Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vuk Rasovic mi je vratio volju za ponovnim gledanjem Partizana,ocigledan napredak u igri i tranziciji,steta sto lopovi nece da daju pare za dva pojacanja kako bi formirali ekipu.

    Comment


    • Вели Алберт да ће Стојковић од четвртка бити са екипом. Сад имамо 4 голмана, до јаја.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Daj Boze, posto dosta naivno primamo golove bilo bi od velikog znacaja da Stojke brani u kvalama za LS
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment




        • Protiv koga mi igramo
          Igraci ekipe iz San Marina slavili iako nisu prosli dalje. Ipak je to prva pobeda nekog tima u Evropi u istoriji te drzave

          Comment


          • Ja mislim da sastavimo ekipu sa foruma da bi ove Jermence prosli
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Dolazi vam Vitas!
              Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

              Comment


              • Dolazi vec mesec dana
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Sad je vec konacno,ajd barem smo nekog doveli.

                  Comment


                  • Glavu dajem da on menja Ivanova...

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Glavu dajem da on menja Ivanova...
                      Upravo to, Tuta blizu Bazela.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Glavu dajem da on menja Ivanova...
                        To bi bilo jedno 2 koraka unazad.
                        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                        Comment


                        • Ako Ivanov ode mi smo 0, onda nista nemamo a odbrana nam je i ovako najklimaviji dio ekipe... Bez Ivanova mi se ni protiv Siraka ne bi mogli odbraniti tj ne bi mogli odigrati utakmicu bez primljenog gola
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • http://www.mozzartsport.com/vesti/sa...n-bez-fotosopa

                            Misliš li da svojim igranjem gušiš Ninkovića?
                            "Sviđa mi se pitanje. Za Džigija sam, kad niko nije znao za njega, rekao da će biti najbolji igrač Paritzana, ali moram priznati da za ove dve godine nije pokazao koliko smo svi od njega očekivali. Dobar je momak i paklen fudbaler, a da hoću da ga ugušim, ne bismo bili cimeri. Evo, sad potpisujem da ne odigram ni sekund više za Partizan, a da ekipa s Ninkovićem na čelu beleži vrhunske rezultate. Razumem ljude, ali ne bih voleo da se tako tumači moja želja da mu pomognem, izvedem ga na pravi put".
                            Sale kapiten

                            Comment


                            • Evo i citavog :


                              Živa legenda crno-bele strane Topčiderskog brda odgovarao je, kako nas je i za protekle dve decenije navikao, bez zadrške i pardona, ali s stilom na pitanja posetilaca Fejsbuk stranice "Partizan is life". MOZZART Sport vam prenosi najinteresantnije...

                              Image

                              Kako na terenu – tako i pred čitaocima. Konkretno i bez uvijanja. Od vremena kad je govorio o „visokoj travi“ niste mogli da pročitate bombastičnu izjavu Saše Ilića, nikad nije dozvolio sebi da omalovaži protivnika ili zameri saigračima, navijačima…

                              Kapiten crno-belih pristao da se suoči s pitanjima posetilaca sajta "Partizan is life" i mada ih je bilo škakljivih, čak i nepristojnih, jedina istinska legenda kluba iz Humske u poslednje dve decenije samo je odmahnuo rukom na naš predlog da "preskoči" neukusna pitanja.

                              "Ma kakvo filtriranje, samo teraj, na svako ću odgovoriti", uz karakterističan osmeh počeo je Ilić.

                              Nemanja Cvetković:
                              Čime bi se bavio da nisi počeo da igraš fudbal i koji ti je omiljeni klub u inostranstvu?

                              "Završio sam pravno-birotehničku školu, ali sam hteo da budem ekonomista. Isprečile su se u to vreme pripreme mlađih kategorija Partizana i nisam mogao da polažem prijemni u junskom roku. Kasnije je Prva ekonomska bila popunjena i otišao sam na prava. A sigurno bih se bavio nečim što ima veze s ekonomijom. A omiljeni klub mi je Galatasaraj. Igrao sam za Lavove, zato me i vežu lepe uspomene za period proveden u Istanbulu".

