Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: PARTIZAN FC

    Ne znam,delimicno.Stvarno se trudim da se ne raspravljam oko naseg fudbala...nije vredan toga. l5'%9

    Comment


    • Odg: PARTIZAN FC

      [quote author=Вук link=topic=1076.msg148473#msg148473 date=1279233715]
      [quote author=Noah_Levenstein link=topic=1076.msg148410#msg148410 date=1279221736]
      [quote author=Вук link=topic=1076.msg148395#msg148395 date=1279213030]
      Нико није ни рекао да рачунамо на ЛШ. Ако прођемо, прошли смо. подмладио се тим, из наше школе је пребачено доста играча, видеће на шта ће да личи. Ове сезоне ће бити океј ако узмемо рецимо 4 титулу за редом, а може опет и дупла круна нисмо је дуго узели. l5'%9
      [/quote]Uzivajte,znam ja sta to tebi znaci,tako je meni bilo do pre jedno 2-3 godine...ko ce da pobedi partizan nego zvezda...Slavili ste Sasu Ilica jer je on dao gol kad ste nas pobedili 2001. .. pamtili ste 2001. i slavili..al evo sad doslo vreme da se i vi malo radujete,pa dobro sto ste se radovali radovali ste se,sad ide post od 5-6 godina ,necete pobediti zvezdu(siguran sam h5g6k8)...sta ces...ti si samo mali partizan @(*6sd$% ...al opet, u LS navijam za vas(kad Zvezda nije ucesnik),jer ako bude neka dobra partija i to da se ponavlja iz godine u godinu onda bi mozda dobili da nam 1 tim ide direktno a drugi u kvalifikacije,ali fudbalom koji prikazujemo ne zasluzujemo ni ovo sad...
      [/quote]

      Пре ће бити 4-5 година. Па да је Звезда урадила нешто у Европи у последњих 20 година можда би и имали већи коефицијент као земља. Да није било Партизана почиљали би такмичење не од 1 кола квалификације, него од пред-квалификација.
      [/quote]Ma ne,Partizan je bio prvak evrope,nemoj tu da pricas kojesta,bili ste dobri samo kad je Mateus bio tu , a posle toga ni Zvezda ni Partizan nisu nista uradili...Pre 20 godina nije moglo da se zamisli da Partizan izgubi od Sahtjora i Zvezda od Sparte(e al sparte smesno,tesko je tad bilo Zvezdu dobiti),realno nas fudbal je otisao u PM,a to nije zato sto nemamo igraca ,nego sto su sve lopuza do lopuze i u FSS i u zvezdi i u partizanu,al to ce se uskoro promeniti,jer ako hocemo da udjemo u EU mora da se dovedu nova pravila novi stadioni,mora da se zna ko je predsednik kluba,a za zvezdu se uopste ne zna ko je glavni,Lukic marioneta.....i jos nesto,fudbal nam je los jer je sve usmereno u 2 kluba.....ma ocaj,i jos se zalimo na reprezentaciju...smesno...

      Comment


      • Odg: PARTIZAN FC

        Partizan je dobio solidne,da ne kazem lagane protivnike u trecem kolu Ekranas ili Helsinki,znaci realno imaju prolaz do cetvrtog kola.
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Odg: PARTIZAN FC

          [quote author=Layzick link=topic=1076.msg148328#msg148328 date=1279195613]
          [quote author=Liverpool FC link=topic=1076.msg148296#msg148296 date=1279183540]
          Moram reci da i nisam impresioniran.
          Igra Partizana,protiv slabasnog Pjunika,koji se gubio po terenu,delovala je samo na prvi pogled dobro,ali u stvarnostkad se malobolje pogleda-JADNO!
          Sramota da vi sebe nazivate Sampionima.Ugledajte se na Dinamo koji (iako ih ne olim) barem pokazao neku strast.
          [/quote]

          Zasto je sramota?Mi jesmo sampioni i to vec tri godine za redom,to sto je Partizan odigrao djene-djene juce je odraz naseg fudbala,naravno treba uzeti u obzir i da je ovo prvi takmicarski mec,ne ocekujete valjda da ce da prsti na sve strane.
          [/quote]

          Ispravkamozete,ali djubretar lige,kakva je nasa gde kriminal i idiotizam odlucuju o prvaku (mislim na Delije).

