Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije sramota izgubiti od boljeg tima, a BATE je trenutno bolji tim. Nisu oni bog zna sta, i mogli smo da ih prodjemo, ali ljudi imaju odbranu za razliku od nas. Kod nas duva takva promaja da je to neverotvano. Ne zna se ko je veci panicar, da li Fabricio ili Balazic, a o Petrovicu ne treba trositi reci.

    Comment


    • Za odbranu je kriva uprava, oterati Branka Ilica (plasirao se covek u LS sa Astanom, pritom veliki Grobar koji nikad nijednu izjavi nekorektnu nije imao) jer kosta 60 000 JEBENIH eura vise od Fabrisija (veze nema covek, sta su videli u njim ja ne znam) je za zatvor. Volkov sigurno nije losiji od Petrovica... Inkasirali su skoro 10 miliona eura u klub, a u ovaj letni su potrosili velikih 0, govna najveca...

      A priliku kao BATE necemo imati jos 5 godina minimum...
      Last edited by Ser Gagi; 27-08-15, 00:00.

      Comment


      • Originally posted by Ser Gagi View Post
        "Zao mi je sto je to nasa uprava,a ne uprava nekog naseg neprijatelja".
        Da vam poklonimo neku nasu?!

        Greota sto niste usli, ali opet to su generalno nase jajare. Mogli su da se otvore lagano. Sa parama koje su usle u klub, mogli ste da igrate LS sledecih 10 godina lagano. Posto Zvezdi leka nema, a ovi ostali jednostavno ne bi mogli da dovedu igrace koje Vi mozete, ali opet to pokazaje samo koliko se krade kod nas. Jbg. Nekako mi izlgeda da su oni isli na LE a ne na LS. I kad daj bez ulaganja pa ako nas usere usere..
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Jajare nevidjene...

          Mogli su sa 2 ulozenih miliona dobiti 14, profit 12 miliona pa nek kradu od njih..

          Hoces u avatar da uzimate ligu ispred nas ?


          EDIT: Da ne bude dupli post..

          Vidim ovog Fabrisija, covek imao ekskurzije u drugoj ligi Brazila, iz kluba u klub, i kod nas zavrsi
          Last edited by Ser Gagi; 27-08-15, 00:12.

          Comment


          • Originally posted by l1m4r View Post
            Da vam poklonimo neku nasu?!

            Greota sto niste usli, ali opet to su generalno nase jajare. Mogli su da se otvore lagano. Sa parama koje su usle u klub, mogli ste da igrate LS sledecih 10 godina lagano. Posto Zvezdi leka nema, a ovi ostali jednostavno ne bi mogli da dovedu igrace koje Vi mozete, ali opet to pokazaje samo koliko se krade kod nas. Jbg. Nekako mi izlgeda da su oni isli na LE a ne na LS. I kad daj bez ulaganja pa ako nas usere usere..
            Ne da izgleda da su isli na le nego su govorili da im je to prioritet, a to bez ulaganja su iskopirali od one mutave budale pa sada pijani vucelic prosipa price kako ce dati andriji milion godisnje a svi znaju da on ide vec u januaru.
            Tuzna prica ovaj nas fudbal u istom bi mi situaciji bili kao vi da nismo imali teleoptik. Nema srece u srpskom fudbalu dokle god su politicari u klubovima, ali sta je tu je barem ostaje nada da ce je sve u zivotu prolazno i da ce i ova banda otici.


            A evo nesto za relaksaciju i smirenje zivaca i da pokusamo da izmamimo barem neki pokusaj od osmeha a uz to da se prisetimo cuvenih aforizama legendarnog partizanovca duska radovica, u ovoj tuznoj noci za srpski fudbal za neko novo beograde(srbijo) dobro jutro
            Last edited by rope; 27-08-15, 00:18.
            Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
            Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

            Comment


            • Moze u petak Dortmund, Liverpul i Fener

              Comment


              • Originally posted by Bogi View Post
                Reci Duska Radovica opisuju ovu noc. Nije bilo lako, ali je bilo lepo biti deo ambijenta na JNA.

                Jedino zbog cega tugujem jeste sto Sasa nije igrao od pocetka, ali ne treba previse zaliti, sa ovakvim stanjem u klubu, pre svega organizacionim delom, LE je nas nivo i nasa realnost. Nismo gubili titulu kada smo igrali u Evropi u poslednjih 10-ak godina i verujem da ce ti mecevi znaciti za nase mlade igrace, pre svega Saponjica, Lukica, Zivka, Cirkovica i druge.
                Jebeno je da Sasa igra od pocetka, ne verujem da ima snage za svih 90 .... ali mislim da je kasno uveden. Za 45 ima sigurno, a posle 0-1 na poluvremenu je bilo ocigledno da se produzetci ne mogu igrati. Trebao je odmah na poluvremenu da udje. A videlo se koliko smo dobili njegovim ulaskom.
                Mada je mozda i bolje LE da se igra, mozda ubodemo koju pobedu u LS bi bili topovsko meso (realno)
                Last edited by Sandugp; 27-08-15, 09:00.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment



                • Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                  Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                  Comment


                  • Koliko je ovo bolje bez Babovica...

                    Zivkovic 5' 1-0
                    Saponjic 36' 2-0

                    Cirkovic mnogo bolji na od Fabrisija...

                    Sale je car

                    Comment


                    • Долази нам Красић?

                      То је то! КРАСИЋ И БОЖИНОВ! Два играча из Јувентуса ми доводимо! Два играча узимамо од финалисте лиге шампиона! БРАВО ЗА УПРАВУ!
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • Захваљујући ангажману Расима Љајића и министровог личног познанства са председником Фенербахчеа Језисом Јилдиримом турски клуб је пристао да Милоша Красића позајми Партизану и да га чак плаћа док игра за Београђане.
                        I posle samo Zvezdu pomaže država...laži me još ovu noć situacija.

                        Comment


                        • Pomaze SNS i Radnickom, ali su vise odmogli pretprosle sezone. Publika sada moze da vidi majstorije Gume Bogdsanovica, Blazica i Trifunovica.

                          Bez te bagre klub ne moze da ti funkcionise koliku im je moc dao polusvet preko glasova na izborima.

                          Comment


                          • Pa znam ja to, ovo je samo povodom priče da Zvezdu guraju, Partizan grobare.

                            Pa ja ne znam da li je ikada u istoriji fudbala ministar neke države učestvovao u realizaciji transfera. Možda stvarno nekad jeste, možda grešim i drago mi je što jeste samo da ne slušam više onolika kukanja po sindromu "Dule Vujošević".

                            Hvala Rasime legendo.

                            Comment


                            • Znaci ode Zivkovic za pola miliona u tursku?
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Krasic je bivs fudbaler, tipican transfer da nam zamazu oci, covek 3 godine fudbal nije video...

                                Comment

                                Working...
                                X