                              Srđan Glušac:
                              Da li misliš da možemo do Lige šampiona? Pozdrav za kapitena, jedan je ILIĆ KAPITEN!

                              "Svima je želja da igramo Ligu šampiona, međutim, ne bih voleo da naši navijači budu preveše euforični. I oni na tribinama i mi na terenu moramo da idemo korak po korak, počev od Jermena, posle sačekati žreb, zaslužiti sreću i koristiti šanse".

                              Lazar Aritonović:
                              Šta misliš o novom Partizanovom dresu?

                              "Pošto sam dugo u klubu, imao sam priliku da promenim sijaset dresova i dezena. Najbitnije mi je da su zastupljene i crna i bela boja, nebitno u kojoj kombinaciji. Sviđa mi se".

                              Dusan Marković:
                              Ko ti je bio omiljeni saigrač dok si igrao u inostranstvu?

                              "Bilo ih je dosta dobrih, ali je najbolji Hasan Šaš iz Galatasaraja".

                              Bratislav Kostić:
                              Da li bi mogao da nađeš malo slobodnog vremena da dođeš na dan-dva kod nas u Zaječar? Smeštaj, hrana, sve ti je obezbeđeno.

                              "Volim taj kraj Srbije, ali imam gomilu porodičnih i profesionalnih obaveza, pitanje je da li imam vremena. Došao bih rado, samo ako okolnosti dozvole".

                              Zoran Perković:
                              Kako ti se sviđa pesma „Ja bih da pevam još malo, jer je Sale samo jedan i do njega mi je stalo, meni je vredan“?

                              "Uvek sam imao dobru komunikaciju s navijačima, bio iskren prema njima i oni prema meni, a nikad im nisam odgovarao na zvižduke. Bilo je prirodno da me opomenu kad ne igram kako bi trebalo i zato volim Partizanovu publiku".

                              Rajko Jotanović:
                              Da li planiraš da jednog dana postaneš trener Partizana?

                              "Što sam stariji, sve me više privlači taj posao. Dosta drugara i nekadašnjih saigrača se bavi trenerskim zanatom, a i ja ću sigurno završiti školu za PROFI licencu. Kakav ću trener biti, to ćemo tek videti".

                              Stefan Živković:
                              Zbog čega nosiš broj 22 na dresu?

                              "Prve profesionalne godine u Partizanu nosio sam „jednicu“, ali se nisam naigrao. Pred početak sledeće sezone, ekonom Gavran me ništa nije pitao, samo mi je dao 22 i rekao „nosi, dobro će ti stajatai“. Meni je od tog trenutka sve krenulo uzlaznom putanjom, nosio sam ga dugo i imao sam sreću da ga ne menjam ni u inosttranstvu. Kako je vreme odmicalo broj 22 mi je prirastao srcu".

                              Mladen Pantelić:
                              Najdraži gol u karijeri?

                              "Svaki pogodak Crvenoj zvezdi. Postigao sam ih pet i ne mogu da ih izdvojim. Crveno-bele poštujem kao klub, sa većinom igrača iz komšiluka sam u dobrim odnosima, ali rivlastvo je nešto drugo, pa su mi golovi u derbiju i najdraži".

                              Mladen Pantelić, Nenad Martinović:
                              Da li se sećaš onog promašaja protiv Reala na JNA sa pet metara, posle odbitka u drugom poluvremenu, kad je lopta otišla tik pored stative i da li si i s kim je zamenio dres posle te utakmice?

                              "Kako se ne bih sećao, kao da je juče bilo. Dva meseca pre toga Partizan je igrao kvalifikacije, o meni su pisane bajke, a onda sam u grupnoj fazi Lige šampiona sve velike šanse promašio baš ja. Tako to ide: od zvezde do idiota. Ili blaža varijanta: od čoveka koji sve napravi, do onog koji ništa ne zna. Nije mi bilo lako u tom trenutku, nisam mogao da verujem da se to meni desilo, da sam takav zicer promašio, ali sam vremenom naučio da živim sa tim. Dres nisam menjao... Samo sam sagnuo glavu i vratio se u svlačionicu. A i kad smo pobeđivali u Evropi, zbog velike euforije nisam čuvao dresove, generalno ih imam malo, osim onih koje su mi prijatelji donosili iz inostranstva".

