Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Пише се Вождовац чита се Видеотон. Овакав Партизан само уз привилегован статус може да буде други у првенству. Фали овде пар играча, кад оде Ђурђевић неће имати ко гол да погоди. Како се зове онај падавичар неколико пута је покушао да симулира фаул у шеснестерцу. Не постоји дисциплина у игри Партизана.

    Comment


    • Originally posted by 011 View Post
      Dal je moguce da ovaj komentator sa arene ovoliko otvoreno navija za partizan u prenosu ???
      На твитеру му је мајка најтврдокорнији гробар. Ономад је описивала како јој унуче псује због лоше игре Партизана. Све у свему за коментатора ништа чудно. Није му ово први пут.

      Comment


      • Originally posted by suptil View Post
        На твитеру му је мајка најтврдокорнији гробар. Ономад је описивала како јој унуче псује због лоше игре Партизана. Све у свему за коментатора ништа чудно. Није му ово први пут.
        Eto to nisam znao, verovatno mu nije prvi put, ali mi je sada bas bilo toliko neukusno i ocigledno, da mi je neprijatno bilo.

        Comment


        • Jbt uzmes 15 miliona i imas fenomenalnu sansu da igras Le a ti ostavis miletice cirkovice kljajice. 2 miliona da su ulozili imali bi strasan tim. A oni dali te pare nespremnom Sumj. Sve sto je moglo naopako da urade uradili su. Pomislis zadrzace okosnicu tima i dovesti neke zamene a oni nam ostave ovakav tim. Da prodje ovaj avgust da poispadamo lepo iz i da se oprostimo od titule posto cenim da ce da nas guziti i vosa i cz..

          Comment


          • Meni ovaj vaš Suma nije ostavio neki utisak do sada, sve kao treba vremena da se uigra, pa koliko još? Drugo, teški uslovi za igranje, ali Voždovac mi delovao kudikamo fizički spremnije... Ne deluje mi da će dolaskom jednog ili dva fudbalera ove stvari da se promene.
            Last edited by dekkard; 09-08-17, 21:33.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
              U ovome mozete da uzivate samo ti, Zlaja, vazdusni i uza porodica ovog nazovi novinara, siroka publika bas.


              Elem...

              Spektakl u Humskoj! Kao sto sam i najavio (i predosecao).

              Svaka cast ekipi Vozdovca. Kao sto rekoh, jos prosle sezone su iskazali kandidaturu za najatraktivniju ekipu koja nije Partizan. U potpunosti su opravdali taj epitet. Zelim im plasman u Evropu, i da kao i prosle sezone, protiv svakog protivnika igraju na maksimumu.

              Da, Partizan je ove sezone prihodovao jako veliki novac, sto od transfera, sto od UEFA nagrada. Ali, morate biti svesni da je ovo Partizan! Mi nismo u poziciji da tumbamo, gomilamo i konstantno smanjujemo dug. Naprotiv, mi moramo da prihodujemo duplo vise od onoga sto nam je potrebno za normalno funkcionisanje za jednu sezonu - da bi ostali na 'pozitivnoj nuli'.

              Da li situacija mora da se promeni? Naravno! Partizan je isuvise veliki klub, a neki drugi su mnogo vise gresili / bahatili se da bi Partizan ovako ispastao. Ali navijaci moraju da znaju da su ovi 'losi potezi uprave' usko povezani sa finansijskom odgovornosti i limitiranoscu sa kojom je Partizan svakodnevno suocen.

              Da li ovako zdrava, prelepa prica iz prosle sezone, uz imperativ plasmana u LS treba da ima 'upper hand' u odnosu na svoje rivale iz Srbije? Apsolutno! Ali, nazalost, igraci su nas odbijali zbog unosnih ugovora u Kazahstanu, Rumuniji ali i u komsiluku. Zasto je tako kako je - to je pitanje za ovaj narod (zasto je to dozvolio) i vrhusku vlasti, zasto besomucno siluje ionako tanane zivce celog naroda, pa i navijaca Partizana.

              Ali, i ovom zlu ce jednom doci kraj. Jednostavno mora! Ja verujem! Napred Partizan!

