Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ceo zivot cekam da nekog ovako sameljemo na JNA.

    Odlican mec, borba, znanje i kidanje okova naseg mentaliteta.

    Bravo!

    Comment


    • Bravo bre momci, jedna od najdrazih pobeda, ma najbolja

      Comment


      • Originally posted by Princ View Post
        Definitivno prestajem da pratim domaci fudbal
        Poprimio sam Ljubine moći


        Lalalalalala liga sampiona, liga sampiona, liga sampiona

        Comment


        • Zvezdas sam ali hteo sam da dobije ovo Partizan samo zbog onog njihovog slepca direktora sto je potcenio Srpski fudbal i Partizan,pa da vidimo hoce li dati ostavku kao sto je obecao.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Cestitke Partizanu, uz malo srece na zrebu nadam se da ce se uspeti kvalifikovati u grupnu fazu LS... Nije Srbija imala odavno predstavnika, pa kad vec Zvezda ne moze onda svim srcem uz Partizan bar u Evropi...
            sigpic

            Comment


            • Kada je zreb? Jel u petak?

              Comment


              • Petak u 12h.
                sigpic

                Comment


                • KKP ce dobiti 5% od FKP od zarade...

                  To je trenutno mislim 250 000, ako udjemo u LS to ce biti 600 000

                  Comment


                  • Ko su mogući protivnici u žrebu?

                    Comment


                    • Originally posted by Weltschmerz View Post
                      Ko su mogući protivnici u žrebu?
                      Cini mi se Seltik, Bate, Dinamo, Apoel, Bazel...

                      Comment


                      • Seeded teams

                        Switzerland Basel CC: 84.875
                        Scotland Celtic CC: 39.080
                        Cyprus APOEL CC: 35.460
                        Belarus BATE Borisov CC: 35.150
                        Croatia Dinamo Zagreb CC: 24.700



                        Unseeded teams

                        Israel Maccabi Tel Aviv CC: 18.200
                        Serbia Partizan CC: 14.775
                        Sweden Malmö FF CC: 12.545
                        Albania Skënderbeu Korçë CC: 5.575
                        Kazakhstan Astana CC: 3.825

                        Samo da Bazel i Dinamo izbjegnemo, Bazel najjaci, a za Dinamo nemam snage da to gledam i iznosim, narocito jos u ovo vrijeme.

                        Prvi put da imaju tim koji igra fudbal, i trenera sa mudima!
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Ko je rekao da ovaj tim ne moze do ls, sad nema stajanja idemo do kraja.
                          Kiza i babovic od vozdovca do ls. Napokan je jna veceras bio pravi od pocetka do kraja, klub sa ovakvim navijacima veceras ne moze da izgubi.
                          Babovic je lepo rekao kome je ova pobeda posvecena.
                          Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                          Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                          Comment


                          • Nije vise Dinamo jak kao u poslednjih 5-6 godina ali se nadam da cemo ih zaobici. Razloga ima na pretek.

                            I kada se oni izuzmu, ostaje nezahvalno prizivati bilo koga. Bazel je zaista najjaci ali bi i Seltik bio strasno tezak protivnik.

                            Evropa je obezbedjena, i ovo je veliki uspeh. Sa obe noge na zemlji sacekati rezulatat zreba i pametno i hrabro odigrati taj dvomec.

                            Comment


                            • Ma dajte Maminja

                              Lalalalalala liga sampiona, liga sampiona, liga sampiona

                              Comment


                              • Dinama bi prosli siguran sam, Molde ih je trebao proci, ali ne bih da idemo na njih zbog dobro poznatih razloga...

                                I da, Grobari veceras

                                Comment

                                Working...
                                X