Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dal će doći bolji-gori mi to ne znamo. Niti treba ulaziti u takvu dubiozu. Sa takvim razmišljanjem mi trenutnim lopužama dajemo s pravom legitimitet šepurenja i produžavamo im vek opstanka na čelnim mestima.
    Promene u strukturnim garniturama morale su uslediti posle kriminalne polusezone. Izgleda ni gledanje u leđa Zvezdi i Radničkom, polugodišnja zaostala primanja svim sportskim radnicima na Teleoptiku, nemanja para u klubu ni od korova itd itd nisu dovoljan znak za jedno veliko ZBOGOM.
    Šta treba da se desi, urade, sjebu pa da imaju moralno načelo i kažu EEE SAD JE DOSTA dajemo šansu sposobnijima da klub izvuče iz ambisa.
    Naravno da im u prilog ide rasulo na tribini. Dok se tri strane prepucavaju, glože oni mirno ubiraju plodove i uvećavaju sa svih strana svoje bankovne račune.
    Mrska mi i pomisao na drugi deo sezone. Bolje ne može biti, nemamo kapacitet za to, niti naznaka nekih promena.
    Očekujem u smiraj prelaznog roka prodavanje nekog od lidera i zamene u vidu nekog povratnika od koga i Bog dig'o ruke (čitaj Lolu) ili nekog vanserijskog iz Radnika, Rada, Zemuna...

    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Ma ja se slažem sa tobom šta bi trebalo, samo pišem na osnovu onoga što smo doživljavali prethodnih 20ak godina šta je realno i koliko mi kao navijači nismo u mogućnosti da utičemo na bilo šta.

      Comment


      • Amine Bazi, desetka francuskog Nansija, jedna je od meta Ivice Ilieva u zimskom prelaznom roku. Ovaj ofanzivni vezni fudbaler, pokriva i poziciju levog krila. Dosta podseća na Leonarda.
        Ivica se vraća bombaškom poslu.

        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
        Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 08-01-19, 13:48.

        Comment


        • Samo da nije kao Suma sto ga je podsecao na Mesija.Bar on da dovodi igrace,nego Vucelic,Ruzic i ekipa dogovaraju se s menadzerima o procentima za igrace koji ovi hoce da im uvaljaju i onda sve svale na Ilieva kad se ispostavi da taj igrac veze nema.Tako su stvorili najgori tim u istoriji Partizana,ali s obzirom da nikome ne odgovaraju,bas ih briga.

          Comment


          • Ivicina bomba koja se sprema eksplodirati u Humskoj u 14 nastupa za Nansi ima "krompir" u statističkim kolonama golovi/asistencije.
            Očito Ivica vidi potencijal bez koga sadašnji Partizan ne može

            Comment


            • Na zalost, imao sam priliku da upoznam licno Ivicu - Djani i brat Pantela su akademici nauka za njega. Izgazih ortaka tada zbog tog "upoznavanja"
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Ma on je samo tu figura,dobija ogromnu platu da ga narod pljuje dok Vucelic i ta banda oko njega kradu klub.

                Comment


                • Toliko o svinji Gmazuri.



                  Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                  Last edited by Constantin; 11-01-19, 07:02.

                  Comment


                  • sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Jadno i bedno, ali je bar za dž.

                      Comment


                      • Sve je kod naš za DŽ.
                        Dosta liči na Predraga Luku.

                        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                        Comment



                        • Samo nam jos on fali.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Samo nam jos on fali.
                            Ovaj će biti bolji strelac od ovog "Norvežanina"....kojeg Tončev nije hteo
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • Iz intervjua Bojana Zajića dato o novom "pojačanju" zaključujem da ovakve igrače možeš naći u Slaviji, Kabelu...ne moraš guglati po svetu.

                              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Sportske.net objavljuju da Partizan želi vratiti Bogosavca i pokušaj privoleti Gajića na šestomesečnu pozajmicu.
                                Ne znam svrhe dovoditi igrača za kratak period kada je sezona davno bačena.
                                Kup ne može iskupiti sve ono loše što je natovareno tekuće sezone.
                                Uprava napolje... MRŠ IZ SVETINJE...

                                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X