Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ser Gagi View Post
    Dinama bi prosli siguran sam, Molde ih je trebao proci, ali ne bih da idemo na njih zbog dobro poznatih razloga...

    I da, Grobari veceras
    Dinamo je jaci od Partizana sigurno tako ne treba biti tako samouvjeren i govorit da bi prosli.
    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

    Comment


    • Jaci je igracki svakako, ali njihov "trener" ...

      Comment


      • Pozdrav, grobari

        Sad samo malo sreće i imamo neke šanse...

        Ne bih dinamo, jer mi je muka od te priče, Bazel - jasno je zašto. Ostalo može da se proba...
        Last edited by Ray; 05-08-15, 22:18.

        Comment


        • Dinamo sam gledao skoro sve meceve ove godine, jaci su masi, a jos kada bi se napalili preorali bi Partizan, mocan oni roster imaju, na svakoj poziciji 2-3igraca.

          Ne treba dizati Partizan da crvenog nije bilo siguran sam da nebi prosli.

          I nemam kapacitet psihicki gledati Dinamo-Partzan, neka neko drugi bude, ali UEFA ce namjestiti da bas bude ovaj mec, da se zakuva situacija.
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Originally posted by manda View Post
            Dinamo sam gledao skoro sve meceve ove godine, jaci su masi, a jos kada bi se napalili preorali bi Partizan, mocan oni roster imaju, na svakoj poziciji 2-3igraca.

            Ne treba dizati Partizan da crvenog nije bilo siguran sam da nebi prosli.

            I nemam kapacitet psihicki gledati Dinamo-Partzan, neka neko drugi bude, ali UEFA ce namjestiti da bas bude ovaj mec, da se zakuva situacija.
            I meni tako mirise...

            Namjestaju stalno zbog politicke situacije, prvo Srbija sa Albanijom u grupi, a naredne kvalifikacije Makedonija sa Albanijom, jos jedan problem u najavi...

            Comment


            • Hocemo dinamo da im vratimo za ono od pre 15 leta, oni jesu jaki ali ni priblizno kao proslih godina.
              Najbolje bi bilo celtic zbog trenutnog stanja i tradicije, ali i mi smo veceras srusili jedan vec tradicionalni niz da ne mozemo da prodjemo 3 kolo ls ako revans igramo kuci, tako da tradicija je tu da bi se rusila.
              Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
              Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

              Comment


              • Samo da se izbegnu Dinamo i Bazel. Mozda bi najbolje bilo da nam padne Apoel, jer su mizerno slabi u odnosu na one godine kad smo ispadali od njih, mada se opet treba paziti posto smo videli kako Kiprani mogu biti nezgodni. BATE je dobro fizicki potkovan, a i ne leze nikako te "slovenske" ekipe. Seltik je slabiji mnogo u odnosu na prethodne godine i njih bih mozda zeleo pre BATEa. Mada sta znam, bilo koja od te 3 da padne, mozemo da igramo. Protiv Dinama bi tu bilo mnogo nesportskih stvari koje niko ne zeli, a Bazel je vec prica za sebe. Mada kada smo mogli jedan Anderleht, Njukasl, sto ne bi mogli i Bazel. Samo hrabro, nek poginu pa sta bude. Niko im nista nece zameriti ako ostave srce na terenu.

                SMRT FASIZMU, ZIVEO PARTIZAN!
                sigpic

                Comment


                • Ne lozite se. Previse rupa imamo da bismo se nadali LS...
                  LE je realnost i mislim da mozemo da budemo zadovoljni i time. Ne treba preterivati.

                  Golman ispodprosecan, stoperi vrlo upitni, levi bek teska rupa, Jevtovic za sad alibi igrac, Abu i Bojinov ni blizu potrebnog nivoa...
                  Moze to da bude ok, ali treba jos bar dva pojacanja, a po mogucstvu i tri. Ali od toga naravno nema nista.

                  Odlicni smo u napadu i za to Kizi skidam kapu, ali odbrana (jbg, nema tu kvaliteta) i pogotovo odbrana od prekida i tranzicije katastrofalna.


