Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
    Sta sve forum trpi.

    Nadam se po tebe druze da nemas vise od 15. U suprotnom slucaju... Jebi ga.
    Takve kao ti. Slažem se u potpunosti.

    Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Zvezdaši su 100%. Sad da li janičari od Mutavog ili Vavićevi Alkatrazi ili ovi zvezdaši sa severa, ko će znati

      Comment


      • Evo ja sam zvezdaš i mogu da kažem da mi nisu smetali murali, iako je u pitanju više propaganda nego umetnost. Ako je u pitanju renoviranje tih fasada, jer su mahom murali oslikavani na trošnim fasadama i zidovima, onda imam razumevanja za taj čin. S druge strane, svaki od tih umetnika ili ljudi koji su oslikavani nisu bili predodređeni svojom navijačkom orijentacijom da bi se to isticalo na taj način.
        Ako su navijači slikom hteli da izraze svoju opredeljenost trebali su to da urade negde gde je to dozvoljeno. Što se tiče umetničkog dometa, on je otprilike na nivou voštanih figura u Palminom muzeju u Jagodini.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Ma hajde prave navijačke grafite i onda kukaju kad im neko prepravi. Šta treba grad da bude pun Partizanovih grafita? Meni uopšte ne smeta što su ih uništili.

          Comment


          • Murale nisu crtali navijaci ili navijacke grupe, ali hajde dobro, svasta ljudima smeta, ovako je lepse.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Evo ja sam zvezdaš i mogu da kažem da mi nisu smetali murali, iako je u pitanju više propaganda nego umetnost. Ako je u pitanju renoviranje tih fasada, jer su mahom murali oslikavani na trošnim fasadama i zidovima, onda imam razumevanja za taj čin. S druge strane, svaki od tih umetnika ili ljudi koji su oslikavani nisu bili predodređeni svojom navijačkom orijentacijom da bi se to isticalo na taj način.
              Ako su navijači slikom hteli da izraze svoju opredeljenost trebali su to da urade negde gde je to dozvoljeno. Što se tiče umetničkog dometa, on je otprilike na nivou voštanih figura u Palminom muzeju u Jagodini.
              Ja mislim da se bas zato islo sa tim ljudima, da ne bi doslo do ovoga, slazem se da nisu bili predoodredjeni navijackom orijentacijom. A kada poredis sa vostanim figurama, onda moram da kazem da se tu vodis svojim navijackim opredeljenjem, jer ako gledamo street art kao vrstu umetnosti, ovo su zaista bila umetnicka dela, mozda sam i ja malo subjektivan, ali sigurno nije u rangu Novaka iz Jagodine.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Poštujem street art, samo nije baš da ih je oslikavao neki srpski Baskijat, ovo je bliže nekom samo za potrebe Tapija izmišljenom pravcu fotorealizma, ali baš mislim da sam našao dobro upoređenje kad sam pomenuo Muzej voštanih figura madam Palmo jer likovi su često neprepoznatljivi i da nema neke poruke ili citata ispod karakterističnog za tu osobu teško bi se dalo zaključiti o kome se radi, a to je prevashodni cilj umetnika.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Budala uništava Brkica, Radovica, Radmilovicu, Todorovica, itd.

                  Comment


                  • Originally posted by mark it zer0 View Post
                    Murale nisu crtali navijaci ili navijacke grupe, ali hajde dobro, svasta ljudima smeta, ovako je lepse.
                    Nego GTR, o njima tek imam lose misljenje koje nije za forum.

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Poštujem street art, samo nije baš da ih je oslikavao neki srpski Baskijat, ovo je bliže nekom samo za potrebe Tapija izmišljenom pravcu fotorealizma, ali baš mislim da sam našao dobro upoređenje kad sam pomenuo Muzej voštanih figura madam Palmo jer likovi su često neprepoznatljivi i da nema neke poruke ili citata ispod karakterističnog za tu osobu teško bi se dalo zaključiti o kome se radi, a to je prevashodni cilj umetnika.
                      A koji su ti likovi neprepoznatljivi?
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Налетех на ово...



                        Мантили.

                        Иначе, Партизан је први меч другог кола Купа УЕФА на јесен 1990. године изгубио на Атоћи, претходном стадиону Реал Сосиједада. Касније је овај стадион заменила данас актуелна Аноета. Био је то први састав Реала који је имао играче нерођене/нешколоване у Баскији. Олдриџ и још један, чини ми се. До тада, Сосиједад се водио правилом које је и данас поштовано од стране Атлетика.

                        atotxa3.jpg

                        У реваншу је стрелац гола био Плави Стевановић, те је Партизан анулирао минимално вођство Баскијаца из првог меча. Пенал серија је припала нама...

                        У наредном колу чекао нас је моћни Интер Трапатонија, Зенге, Клинсмана, Бремеа и Матеуса, који је у том тренутку био јачи од многих екипа које су играле у Купу шампиона.

                        Прича се да је ''Кемпес'' Ђурђевић у Милану проживео најгору ноћ једног нападача Партизана. Изгубили смо убедљиво, а на ЈНА играли нерешено.

                        Он је те јесени постигао последње голове Партизана на Пољуду, да би пре неколико година био ухапшен због криминалних активности.

                        Иначе, једном од тих голова претходила је акција нацртана Партизановом школом фудбала:



                        1:14.
                        Last edited by Bogi; 29-01-18, 12:07.

                        Comment


                        • Salu Draman iz Burkine Faso, koji igra na poziciji veznog igrača, novo je pojačanje Partizana.

                          Comment


                          • Iznenađujuće, da su visoke cene karata pa da i razumem...

                            Gde su Grobari?! Prodata samo polovina ulaznica

                            Fudbaleri Partizana će u četvrtak dočekati Viktoriju u prvoj utakmici šesnaestine finala Lige Evropa (21.05). Revanš je 23. februara u Plzenju.
                            Izvor: B92 sreda, 14.02.2018. | 13:08 -> 16:00

                            Za eventulanu pobedu nad kvalitetnim timom iz Češke crno-belima neće biti potrebna samo odlična partija, već i podrška navijača.

                            Problem je samo što je ona trenutno prilično skromna.

                            Nepuna dva dana pre početka utakmice na blagajnama stadiona Partizana ostalo je više od polovine štampanih ulaznica, piše "Sportski žurnal".

                            Šta je sada uzrok slabog interesovanja: cena ulaznice, razdor među navijačima, hladno vreme...? Što god bilo Grobari još imaju vremena da se predomisle i prenu put Humske.

                            Ulaznice za južnu i severnu tribinu koštaju 1.000 dinara, bočni delovi na istočnom i zapadnom delu stadiona su 1.500, a centralni delovi 2.000 dinara.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Iznenađujuće, da su visoke cene karata pa da i razumem...
                              A jos i izasfaltirano svuda oko stadiona.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Eto vidiš pravim navijačima nije prepreka ni blato da dođu u velikom broju (preko 35 hiljada duša) da gledaju svoj tim, a nekim drugima ne vrede ni idealni uslovi oko stadiona da bi to isto uradili. Valjda loš predosećaj, šta li je...
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X