Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovi Cesi su ***** ekipa. Mogu da se prodju samo tako. Pod uslovom da sve bude regularno i da ne prave igraci glupave greske u revansu.
    Last edited by Constantin; 15-02-18, 23:10.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Najgluplji gol u istoriji fudbala, na sve to neregularan

      A bas dobra spremljena tekma, i zasluzili smo pobjedu, jbg.

      Prolazimo!

      EDIT: Drugi zuti Mitrovica je smejurija, ono faula nije videlo, kamo li drugi zuti

      Comment


      • Šteta stvarno. 1-0 i da se čeka neki gol u Češkoj i eto prolaza.

        Ovo je bila generalno taktički dobro postavljena utakmica. Partizan bio sasvim solidan. Stvorio je i nekoliko šansi, bio disciplinovan pozadi. Mitrović i Miletić pokupili sve živo.

        I dalje ne shvatam šta radi odbrana kod gola. Da li je moguće da su svi mislili da lopta izlazi u gol-aut? Prvo Stojke koji maše rukama, pa i ostatak tima.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Originally posted by Ser Gagi View Post
          EDIT: Drugi zuti Mitrovica je smejurija, ono faula nije videlo, kamo li drugi zuti
          Igrač dobije crveni, a oni daju jednom usporeni snimak, i to iz glupog ugla. Nisam pošteno ni video šta uradi čovek...

          Može li eventualno da se žali na crveni, pa da se poništi do revanša ako nije bilo ništa?
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by z0La View Post
            Igrač dobije crveni, a oni daju jednom usporeni snimak, i to iz glupog ugla. Nisam pošteno ni video šta uradi čovek...

            Može li eventualno da se žali na crveni, pa da se poništi do revanša ako nije bilo ništa?
            Nije mi verno, cak mislim da je to nemoguce Steta.

            Igrace Jevtara stoper sve mi se cini

            Comment


            • Cestitke na pobedi. Ovakvi spektakularni i izuzetno regularni golovi se jako retko vidjaju cak i na nasim terenima.

              https://www.youtube.com/watch?v=brmWQ-xP9bY

              Dobar vam je i ovaj mali Shatara. Jeste da je bio neometan al vidi se da zna glavom.

              Comment


              • Hvala. Jedva pobedismo, vrlo bitna pobeda. Bravo Grobari!!!
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Da pitam nesto jer sam mlad i neukusan. Ovde kao na 92 nema zalazenja po topicima onih drugih nego cemo se sretati samo na topiku lige? Meni je to bezveze fazon al ako su pravila kuce da ispostujem.

                  Comment


                  • Ma nemas ovde druze gotovo uopste navijaca FK Partizan, bar onih koji ce pisati u temi. Mozes da pises gde god hoces, ali dzaba.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • I deluje mi da je malo neaktivan forum

                      Ja sam vec mescima batalio forumasenje o sportu pa sad tek treba ponovo da udjem u stos.

                      Comment


                      • Originally posted by Jadonja View Post
                        Ma nemas ovde druze gotovo uopste navijaca FK Partizan, bar onih koji ce pisati u temi. Mozes da pises gde god hoces, ali dzaba.
                        Ne vredi ni pisati kad ce ti 20 rsb likova skociti za vrat sa svojim postenjem, ispravnim argumentima i stavovima.

                        Comment


                        • Originally posted by trigger View Post
                          Ne vredi ni pisati kad ce ti 20 rsb likova skociti za vrat sa svojim postenjem, ispravnim argumentima i stavovima.
                          Mislim da je to odgovor na vase postenje i aparthejd sa kojim se suocavate.

                          Comment


                          • Originally posted by trigger View Post
                            Ne vredi ni pisati kad ce ti 20 rsb likova skociti za vrat sa svojim postenjem, ispravnim argumentima i stavovima.
                            Ovo je i grobarima sa 92-ke cesto smetalo. Po pravilu jastrebovima partizan.net

                            Tebe (tvoje pisanje) uopste ne poznajem pa da ne pomislis da te svrstavam u partizannetovce...

                            Samo kazem da se obicno ekipi sa tog sajta svuda prividjao rsb.

                            Comment


                            • Originally posted by kattamaran View Post
                              Ovo je i grobarima sa 92-ke cesto smetalo. Po pravilu jastrebovima partizan.net

                              Tebe (tvoje pisanje) uopste ne poznajem pa da ne pomislis da te svrstavam u partizannetovce...

                              Samo kazem da se obicno ekipi sa tog sajta svuda prividjao rsb.
                              Pisi slobodno, niko ti ne brani - sve dok ne preteras.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Blagodarim. Zalicilo mi na b92 sistem a ono mi se ich ne svidja. Vise mi se svidja PPP fazon gde se bas brani teranje sa topika.

                                btw svi modovi dodjose sa 92-ke? Ti, Ganac, Konstantin...

                                edit: malo se raspisah i vec sam i reputaciju dobio Pozdrav za donatora, znamo se sa raznih foruma.
                                Last edited by kattamaran; 18-02-18, 18:50.

                                Comment

                                Working...
                                X