Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sloboda ili ništa

    Comment


    • Originally posted by Gb92 View Post
      Odlicno smo prosli .. super grupa. Sad samo Albanci da nam upandu pred praznim tribinama i da ovi lopovi dovedu 2 3 igraca pa mozemo da se koljemo za to drugo mesto.
      Ipak Dinamo. Slazem se, super grupa. Dinamo i Jang Bojsi su igrali medjusobno u kvalifikacijama za LS i prosli su Bojsi sa 2:0 i 1:3 u nadoknadi vremena. Kljucno za vas je da dovedete nekog umesto Djurdjevica i da dobijete u 3. i 4. kolu Skenderbeg, a to nece biti lako kao u Superligi sa prosecnim Zemunom ili Javorom. Onda mozete juriti u 5. i 6. kolu prolaz dalje.
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • Originally posted by mark it zero View Post
        Izgleda da dolazi Stefan Scepovic. U odnosu na Ozegovica, igracina.
        Pu jezik pregrizao.

        Ma Djukic covek dosao kao sa bukve da je pao, kao da je zaboravio kakav je krs fudbal ovde. Totalno pogresan pristup za bilo kakav rezultat u Evropi. Forsira neki brz fudbal, neku napadacku igru, a mi za to igrace nemamo. Nas bi dalje vodio pristup kakav ima Maribor, ali mi smo od njih miljama daleko. Ljudi pokazuju kako se rezultat u Evropi pravi. Igra se na prolaz u 0-2 golova u obe tekme i samo tako i moze da se napravi rezultat sa ovakvom lovom. Plus oni svoje kljucne igrace cuvaju sezonama, kao na primer Tavaresa.

        Mene je Ivica razocarao. Ja ne znam da li smo ikad gore bekove i stopere imali od ovoga. Ajde Vule i nekako. On je bar nesto i igrao i igra i dan danas sa 30 i kusur, pa mu se moze oprostiti. Ali Miletic? Lazevski je za njega Roberto Karlos licno. Ja beskorisnijeg fudbalera u zivotu nisam video. Antonov ce tu doci kao osvezenje. Dolazi iz lige gde se igra ozbiljan fudbal i gde je bio standardan. Sa Ostojicem nemam problem, njemu fali samo stopercina pored sebe. On jeste solidan igrac, ali ne takav da vuce celu odbranu, sto se i pokazalo. Najmanje je kriv za ove golove sto smo primali, ali nije to to. Rajkovic, Antonov i Stojke bi bili ozbiljan upgrade u odnosu na ono sto smo imali. O veznom redu ne znam sta da kazem. Da je Pantic neko mudo, ne bi nam trebalo pojacanje. Ali je obican mlakonja (kao i Jankovic, s tim sto on bar odigra nekad nesto) koji je svim silama hteo da izadje iz kluba, da bi se posle kao jos gori krs vratio. Ne znam o Djurickovicu sta da mislim, ali deluje mi da vise talenta ima od obojice. A sto se napadaca tice, ja bih pre Djoletu dao mesto, i uzeo nekog Matica za siromasne koji ce da igra u paru sa Evertonom a siguran je na lopti i moze da spoji vezni red sa odbranom da ne duva promaja onolika. Djole je pravi biser, a ne mlakonje ala Saponjic i Vlahovic.
        sigpic

        Comment


        • Moze Scepa burazer. Fino igrao u inostranstvu, dobar momak.
          Mada nisam nigde naleteo na tu info, svi pricaju o Stojiljkovicu...

          Comment


          • Mislim, bolji je od burazera mu, ali neka hvala. Stojiljkovic bi bio bar po imenu sasvim ok zamena. Za 2 godine van je ipak davao neke golove i to u solidnoj Bragi. Ne bi smeli time da budemo nezadovoljni.
            sigpic

            Comment


            • https://youtu.be/NFahFkEAqps

              Igraci i navijaci posle pobede!
              https://www.youtube.com/c/krkipfc

              Comment


              • Mondo prenosi da je Bambi nas na 2 godine. Daj Stojiljkovica i Rajkovica i da nas se ponovo plase!
                sigpic

                Comment


                • Jel jurimo Stoiljkovica? Meni je samo da ne dodje Ozegovic, pristao bih na bilo koga jos 2 pojacanja I moze da se napada prooazak dalje
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Interesuje me kakva ce biti formacija to i ko ce izvisiti najvise. Ako ce Jankovic da popase smanjenje minuta, onda je ovo bomba nad bombama.

                    Elem, citah da se Alen Stevanovic vraca uskoro u tim, tako da ce neko tu morati na prodaju.
                    sigpic

                    Comment


                    • Je l' to znaci da je Tosic bomba nad bombama?

                      Spoiler
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Sto, nije dovoljno dobar? Kog mi jaceg igraca mozemo da dovedemo od njega?
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma jok, nego on se vec spominjao kao moguce pojacanje, pa sam se nadao da je pored njega jos neko u pitanju
                          Last edited by Mr. Wolf; 25-08-17, 22:26.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Ma dobro je ovo, ako se stvarno ostvari, ja prezadovoljan.
                            sigpic

                            Comment


                            • 76 mečeva za A rim, igranje u ligi šampiona redovno, sjajno pojačanje, verovatno najveće u našem fudbalu odavno. E sad on je otišao iz Csk a trazeći veću platu pa koliko je realno da mu Partizan to ponudi , nisam siguran.

                              Comment


                              • Originally posted by kendrik
                                ne seri
                                Malo pazi na rečnik nije ti ovo avangarda razumem da imaš 16 godina lai malo se opusti, nemoj te izlive besa . Nadji devojku, izadji malo pusti Vučelića i njegove spinove.

                                Comment

                                Working...
                                X