleoptika kao resenje do kraja sezone.
        Ja načuo da će Stolica na stolicu...
        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment


        • Originally posted by tamonajugu View Post
          Partizan je preziveo i teze situacije i prezivece jos teze......da bi Radnicki istisnuo Partizan nije dovoljna jedna sezona ni dve ni tri ni mnogo toga ostalog......potrebne su decenije, a cisto sumnjam da ce toliko potrajati ova situacija....... Kolo srece se okrece...svi ti Pantici, Vuletici, Vucelici, Terzici, Vucici, Covici svi ce oni da odu i doci ce novi, a sa novima i drugacije stanje na terenu. U drzavi postoje dve fudbalske i sportske institucije, a to su Partizan i Zvezda.....ovo ostalo se okrece kako vetar duva, niko nije svoj na svome kao Partizan i Zvezda......
          Tačno, eno osamdesetih ispao iz liga ali ga vratio savez reformom lige....kad se pođe sa te tačke gledišta nije sve tako crno.

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Tačno, eno osamdesetih ispao iz liga ali ga vratio savez reformom lige....kad se pođe sa te tačke gledišta nije sve tako crno.
            Naravno da ovo nije tačno jer nikakva reforma lige, a ponajmanje Savez nije vratio Radnički i SL. U godini povratka, pobeđeni su direktni konkurenti, u međusobnim duelima i izbore je povratak tamo gde mu je mesto. Inače, u jednom momentu je pretilo gašenje kluba kada su neki političari imali ideju da Radnički fuzionišu sa Sinđelićem, a opstanak u srpskoj ligi Istok bio neizvestan.
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • A tri govnara u foteljama? Njima se ne ide?
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Nema promil mogućnosti da se Bata predomisli i nastavi započeti posao.
                Ni ne treba. Sa govnima treba samo tako JASNO i GLASNO.
                Za vreme šnajdera Đurića, Mileta Jovičića i gro saradnika (osim pokojnog Grubora), mislio sam da više nikada "pronaći" nećemo niti možemo ljudski talog koji se skupio u našem Partizanu. Sa sadašnje distance vidim koliko sam krivo razmišljao jer od goreg uvek postoji gore. Najbolja definicija svega današnja vlastela koja pustoše klub ko niko pre njih. Sa toliko samouverenosti, bez blama, tvrdeći kako samo i jedino rade u interesu Partizana, oni su klub doveli na ivicu egzistencije.
                Ne bih se uopšte začudio da češljajući klupske knjige odgovorni naiđu na brojne malverzacije, prosipanje magle i dugove sa kojima se klub suočava.
                Nije mi jasno šta se pobogu očekivalo od "stručnjaka" koji lopte nisu pikali ni na fizičkom. Zar takve glave/njuške mogu biti od koristi i voditi Partizan kroz ova turbulentna vremena.
                Ako treba posle svega i sudbina Glazgov Rendžersa ja dižem obe ruke. Čist klub, bez dugova, gnjida koje su tu samo zarad sopstvene materijalne koristi, frakcija, raznoraznog đubreta unutar i oko Partizana. Inače, oporavak kluba ima baš potrajati mnogo duže i od samog KK. Preduslov očistiti skroz sopstveno dvorište od izmeta. Da Humskoj i Zemunelu nikada više ne prismrde lihvari popout Zeke, Bjeke, Vučele, Rolex Gmazure, Zekstra krojača i sl.

                Comment


                • https://youtu.be/vSbFHUbArr8

                  Osvrt na pljacku kluba u proteklih 4 godine
                  https://www.youtube.com/c/krkipfc

                  Comment


                  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                    Nema promil mogućnosti da se Bata predomisli i nastavi započeti posao.
                    Ni ne treba. Sa govnima treba samo tako JASNO i GLASNO.
                    Za vreme šnajdera Đurića, Mileta Jovičića i gro saradnika (osim pokojnog Grubora), mislio sam da više nikada "pronaći" nećemo niti možemo ljudski talog koji se skupio u našem Partizanu. Sa sadašnje distance vidim koliko sam krivo razmišljao jer od goreg uvek postoji gore. Najbolja definicija svega današnja vlastela koja pustoše klub ko niko pre njih. Sa toliko samouverenosti, bez blama, tvrdeći kako samo i jedino rade u interesu Partizana, oni su klub doveli na ivicu egzistencije.
                    Ne bih se uopšte začudio da češljajući klupske knjige odgovorni naiđu na brojne malverzacije, prosipanje magle i dugove sa kojima se klub suočava.
                    Nije mi jasno šta se pobogu očekivalo od "stručnjaka" koji lopte nisu pikali ni na fizičkom. Zar takve glave/njuške mogu biti od koristi i voditi Partizan kroz ova turbulentna vremena.
                    Ako treba posle svega i sudbina Glazgov Rendžersa ja dižem obe ruke. Čist klub, bez dugova, gnjida koje su tu samo zarad sopstvene materijalne koristi, frakcija, raznoraznog đubreta unutar i oko Partizana. Inače, oporavak kluba ima baš potrajati mnogo duže i od samog KK. Preduslov očistiti skroz sopstveno dvorište od izmeta. Da Humskoj i Zemunelu nikada više ne prismrde lihvari popout Zeke, Bjeke, Vučele, Rolex Gmazure, Zekstra krojača i sl.
                    Ali cekaj kazes sa govnima treba kratko i jasno po cemu se Vazuura razlikuje od Ostoje a da po rezultatima , po parama koje je doneo, dakle nije stvar u govnima vec dak imaju rezultate, o tome sam pricao na kosarci , tako cete i naredne sezone podrzavati Vazuru i slicne cim se osvoji prvenstvo.