                              Image

                              Radoje Milić:
                              Misliš li da svojim igranjem gušiš Ninkovića?

                              "Sviđa mi se pitanje. Za Džigija sam, kad niko nije znao za njega, rekao da će biti najbolji igrač Paritzana, ali moram priznati da za ove dve godine nije pokazao koliko smo svi od njega očekivali. Dobar je momak i paklen fudbaler, a da hoću da ga ugušim, ne bismo bili cimeri. Evo, sad potpisujem da ne odigram ni sekund više za Partizan, a da ekipa s Ninkovićem na čelu beleži vrhunske rezultate. Razumem ljude, ali ne bih voleo da se tako tumači moja želja da mu pomognem, izvedem ga na pravi put".

                              Petar Ristić Perkan:
                              Da li naručuješ običan ili dupli vinjak?

                              "A-ha-ha... Pogrešno pitanje. Vinjak nikad nisam pio u životu... Tačno je da nisam bio cvećka, pogotovu kad sam bio mlađi, ali sad je drugačija situacija: suprug sam i otac dvoje dece. Ne kažem, volim i dalje da izađem, provedem se, ali to prilike sve ređe".

                              Nemanja Cvetković:
                              Koja je razlika između organizacije u Salzburgu i Galatasaraju?

                              "Velika. Oba kluba su velika za svoje države, ali Galata ima ogromnu armiju navijača, što u Austriji nije slučaj. U Turskoj mi je bilo sjajno, osvojili smo titulu, postizao sam ključne golove, a niko to od mene nije očekivao. Posle dve godine, došao sam u Salcburgu na preporuku Lotara Mateusa i imao nesreću da Nemac napusti klub u danu mog potpisa. I sad, kako da objasnim ljudima da je najmanje moja krivica što tamo nisam igrao. U Galatasaraju sam, po fubalskim kvalitetima, bio tek 15. igrač ekipe i bilo me je u sastavu, dok sam u Red Bulu bio među najboljima, a nisam odigrao čestitu utakmicu".

                              Nikola Kostić:
                              Da li je istina da je u Milanu, pred meč s Interom, tener (Vladimir Vermezović) rekao da odete u kafić i popijete nešto, a vi niste imali para?

                              "Možda je to izvučeno iz kontaksta... Činjenica je da u to vreme nismo primali novac, ali ne verujem da igrač Partizana nije imao bar za kafu"...

                              Bojan Vučurević:
                              Da li uskoro dolaziš u Trebinje ili da načinjem pršut bez tebe?

                              "Voleo bih da budem prisutan kad se to seče, jer sam ljubitelj sličnih okupljanja sličnim povodom, ali ne mogu da obećam. Zavisi od obaveza".

                              Ivana Vujadinović:
                              Po tvom mišljenju, kolike su nam sanse za ulazak u Ligu šampiona i da li navijači sa pravom misle da je Vuk Rašović novi Stanoje?

                              "Potrebni su nam povoljan žreb i velika doza sreće, a moramo i šanse da koristimo više nego ranije. Vuk je poput Saleta veliki partizanovac, živi za klub 24 sata, kao i Stanojević ume da izvuče maksimum od igrača. Nadam se da će napraviti reprizu 2010, a da će u grupnoj fazi Lige šampona biti uspešniji od Saleta".

                              Milan Lončar:
                              Koliko si mogao da doprineseš reprezentaciji da si češće bio njen deo, kao što nisi?

                              "Ne volim da se vraćam na prošlost, ali... Da sad mogu da vratim vreme drugačije bih vodio karijeru i na klupskom i na reprezentativnom planu. Uvek mi je bila čast da se odazovem pozivu za državni tim, niko ne može da mi zameri da sam uvek pružao maksimum, ali ne znam kako imam samo 35 utakmica za reprezentaciju".


                              Kompletan intervju sa Sašom Ilićem možete da pročitate u štampanom
                              izdanju MOZZART Sporta, koje je u prodaji od petka 12. jula.
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Nadj vezbao sa buducim zadnjim veznim Partizana

                                Spoiler
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X