Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
    Imate pravo da maštate. Do sutra ...

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
    Ti ovo ozbiljno?

    Da nije bilo nog smešnog penala ne bi dali gol do sutra da se igralo. Sudija ih je vratio par puta u život smešnim odlukama i davao im je faulove koji ni u ludilu nisu bili tako da molim te mani se tog da maštamo.

    Comment


    • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
      Ti ovo ozbiljno?

      Da nije bilo nog smešnog penala ne bi dali gol do sutra da se igralo. Sudija ih je vratio par puta u život smešnim odlukama i davao im je faulove koji ni u ludilu nisu bili tako da molim te mani se tog da maštamo.
      Jel si realan ili samo se šalis? Šta je bilo u Kradnodaru. Gol koji su svi videli osim vas, komentatora i sudije. Igra mačke i miša. Da su bili ozbiljniji a ne zajebavali se trebalo je sve da se reši u Rusiji. Zato su i kažnjeni i ispali. Niko nije rekao da je penal postojao samo vi ste najmanje merodavni da pričate o tome. Kakvi se vama penali sviraju u JSL, na mrki pogled, onda se ne bi baš bavio tom tematikom.

      Brzo ste zaboravili zadnja četiri derbija. Sutra ćemo vas podsetiti...

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Oduzmes-saberes greske sa ove i prethodne utakmice, ishod je isti.Zvezda prolazi dalje, smesan penal a i Krasnodaru ponisten cist gol.A i ono je da se ne lazemo cist crveni karton bio, jebem ti ljigavca od igraca koji ide da povredi protivnika koji trci kontru.Da je bio obican start, ono je trebalo da bude zuti.Zbog namere je trebao da dobije crveni.

        Sa druge strane Stojke ucinio dvomec izmedju Partizana i Videotona manje stresnijim.Mnogo znaci ona odbrana u zaostalom vremenu u prvom dvomecu.Mene je generalno negativno iznenadilo da Nikoliceva ekipa napravi gomilu propusta u odbrani i da onako budu izdominirani.Gledam evropske tekme, Partizan dugo nije tako izdominirao nekog protivnika kao Videoton u revansu.Bilo je samo pitanje da li ce da padne petarda, iako su na pocetku bili zreli za gol.

        Comment


        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
          Jel si realan ili samo se šalis? Šta je bilo u Kradnodaru. Gol koji su svi videli osim vas, komentatora i sudije. Igra mačke i miša. Da su bili ozbiljniji a ne zajebavali se trebalo je sve da se reši u Rusiji. Zato su i kažnjeni i ispali. Niko nije rekao da je penal postojao samo vi ste najmanje merodavni da pričate o tome. Kakvi se vama penali sviraju u JSL, na mrki pogled, onda se ne bi baš bavio tom tematikom.

          Brzo ste zaboravili zadnja četiri derbija. Sutra ćemo vas podsetiti...

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
          Могу да цитирам твој пост где си рекао да не можемо да присмрдимо Партизану, а камоли је сулудо причати о Европи.

          У Европу ушли кроз све само не лак жреб, а у лиги већ +3. Толико о томе, а ти настави своју причу самоуверено да форсираш.

          Comment


          • Originally posted by Победа View Post
            Могу да цитирам твој пост где си рекао да не можемо да присмрдимо Партизану, а камоли је сулудо причати о Европи.

            У Европу ушли кроз све само не лак жреб, а у лиги већ +3. Толико о томе, а ти настави своју причу самоуверено да форсираш.
            Već plus 3?? Uu bre, pa vama treba čeatitati titulu.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by Победа View Post
              Могу да цитирам твој пост где си рекао да не можемо да присмрдимо Партизану, а камоли је сулудо причати о Европи.

              У Европу ушли кроз све само не лак жреб, а у лиги већ +3. Толико о томе, а ти настави своју причу самоуверено да форсираш.
              +3 protiv rivala koji su u rangu Brodarca i Trudbenika. Baš je suludo, ali sa vama pričati o Evropi kad vam je do juče hit Tonija Montana "10 godina je prošlo" parao uši.