              "Nikad ne prestaj, podigni glavu, kao nekad kreni hrabro sad za crno belu slavu! Ofanziva Partizana, brani crno beli tron!"

              Eedmo!

              Nije potrebna tolika dramatika u upisu da sagovornika nazoveš "amebom". Bez tog dela teksta post izgleda sasvim drugačije.
              Za sada...
              Last edited by Constantin; 10-08-17, 06:57. Reason: vređanje

              Comment


              • Kakva gomila gluposti na jednom mestu, opet jbena priča o aparthejdu i jadnom malom Partizanu Obriši barem ovo za amebu jer nema potrebe da ga vređaš kad ni on tebe nije.
                This is the beginning of your day
                Life is more intricate than it seems
                Always be yourself along the way
                Living through the spirit of your dreams

                https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

                Comment


                • Salim se ja malo, dajem dramatican aspekt upisu, ali poenta stoji. Ovo sto se dozvoljava zvezdi je nesto sto se kosi sa svakom tackom sportskog fer pleja i generalno kosi sa zakonima. Da li je pravi momenat da pisem to? Nije, ali koji jeste? ...

                  ... Nisam odgledao utakmicu, cak ni highlights-e, ali jako sam se pribojavao ovog meca i predosecao da smo spremni za nesto ovako. Sutra cu malo vise o samim igracima, pogledacu i zanimljive detalje sa utakmice, cak ni silovanje drzave od strane dr. Tvorze nema uticaj na ovaj sinocni rezultat. Ova ekipa Partizana je napadacki potetna ali isto tako izuzetno defensively leaky i ne treba neka Borusija sa presingom na 50 metara da dodje i smesti 5 komada - tu su Cirko i Kljaja da se pobrinu da Marusici, Nikolici i ostali JSL proseci izgledaju kao ozbiljne fudbalske vedete. Jebiga.

                  Sto se tice crveno - belog, naravno da ga nigde nisam vredjao. Pokusao sam da mu kazem da je totalno nebitan lik, da moze slobodno da se okane stalkinga, nije mu uspelo ni u jednoj reinkarniciji, pa ni na originalnom nalogu na bivsem mestu - jednostavno previse je drzak, bezobrazan i nekulturan da bi ga bilo ko trpeo.
                  Ja bih voleo da se skrasi ovde i dobije svojih 'tri minuta', ipak decko ima izrazenu zelju za pripadanjem na onlajn komunama, ali uhodjenje moje malenkosti sa ovim debilnim izmisljotinama o avangardi nije put.

                  Nebitan, dosadan, nepozeljan - sta je ovde vredjanje?

                  Za moje upise i ukupan opus mozete reci svasta, ali vredjanje nije jedna od stvari.

                  Comment


                  • Upoređivanje sa amebom?
                    This is the beginning of your day
                    Life is more intricate than it seems
                    Always be yourself along the way
                    Living through the spirit of your dreams

                    https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

                    Comment


                    • Oslobodio nam se Keni i prelazi u mod " svaka nasa titula/pobeda je plod nadljudskih napora i neprestane borbe protiv drzave, sudija, protivnika na terenu, NVO, tajnih sluzbi...prava sportska prica, bastion srpskog sporta"...dok je sve ostalo "plod drzavnog projekta, zavere svih fudbalskih i drzavnih oragana protiv FKP, sportski genocid, trula jabuka u nasem sportu"...
                      Umesto sto pises sav ovaj "mumbo jumbo" otpevaj nam lepo svoju omiljenu "kurva umire, kurva gasi se...." znamo se
                      I ti nekom napises da je nebitan, dosadan i nepozeljan, ajde bre
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Originally posted by kendrik View Post
                        Shvati da si na nivou amebe u svakom virtuelnom kutku (i reinkarnaciji) gde se pojavis. Nebitan, dosadan, nepozeljan. A ti kako hoces.

                        Elem...

                        Spektakl u Humskoj! Kao sto sam i najavio (i predosecao).

