Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tawambaa ... mnogo se zajebavaju

    Comment


    • Miroslav Zaista Đukić
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment






      • EEdemo crno beli!

        Napred Partizan!

        Comment


        • Po inormacijama koje ja imam Djurdjevic nece igrati derbi prodace ga pre toga... Nije mi jasno koji ce djavo u Olimpijakos kad ne moze da igra LS. Bar da saceka jos 6 meseci (naravno ako se plasiramo u LE) ako ne onda nek ide slobodno.

          Comment


          • Mogao bi Djurdjevic da igra grupnu fazu LS/LE, ne bi mogao protiv Rijeke ako bi sada otisao.

            Comment


            • Zasto sam ja mislio da se plej off LE racuna kao i kad igras grupe LE? Mora da sam popustio s pamecu.

              Comment


              • Uh, koliko ja volim sredu! Taj dan je dosta povezan sa Partizanom, Liga Sampiona, veliki mecevi su se igrali na ovaj dan... a ne treba zaboraviti ni maestralnog gospodina Zeljka Pantica, pod cijom palicom svake srede izlazi nova epizoda famoznog 'Partizanov vesnik' serijala!

                Danas nas ocekuje izuzetno tezak mec, protiv sjajne ekipe Vozdovca koja je neporazena ove sezone u KSL. Bio bi red da docekamo gospodina Iliju Stolicu onako kako to dolikuje i tako mu se zahvalimo na proslosezonskoj pobedi nad direktnim rivalom.

                Vozdovac je jedna od retkih ekipa u KSL (pored simpaticne Macve, recimo) koja je uvek maksimalno motivisana protiv svakog protivnika, koja ne kalkulise i koja nema nameru da 'spusta gas'. To su dokazali, uostalom, i prosle sezone. With this being said and done, ocekujem spektakl u Hramu fudbala od 20:00 i neka pobedi bolji. Neka pobedi Partizan!

                Napred Partizan!

                Comment


                • Zbog vecerasnjeg spektakla u Hramu fudbala, 107. epizoda 'Partizanov vesnik' je objavljena juce. Mnogo zanimljivih stvari se moze cuti.

                  Uzivajte!

                  Comment


                  • Omladinci osvojili Honved kup, izabranici Zarka Lazetica pobedili izraelski Makabi 2-0, strelci Kokir i Markovic.

                    Comment


                    • Originally posted by kendrik View Post
                      Zbog vecerasnjeg spektakla u Hramu fudbala, 107. epizoda 'Partizanov vesnik' je objavljena juce. Mnogo zanimljivih stvari se moze cuti.

                      Uzivajte!

                      U ovome mozete da uzivate samo ti, Zlaja, vazdusni i uza porodica ovog nazovi novinara, siroka publika bas.

                      Comment


                      • Strasno sta radi ovaj Kljajic
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Dal je moguce da ovaj komentator sa arene ovoliko otvoreno navija za partizan u prenosu ???

                          Comment


                          • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              Reci?

                              Comment


                              • Da ne otezem posao kolezi s` lopatom: prvi red na sa`rani stuca
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X