Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Пипи Ромањоли #10 View Post
    Ма ја мислио то готова ствар... кад играју они?
    Danas u 20.30 kod Rumuna.

    Steaua brani 2:0 iz prvog meča.

    Comment


    • vodi Trencin 2 0

      Comment


      • Једва се извукоше Румуњи. 2:3 на крају за Тренчин.
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Ja sam nekako vise prizeljkivao steaua nego trencin, nekako su mi ti slovaci nezgodni jos od petrzalke, znam da su izgubili prosle godine u ns 3-0 ali su opet pobedili prvi mec 4-0.
          Dok je steaua veliko klub mada cuo sam i da kod njih nije situacija toliko bajna, ako neko prati rumunski fudbal neka da neki opsirni komentar.
          Mislim da su nam sanse 50-50, slicno kao protiv ludogoreca prosle godine ako ne i malo vise.
          Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
          Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

          Comment


          • bolje sto je steaua. u gostima bez publike. da izvucemo remi i onda kod nas da ih naguzimo

            Comment


            • Originally posted by nikola_bg View Post
              bolje sto je steaua. u gostima bez publike. da izvucemo remi i onda kod nas da ih naguzimo
              Ја се надао искрено да идем у Румунију ал' ништа од тога. Мислим, било би тамо више наших навијача него њи'ових тако да иста прича да ли се игра са или без публике.
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Zoki zaebao i onaj Djukicev Partizan

                Comment


                • Jos nismo primili gol u takmicarskim utakmicama sto je za svaku pohvalu, ali sad u sredu krece utakmica istine sa steauom.
                  Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                  Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                  Comment


                  • Nema sta ovakva zvezda ce da bude sampion kao sto su neki garantovali, prvenstvo tek pocelo a ona zaostaje 2 boda (a realno bi trebalo 5), pa ovakva zvezda u ovoj nasoj jadnoj ligi moze samo da se bori za opstanak a o tituli sa ovakvim trenerom i igracima moze samo da sanja i da obecava.
                    Jedva cekamo derbi, mogao bi da se obori onaj rekord od 7-1
                    Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                    Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                    Comment


                    • Mi se tek zagrijavamo,masina se pali,NAPRED PARTIZAN !!!
                      >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                      Comment




                      • Comment


                        • Originally posted by cleoo View Post
                          Nema sta ovakva zvezda ce da bude sampion kao sto su neki garantovali, prvenstvo tek pocelo a ona zaostaje 2 boda (a realno bi trebalo 5), pa ovakva zvezda u ovoj nasoj jadnoj ligi moze samo da se bori za opstanak a o tituli sa ovakvim trenerom i igracima moze samo da sanja i da obecava.
                          Jedva cekamo derbi, mogao bi da se obori onaj rekord od 7-1
                          Mnogo si jadan lik iskreno. Nekad nemam osećaj da voliš partizan nego da mrziš Zvezdu. Mrzi do sutra, ali ne moraš baš svaki post. Nekad napiši i kako Partizan melje. Stvarno si definicija kompleksaša. Meni bi bilo glupo da komentarišem ovakvu Zvezdu kad je već ovako jadna i bedna, ma ne bih ni obraćao pažnju. Okreni se ka drugoj, eto Steauue

                          Comment


                          • Saša Lukić produžio ugovor sa Partizanom
                            Saša Lukić (13.8.1996.) vezni igrač prvog tima crno-belih, potekao iz Omladinske škole Partizana, produžio je danas vernost Partizanu na još 4 godine.
                            Bravo, odlican potez

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Mnogo si jadan lik iskreno. Nekad nemam osećaj da voliš partizan nego da mrziš Zvezdu. Mrzi do sutra, ali ne moraš baš svaki post. Nekad napiši i kako Partizan melje. Stvarno si definicija kompleksaša. Meni bi bilo glupo da komentarišem ovakvu Zvezdu kad je već ovako jadna i bedna, ma ne bih ni obraćao pažnju. Okreni se ka drugoj, eto Steauue
                              Ko je ono garantovao titulu, rekao da ce biti 10+ bodova prednosti, da ce biti dupla kruna jos rekao da potpisuje to. Nema sta rasni prognozer, a to da zvezda moze da dozivi debakl u derbiju pa to je svima jasno osim ako i to ne potpisujes.
                              A to sto me vredjas samo pokazuje tvoj karakter u kome ne mozes da priznas svoju gresku, ja nemam nameru teba da vredjam niti bi to ikada uradio jer je to pre svega simbol ljudi koji nemaju argumente pa potezu za primitivnim nacinom diskusitovanja.
                              Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                              Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                              Comment


                              • Ja ti i dalje garantujem Zvezdinu titulu iz prostog razloga jer znam da bi bio smak sveta da Zvezda istu ne uzme. To je gotova stvar. A izvini ako sam te uvredio, kažem ti gledaj stvari koje su pozitivne kod tvog tima. Pozz

                                Comment

                                Working...
                                X