          Tek kada ona srana mesta (JUG i SEVER) budu prazni (ili bar bez pacijenata i napaljenjaka) fudbalska Srbija ima cemu da se nada.

          Cast normalnim i postenim ljudima satih moronski mesta ( medju koje i tebe smatram,jer se vidi da si mnogo posteniji i pametniji od vecine ostalih "navijaca",zbog toga te i postujem.)
          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

          Comment


          • Odg: PARTIZAN FC

            Ове године се прича у Европи шта буде, значи нема оног притиска. Млади момци играју. Фали нам још задњи везни, ако Раћа оде, и нападач. Жреб је био ок. Морамо да схватимо да сви играју фудбал, и да они тимови које смо до пре неку годину називали индијанцима, да смо ми то постали. Биће тешк, али видећемо. Ако прођемо у 4 коло, биће свашта. Прошле године је мало фалило, али то је фудбал. Земља треба да се укључи у реновирање фудбала, услова итд, тк после тога може да се прича шта даље. Лига нам је солидна, неизвесна. Можда је лоша, али је неизвесна. Када звезда победи онда је лига тешка, а када Партизна 3 године за редом узима титулу, две дупле круне, онда је ђубретарска лига. Прошла сезона је једна од наинеизвеснијих у последњих 15 година. Дерби одлучивао и бољи је победио и освојио титулу.
            http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

            Comment


            • Odg: PARTIZAN FC

              [quote author=Вук link=topic=1076.msg148582#msg148582 date=1279292751]
              Ове године се прича у Европи шта буде, значи нема оног притиска. Млади момци играју. Фали нам још задњи везни, ако Раћа оде, и нападач. Жреб је био ок. Морамо да схватимо да сви играју фудбал, и да они тимови које смо до пре неку годину називали индијанцима, да смо ми то постали. Биће тешк, али видећемо. Ако прођемо у 4 коло, биће свашта. Прошле године је мало фалило, али то је фудбал. Земља треба да се укључи у реновирање фудбала, услова итд, тк после тога може да се прича шта даље. Лига нам је солидна, неизвесна. Можда је лоша, али је неизвесна. Када звезда победи онда је лига тешка, а када Партизна 3 године за редом узима титулу, две дупле круне, онда је ђубретарска лига. Прошла сезона је једна од наинеизвеснијих у последњих 15 година. Дерби одлучивао и бољи је победио и освојио титулу.
              [/quote]

              Isto bi rkao i da je Zvezda prvak,ovo nema veze sa tim,vec sa samim kvalitetom iste.

              Najveci minus Srbije su ljudi koji sebe nazivaju "navijacima" Delije,Grobari,Firmasi itd
              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

              Comment


              • Odg: PARTIZAN FC

                Ма навијачи су криви за све. $JS}|
                Ако држава не може да се обрачуна са 300 људи, онда не може ни да буде све у реду
                Све креће од врха. Какви су политичари, власт итд, такав је и народ. У скупштини има више криминалаца и пријава него на трибини буди сигуран у то.
                http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                Comment


                • Odg: PARTIZAN FC

                  Nas samo postuju po navijacima a po fudbalu vise i nismo poznati...Mada treba prvo da budemo poznati kao dobre ekipe pa tek onda fanovi(u nasem slucaju huligani)

                  Comment


                  • Odg: PARTIZAN FC

                    [quote author=Вук link=topic=1076.msg148606#msg148606 date=1279306981]
                    Ма навијачи су криви за све. $JS}|
                    Ако држава не може да се обрачуна са 300 људи, онда не може ни да буде све у реду
                    Све креће од врха. Какви су политичари, власт итд, такав је и народ. У скупштини има више криминалаца и пријава него на трибини буди сигуран у то.
                    [/quote]

                    pa da ali ja mogu da se prosetam skupshtinom i da mi nista ne bude... dok na tribinama moze svashta... automatski ja ne idem na tribine , i utakmica je slabo posecena... (ne mislim BUKVALNO ja..nego inace normalni ne preterano strastveni navijachi)

                    pa sta mislis otkud bundes ligi toliki kvalitet ? zato sto kad igraju 15. i 16. na tabeli na stadionu koji prima recimo 35.000 ljudi bude 34.999... automatski su tu ulaganja , i novac od svega i svachega...

