Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
    Ne intrigira me...retko sam i na bivsem forumu pisao na temi FKP, jako retko, trudicu se da i ovde bude tako...ne brini...nemam ja problem ni na Zvezdinoj temi da opomenem i da se suprotstavim onima koji ne postuju rivala...pa zasto bih i ovde...tamo sam napisao a i ti bi mogao da pogledas izjavu Vuleta Savica...meni je to sustina, volis svoj klub ali ne zaboravis da o rivalu pricas sa postovanjem, da cestitas prolaz....ne znam kada si ti odrastao ali ja kad sam bio mali, tako su me ucili....a ne kao bivsi trener Partizana da pevam "kurva umire" ili kao Lalatovic da se napusavam sa navijacima....
    U četvrtak je o Partizanu uvredljivo pevao Donald. Pa nisam video u medijima da je bio opomenjen. A znamo kakva hajka se vodila protiv Stanojevića.

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Победа View Post
      С обзиром да на овој теми пишеш о Звезди, немој да се чудиш што и неко с наше стране пише овде.

      Уосталом и ти си писао на нашој теми да смо секта, да титулу можемо да видимо уз помоћ владе Србије итд.

      Извињавам се навијачима Партизана што спамујем беспотребно ову тему с оваквим глупостима
      Nemas sta da se izvinjavas, i ja sam danas i sinoc ispamovao teme pa se nikom nisam izvinjavao niti sam ikome odgovarao.A neces ni ti.

      Ti si brat

      Ovaj avatar mi je toliko mocan da ne bih zeleo da se kladim i ovde, tesko bi mi palo da Zvezda sutra ne pobedi a moram da menjam avatare.
      Last edited by Ricma; 26-08-17, 19:24.

      Comment


      • Originally posted by Победа View Post
        С обзиром да на овој теми пишеш о Звезди, немој да се чудиш што и неко с наше стране пише овде.

        Уосталом и ти си писао на нашој теми да смо секта, да титулу можемо да видимо уз помоћ владе Србије итд.

        Извињавам се навијачима Партизана што спамујем беспотребно ову тему с оваквим глупостима
        I jesam slagao?

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
          U četvrtak je o Partizanu uvredljivo pevao Donald. Pa nisam video u medijima da je bio opomenjen. A znamo kakva hajka se vodila protiv Stanojevića.

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
          Pa taj 5 reci ne zna da sastavi na srpskom....znam na sta mislis....indija, pakistan....nemam ja problem ni to da osudim...i nikako nije za poredjenje....trener je nesto drugo i on nikad ne moze da tako da se ponasa...

          Pa naravno da si slagao...Meni je interesantno da citam te "pravednike" i borce protiv aparthejda....svaka titula Partizana je izborena nadljudskim naporima, protiv drzave, protivnika i ubacwnih elemenata, dok je svaka titula Zvezde poklon svih tih institucija, klasicna namestaljka....Zar ti bar malo nije bezveze dok ovo citas?
          Last edited by ZvezdaIznadSvega; 26-08-17, 19:27.
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • I ja nikad nisam rekao da to podržavam. U razgovoru ni sa jednim.drugarom koji navija za suprotnu stranu a imam ih dosta. Mogu ja da pevam, ti ali ne i trener i pedagog. Ali samo tražim pravdu. Ako je Stanoje bio cerecen, mani me sada "taj ne zna ni pet reči srpskog". Vrlo dobro zna dotični šta je i kome pevao.

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Igraci su onako...kako da kazem, malo ograniceni...nisu momci bas imali vremena da se skoluju od silnih treninga i njima neki gaf moze i da se istolerise....trenerima ne...seti se Lole Smiljanica...ja recimo njemu ne zameram, on jadan ne zna za bolje...
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Originally posted by Ricma View Post
                Nemas sta da se izvinjavas, i ja sam danas i sinoc ispamovao teme pa se nikom nisam izvinjavao niti sam ikome odgovarao.A neces ni ti.

                Ti si brat

                Ovaj avatar mi je toliko mocan da ne bih zeleo da se kladim i ovde, tesko bi mi palo da Zvezda sutra ne pobedi a moram da menjam avatare.
                Ма да не смарам, има овде добрих чланова и сада ја да им гушим тему због бесмислене расправе.

                Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                I jesam slagao?

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                То је твоје субјективно мишљење. Као што сте прошли године били бољи од нас, ја сам убеђен да смо ми тренутно бољи од вас и да ако освојимо титулу, биће чисто због нашег квалитета и добре игре.

                Comment


                • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                  Jel si realan ili samo se šalis? Šta je bilo u Kradnodaru. Gol koji su svi videli osim vas, komentatora i sudije. Igra mačke i miša. Da su bili ozbiljniji a ne zajebavali se trebalo je sve da se reši u Rusiji. Zato su i kažnjeni i ispali. Niko nije rekao da je penal postojao samo vi ste najmanje merodavni da pričate o tome. Kakvi se vama penali sviraju u JSL, na mrki pogled, onda se ne bi baš bavio tom tematikom.

                  Brzo ste zaboravili zadnja četiri derbija. Sutra ćemo vas podsetiti...

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                  Sve ispod dva razlike za Zvezdu smatraj dobrim rezultatom.

                  Comment


                  • Sve ispod dva penala Grujića svirana za vas smatracu uspehom. Samo što je ovaj put na golu specijalista za krocenje udaraca sa "kreča".

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment



                    • EEEEDEMO
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Danas nastaviti sa dominacijom.

                        Samo hrabro, drsko i pametno.

                        Napred Partizan!

                        Comment


                        • Comment


                          • Ja ne mogu da verujem da ima sanjara koji pišu za Krkica i Pandeva. U Srbiji nema realnosti. Sve na bazi naučne fantastike.

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Ne verujem da se iko nadao.
                              Tosic je bomba, samo da i ona ne pukne
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Najsmesnije što sam čuo je da Ana nagovara Švajnija da napusti Ameriku i preseli se u Srbiju i pojača Partizan [emoji23]

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X