Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da pozdravim i ja dolazak Lole Smiljanića, upgrade tima se nastavlja nakon prošlogodišnjeg dolaska preiskusnog Bambija Tošića. Uveren sam da će se to odraziti na rezultate tima u ovoj sezoni.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Oni su retki srećnici a verujem i jedini koji su za svog mandata bili dominantni nad Zvezdom u istorji Partizana. Ko je protiv Bambija i Smiljanića a za nekog Rikarda taj treba da stavi prst na čelo.

      Da je sreće i pameti mali Vlahović(znam da je otišao nego kažem) bi bio prvi špic sada. Ili onaj mali drugi Jovanović ili kako. Ne volim da vidim Partizan toliko slab kad smo mi jaki nije mi zanimljivo. Hoću da vas pobedimo a da na nešto ličite.


      I lako je svu krvicu svaliti na Djukića a ovi odozgo se kriju iza njega.

      Comment


      • Tako je - zašto bi kod nas igrao neki Рикардо Жорже Пирес Гомеш čije ime ne možeš ni da izgovoriš a da ne slomiš jezik.
        Ovako samo kažeš Лола i gotovo.

        No da se manemo besmislica ozgor...
        Ako se kojim slučajem desi i prebrodimo Trikalu ili kako već, naletećemo najverovatnije na AIK, trenutno vodeći klub švedske lige, bez poraza u proteklih 15 kola. Oni su u pretprošlom kolu igrali protiv izvesnog Sundsvala (ili kako već) u gostima i pobedili ih. Sundsval je sedmoplasirani tim u prvenstvu, u prošlom kolu u subotu pobedili Kalmar ovako -

        Comment


        • Nismo dovoljno isli po protivnika.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Nema leba od vas ove sezone, a neki su pricali o renesansi JSL. U sustini (kad smo vec pricali o tome na zvezdinoj temi), jedino Zvezda moze do grupa zbog mnogo srece, ali i zbog toga sto je prvak pa je lakse, vi ispadate najkasnije od skandinavaca (mozda i od ovih, kad ne umete da date gol sa igracem vise pola sata), Radnicki je vec ispao, a i Spartak ce uspeti da prospe prednost.
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Biće to dosta bolje sa Lolom. Taman da zategne, previše smo mekani.

              Comment


              • Povreda Nemanje Nikolića je ogroman hendikep. Tim će biti sve bolji kako se sezona zahuktava. Ne bi me iznenadilo gaženje ovih u revanšu, moraće da se otvore i jure golove, a neka pitaju Marka Nikolića kako zubi kada se krene na Miroslava Đukića.
                Tri utakmice u Evropi bez primljenog gola, Stojković će opet da izdominira u Evropi, a kada se slegne ostatak tima biće to opet opaka mašinerija, kao što smo to i navikli od Miroslava Đukića.

                Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Protiv mocnog Rudara i Trakaija.
                  You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                  Comment


                  • Kada je već izvesno da Đuka ide ja bih da predložim jednu zamenu.

                    Radovan Ćurčić

                    U pitanju je poznati domaći stručnjak čiji stil najviše odgovara večitima.

                    Jaka i spremna ekipa, disciplinovana odbrana i odgovorna igra u napadu.

                    Nešto najsličnije Nikoliću, Stanojeviću i Milojeviću.

                    Nadam se da će ga uprava uzeti u razmatranje.

                    Comment


                    • Uz svo poštovanje, Miroslav Đukić > Radovan Ćurčić.

                      Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • Originally posted by Cooper View Post
                        Kada je već izvesno da Đuka ide
                        Odakle ti ova informacija?

                        Comment


                        • http://mondo.rs/a1121413/Sport/Fudba...Partizana.html

                          Povuci ručnu.

                          Comment


                          • Razumno.

                            Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Znaju da je njegova krivica max 40% a njihova 60%. Kriju se iza njega, jer ako bi došao neko gori od Đuke, tek bi se videlo koliko je uprava prsla. Čekaju da pukne Evropu pa da svale sve na njega. A pošto se bodovi polove, imaju fore do kraja avgusta, ne možemo im pobeći previše.

                              Comment


                              • Pominje se dolazak Despotovića ex Astana.
                                Dobar igrač.
                                Slobodan.
                                Visok, jak, leva odlična, desna dobra, igra glavnom top.
                                Ima tek 26.

                                Comment

                                Working...
                                X