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by mark it zero View Post
                Već plus 3?? Uu bre, pa vama treba čeatitati titulu.
                Ма мизерно је то, небитно, него алаудирам на његове постове које је писао. Испаде нека огромна разлика између два клуба, а разлику која је била у корист Партизана је направио нико други но Миодраг Божовић.

                Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                +3 protiv rivala koji su u rangu Brodarca i Trudbenika. Baš je suludo, ali sa vama pričati o Evropi kad vam je do juče hit Tonija Montana "10 godina je prošlo" parao uši.

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                Чујемо се сутра после дербија
                Last edited by Победа; 26-08-17, 18:48.

                Comment


                • Originally posted by Победа View Post
                  Ма мизерно је то, небитно, него алаудирам на његове постове које је писао. Испаде нека огромна разлика између два клуба, а разлику која је била у корист Партизана је направио нико други но Миодраг Божовић.
                  Ma znam, nego nema potrebe da citiras bilo sta, niko nece prpmeniti misljenje, pisanje, stav, moze samo da se pokrene milioniti put besmislena diskusija.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                    +3 protiv rivala koji su u rangu Brodarca i Trudbenika. Baš je suludo, ali sa vama pričati o Evropi kad vam je do juče hit Tonija Montana "10 godina je prošlo" parao uši.

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                    Navijac Partizana...koji je verovatno prvu utakmicu pogledao u ovom milenijumu, prica navijacu Zvezde o Evropi...interesantno......Ono cega sam se ja nagledao ti na yt ne mozes da nadjes...
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Imam više gostovanja i tekmi u svom životu nego ti kupanja u kadi.

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                        Imam više gostovanja i tekmi u svom životu nego ti kupanja u kadi.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                        Ma verujem ti...samo onda ne treba da pricas tako o rivalu koji je pokorio tu Evropu, koji u kakvom god da je momentu, tamo nesto znaci....posle svih ovih godina nas se secaju jako dobro....postuj malo rivale, vise ces svoj klub voleti...Ugledaj se malo na Djukica, ne na Kimija i ostale klosare....
                        Last edited by ZvezdaIznadSvega; 26-08-17, 19:14.
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Uglavnom ste značili do prve polovine avgusta. A i ćorava koka zrno ubode. Tako i vi...

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Ja ne znam.koliko ti voliš klub svoj, al očito ne, čim te intrigira šta ima kod nas. Idi druže slavi prolaz u grupe. Sad i ko zna kad...

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                              Ja ne znam.koliko ti voliš klub svoj, al očito ne, čim te intrigira šta ima kod nas. Idi druže slavi prolaz u grupe. Sad i ko zna kad...

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                              С обзиром да на овој теми пишеш о Звезди, немој да се чудиш што и неко с наше стране пише овде.

                              Уосталом и ти си писао на нашој теми да смо секта, да титулу можемо да видимо уз помоћ владе Србије итд.

                              Извињавам се навијачима Партизана што спамујем беспотребно ову тему с оваквим глупостима

                              Comment


                              • Ne intrigira me...retko sam i na bivsem forumu pisao na temi FKP, jako retko, trudicu se da i ovde bude tako...ne brini...nemam ja problem ni na Zvezdinoj temi da opomenem i da se suprotstavim onima koji ne postuju rivala...pa zasto bih i ovde...tamo sam napisao a i ti bi mogao da pogledas izjavu Vuleta Savica...meni je to sustina, volis svoj klub ali ne zaboravis da o rivalu pricas sa postovanjem, da cestitas prolaz....ne znam kada si ti odrastao ali ja kad sam bio mali, tako su me ucili....a ne kao bivsi trener Partizana da pevam "kurva umire" ili kao Lalatovic da se napusavam sa navijacima....
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X