                  Sve u svemu ja sam prezadovoljan (iako se to ne vidi u ovom postu ), ali ste me opasno iznervirali sa tim paljenjem na LS

                  Comment


                  • Sve je lepo Ljuba rekao, samo je zaboravio da te rupe imaju i Seltik, Apoel itd. LS nije nemoguca uz malo srece na zrebu, a onda ce doci nase rupe do punog izrazaja

                    Comment


                    • Ko veceras nije bio u Hramu ne zna sta je propustio. Ljudi, nemojte da umanjujemo sopstvene pobede jer u ovoj zemlji ima dovoljno onih koji ce to da rade. O igrackom kadru i taktici se da diskutovati ali izbacili smo jedno veliko fudbalsko ime i individualno kvalitetniju ekipu. Izbacili smo ih zato sto smo mi bili tim a oni skup individualaca. Ekipa nam je prosecna ali ima karakter. Ovo je vec drugi mec u kvalfikacijama koji mi okrecemo i dobijamo na nasem terenu a licno mislim da bi bio i treci da nije bilo onog mentola Trajkovica. Da ne pricam da smo bili bolji u prvom mecu koji je zavrsio nereseno. Imali smo i srece veceras ali smo je i zasluzili i iskoristili sansu koja nam se ukazala. Veceras ne moramo da zalimo kao milion puta za propustenim prilikama. Fortuna je bila na nasoj strani jer je Bekali navukao maler na svoje + smo od prvog minuta meca u Bukurestu isli na to da se nadigravamo i damo gol. Vermezovic bi i sa igracem vise ovo izgubio 1:3. Trapavi smo, gresimo, petljamo ali imamo karakter i imali smo ga i prosle godine. Treba da bude sramota masu koja je zvizdala na 1:2 jer ekipa to nije zasluzila. Koga god da izvucemo dalje nismo favoriti ali imamo sansu, ove kvalifikacije su opste ludilo svake godine. Poznajuci Zeku, moguce je da bude vec sada pojacanja a bice ih sigurno ako se uvucemo u LS. Bice para i za KK najverovatnije. Uzivajte, izbacili smo jedan veliki tim, razbili maler revansa na JNA i kad se sve sabere bili bolji tim u 180 minuta. Nadam se da ce Infantino da nam izvuce jos jedno veliko ime kakvo je Seltik, to su tekme za koje se zivi. Veceras je lepo biti Grobar. Treba podrzati ovu ekipu maksimalno, ne treba pljuvati ako ne prodjemo u LS, LE je ionako bila cilj a on je vec ostvaren. Usli smo u PO posle 5 godina i ostaje ponoviti atmosferu od veceras. Moguce je i da ce momci sada odigrati rastereceno ovih 8 utakmica i dici nivo igre. Smrt fasizmu, ziveo Partizan.

                      P.S. Cestitke Jokanu na iznenadjenju u Ceskoj.
                      sigpic

                      Comment


                      • Puno mi je srce, ne pratim vise fudbal, eto i na ovoj temi se pojavim u principu samo posle nekog uspeha, ali mi je ipak bas drago i voleo bih da ispratim na JNA u PO ovaj tim i podrzim ih jer su to zasluzili. Dobre stvari treba pamtiti i iskoristiti, uzivajte svi Grobari veceras, a puno hvala stvarno svim navijacima CZ koji su cestitali, lepo je to videti. Uzivajte ljudi
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment



                        • Placem...

                          Comment


                          • Originally posted by manda View Post

                            Prvi put da imaju tim koji igra fudbal, i trenera sa mudima!
                            Drugu špricu bi vrteo da se nije desio crveni karton.Na neki nacin posmatram kao kompenzaciju za proslu godinu kada je Trajkovic po ko zna koji put pokazao da je sivonja(doduse u Vosi vise puta samo ne u tako bitnim trenucima) pri rezultatu 2:2 sa Ludogorecom kada je momentum bio na Partizanovoj strani.Svaki trener koji je valjao u Partizanu je izborio jesen u Evropi, Vermezovicu moze u drugom mandatu da se mnogo sta prigovori ali je jedini trener Partizana koji je prezimio Evropu sto ga ne cini boljim od Jokana, Nikolica, Djukica i Stanojevica.

                            Comment


                            • Karma je juce bila na nasoj strani, pa i vreme je bilo...

                              Comment


                              • Po mom misljenju idealno bi bilo izvuci Seltik,njihov stil nam odgovara,
                                njihova dva stopera su snazna ali spora i tu bi Zile i Abubackar imali
                                dosta prostora da ih ugroze,NAPRED PARTIZAN
                                >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                                Comment

                                Working...
                                X