                        Svaka cast ekipi Vozdovca. Kao sto rekoh, jos prosle sezone su iskazali kandidaturu za najatraktivniju ekipu koja nije Partizan. U potpunosti su opravdali taj epitet. Zelim im plasman u Evropu, i da kao i prosle sezone, protiv svakog protivnika igraju na maksimumu.

                        Da, Partizan je ove sezone prihodovao jako veliki novac, sto od transfera, sto od UEFA nagrada. Ali, morate biti svesni da je ovo Partizan! Mi nismo u poziciji da tumbamo, gomilamo i konstantno smanjujemo dug. Naprotiv, mi moramo da prihodujemo duplo vise od onoga sto nam je potrebno za normalno funkcionisanje za jednu sezonu - da bi ostali na 'pozitivnoj nuli'.

                        Da li situacija mora da se promeni? Naravno! Partizan je isuvise veliki klub, a neki drugi su mnogo vise gresili / bahatili se da bi Partizan ovako ispastao. Ali navijaci moraju da znaju da su ovi 'losi potezi uprave' usko povezani sa finansijskom odgovornosti i limitiranoscu sa kojom je Partizan svakodnevno suocen.

                        Da li ovako zdrava, prelepa prica iz prosle sezone, uz imperativ plasmana u LS treba da ima 'upper hand' u odnosu na svoje rivale iz Srbije? Apsolutno! Ali, nazalost, igraci su nas odbijali zbog unosnih ugovora u Kazahstanu, Rumuniji ali i u komsiluku. Zasto je tako kako je - to je pitanje za ovaj narod (zasto je to dozvolio) i vrhusku vlasti, zasto besomucno siluje ionako tanane zivce celog naroda, pa i navijaca Partizana.

                        Ali, i ovom zlu ce jednom doci kraj. Jednostavno mora! Ja verujem! Napred Partizan!

                        "Nikad ne prestaj, podigni glavu, kao nekad kreni hrabro sad za crno belu slavu! Ofanziva Partizana, brani crno beli tron!"

                        Eedmo!
                        Nisi ni svestan koliko si u pravu. Zasto je ovako kako je, i zasto je Zvezda nakon Barija opljackana i unistena dok je Partizanu omoguceno da uzima titule, to je pitanje za ovaj narod.
                        Imamo fudbalskog giganta, klub koji bi bio ponos i mnogo većim fudbalskim zemljama a mi ga ruinirali i favorizovali neke nebitne klubove. Tužna priča realno.

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Meni ovaj vaš Suma nije ostavio neki utisak do sada, sve kao treba vremena da se uigra, pa koliko još? Drugo, teški uslovi za igranje, ali Voždovac mi delovao kudikamo fizički spremnije... Ne deluje mi da će dolaskom jednog ili dva fudbalera ove stvari da se promene.
                          Kao i našem Rikardinju, treba vremena a vremena nema.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Zajebite s prepucavanjima na ovoj temi u 3 ujutru manijaci. Ko ce to da isprati?

                            Suma sumarum mozda i dobar bude al doveden je u pogresno vreme da se zamazu oci naviijacima. Ovom timu trebaju hitno golma stoper i jos jedan u sredini. Minimum. A realno 5 igraca kad ode Djuka.

                            Comment


                            • Gdje ce Djurdjevic otici???
                              Ko ce kupiti panja koji penal dadne ili na prazan go je ugura, samo simulira faul sa ledja(kada ga gurne odbrabeni) i bude u offsidu pola meca.

                              Vidila je evropa na EP do 21, koliko vrijedi raspali Djurdjevic?


                              Kada Everton ne igra nema partizana, jedini koji u sredini radi i zna lopti nesto.
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Suma je jedini I igrao nesto napred juce, pokusavao. Jankovic, koji nam je bio najbolji igrac do sada je odigrao bas los mec. Djurdjevic konstantno bezopasan, samo širi ruke, izvlaci se na krilo gde je upropastio par lepih akcija. S

                                U JLS nam ne sme biti sredina Everton-jevtovic, jer napred nista ne igraju. Dakle Kosovic mora da igra, zna li neko koliko je ozbiljna povreda?
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X