                    Comment


                    • http://mondo.rs/a1171911/Sport/Fudba...direktora.html



                      Vučela u svom stilu...

                      Comment


                      • Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • https://youtu.be/bWCzrTtkA9Y


                          Golovi
                          https://www.youtube.com/c/krkipfc

                          Comment


                          • Fudbalski Oliver Tvist
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                              Ali cekaj kazes sa govnima treba kratko i jasno po cemu se Vazuura razlikuje od Ostoje a da po rezultatima , po parama koje je doneo, dakle nije stvar u govnima vec dak imaju rezultate, o tome sam pricao na kosarci , tako cete i naredne sezone podrzavati Vazuru i slicne cim se osvoji prvenstvo.
                              Manje vise je to - to, nema se sta dodati ni oduzeti. Navijaci i simpatizeri klubova kod nas brzo zaborave koja im gamad vodi klubove cim pocnu da deru one druge gde stignu. Jednostavno je mrznja dugotrajno usadjivana i onda je i crni djavo dobar ako ce da stane na vrat protivniku.

                              Pisao sam vec, samo to sto se Djura i kompanija nikada nisu smatrali da su "poslani da uniste/marginalizuju klub" dovoljno govori o svemu. Po cemu je to Djura bolji od Vucele. Glupog li pitanja, tada se na pominjanja Hajduka iz Kule, Metalca, BSK, Smedereva i ostalih polusaljivo odgovaralo sa "Zvezda nam je najveca filijala".
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                                Nema promil mogućnosti da se Bata predomisli i nastavi započeti posao.
                                Ni ne treba. Sa govnima treba samo tako JASNO i GLASNO.
                                Za vreme šnajdera Đurića, Mileta Jovičića i gro saradnika (osim pokojnog Grubora), mislio sam da više nikada "pronaći" nećemo niti možemo ljudski talog koji se skupio u našem Partizanu. Sa sadašnje distance vidim koliko sam krivo razmišljao jer od goreg uvek postoji gore. Najbolja definicija svega današnja vlastela koja pustoše klub ko niko pre njih. Sa toliko samouverenosti, bez blama, tvrdeći kako samo i jedino rade u interesu Partizana, oni su klub doveli na ivicu egzistencije.
                                Ne bih se uopšte začudio da češljajući klupske knjige odgovorni naiđu na brojne malverzacije, prosipanje magle i dugove sa kojima se klub suočava.
                                Nije mi jasno šta se pobogu očekivalo od "stručnjaka" koji lopte nisu pikali ni na fizičkom. Zar takve glave/njuške mogu biti od koristi i voditi Partizan kroz ova turbulentna vremena.
                                Ako treba posle svega i sudbina Glazgov Rendžersa ja dižem obe ruke. Čist klub, bez dugova, gnjida koje su tu samo zarad sopstvene materijalne koristi, frakcija, raznoraznog đubreta unutar i oko Partizana. Inače, oporavak kluba ima baš potrajati mnogo duže i od samog KK. Preduslov očistiti skroz sopstveno dvorište od izmeta. Da Humskoj i Zemunelu nikada više ne prismrde lihvari popout Zeke, Bjeke, Vučele, Rolex Gmazure, Zekstra krojača i sl.
                                Što bi rekao Đinđić "kad je bilo bolje?"U novom milenijumu nema suštinske razlike u kadrovima koji vode oba naša najveća kluba, a mora se reći da ni na globalnom nivou nije drugačija situacija, naprotiv, tek je tamo mafija preuzela sve poluge upravljanja, jednostavno previše je tu novca da bi fudbal prepustili sportistima.
                                I to će tako biti i ubuduće, jedino se možemo nadati da među tim polusvetom bude neko ko ZAISTA želi da unapredi klub koji vodi a ne da preko njega isključivo izvlači državne pare. To je trenutno slučaj u Zvezdi, koja ostvaruje respektabilne rezultate, ali svakako može to još bolje.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X