                    Comment


                    • Odg: PARTIZAN FC

                      Ovo sto huligani rade nekome odgovara,to se vrlo lako moze smiriti,al drzava nista ne cini,cak je i policija ta koja u dosta slucajeva izazove tucu...drugo je ono kad je bilo pucano,ono je sramota.....a treba da se naprave novi stadioni i ja bi na naprimer marakani na severu naprave ultras lozu,zagrade ih zicom nekom a ostali dodju na miru nek gledaju...(mada ja bi opet isao u ultras lozu jer neverovatan je osecaj kad sever zapeva %QWT&W )

                      Comment


                      • Odg: PARTIZAN FC

                        [quote author=Noah_Levenstein link=topic=1076.msg148643#msg148643 date=1279348402]
                        Ovo sto huligani rade nekome odgovara,to se vrlo lako moze smiriti,al drzava nista ne cini,cak je i policija ta koja u dosta slucajeva izazove tucu...drugo je ono kad je bilo pucano,ono je sramota.....a treba da se naprave novi stadioni i ja bi na naprimer marakani na severu naprave ultras lozu,zagrade ih zicom nekom a ostali dodju na miru nek gledaju...(mada ja bi opet isao u ultras lozu jer neverovatan je osecaj kad sever zapeva %QWT&W )
                        [/quote] pa isao bih i ja da pevam iz sveg glasa , da znam da mi nece biti nista h5g6k8

                        Comment


                        • Odg: PARTIZAN FC

                          Тебра, трипујеш се. Ако си ти нормалан и ок, нико тебе неће да смара. Наш народ је размажен. Смета ти насиље када играмо са ОФК-ом, Јавором, а ником не смета насиље када играмо са Реалом, Портом, ЦСКА, Ромом, Миланом. То је доказ да људи хоће да гледају тимове, а не да се плаше нечег. Пре ће бити инцидент на великој текми, када дође пуно индијанаца, него на малој када се сви знају. Према томе ко хоће да дође због звезде, Партизана итд доћи ће, ко хоће да се манекенише, доћи ће у Арену на баскет, или када је ЛШ или Лига Европе.
                          http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                          Comment


                          • Odg: PARTIZAN FC

                            Ma to su samo izgovori....ko hoce doci ce,ko nece izlagace stvari kao sto se ovde izlazu

                            Comment


                            • Odg: PARTIZAN FC

                              [quote author=Вук link=topic=1076.msg148606#msg148606 date=1279306981]
                              Ма навијачи су криви за све. $JS}|
                              Ако држава не може да се обрачуна са 300 људи, онда не може ни да буде све у реду
                              Све креће од врха. Какви су политичари, власт итд, такав је и народ. У скупштини има више криминалаца и пријава него на трибини буди сигуран у то.
                              [/quote]

                              Sa ovim se slazem.

                              Ne kaem da su svi takvi,ali da ima ljudi koji dolaze,samo da bi pravili sranja,a ne iz ljubavi prema sportu,to ne mozes da opovrgnes.Kao ni cinjenicu da takvima nije mesto na slobodi.

                              A za boldovani deo recenice, ti skidam kapu.
                              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                              Comment


                              • Odg: PARTIZAN FC

                                To jeste.
                                Ima ljudi koji odlaze na stadione samo da bi nasli nevolju,da bi polomili nesto,pobili se sa nekim,ili nesto sasvim trece.
                                Isao sam prosle sezone na dosta utakmica,a jednu sam zapamtio,drug je pitao nekog lika zasto dolazi na tekme,ovaj je rekao zbog navijanja,nema pametnija posla,i naravno da bi se potukao sa nekim.Takodje nije znao da nabroji 3 igraca iz 1. tima Zvezde.
                                Stvarno tuzno kakve ljude mozes da vidis na stadionu.

                                Comment

                                Working...
                                X