Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo mora u drugom postu
    http://www.mozzartsport.com/vesti/pu...-nikolic/82162
    Istina je da je nikolic trazio trajkovica i da mu je on bio prva zelja po njegovom dolasku, zasto nije igrao bane od prvog minuta je isto kao i zasto fofana ne igra.
    Ako ne udje u le verovatno ga ceka otkaz, ali jedno je sigurno i posle nikolica djuric
    Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
    Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

    Comment


    • Ljubo, Marko nas je zavlacio i ispalio. Koliko god krivio upravu za milion stvari, za ovo ne mogu. Ja ih krivim sto nisu nasli novog levog beka a Volkova nafuranu malu vratili negde u Moldaviju.
      sigpic

      Comment


      • Gledam ovaj raspored povlascenih i nepovlascenih timova i molim se da nam sutra ne zapadne dinamo moskva ili feyenoord ako ostane nepovlascen, najvise bi prijala ova zimbru iz moldavije mada mogu i skandinavci oni su nam stari znanci.
        Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
        Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Ljubo, Marko nas je zavlacio i ispalio. Koliko god krivio upravu za milion stvari, za ovo ne mogu. Ja ih krivim sto nisu nasli novog levog beka a Volkova nafuranu malu vratili negde u Moldaviju.
          Ne krivim ni ja upravu za to. Krivim ih sto dovodimo razne Petrovice, Cirkovice i Marinkovice... Jebes ta JSL drva.

          Comment


          • Originally posted by cleoo View Post
            Gledam ovaj raspored povlascenih i nepovlascenih timova i molim se da nam sutra ne zapadne dinamo moskva ili feyenoord ako ostane nepovlascen, najvise bi prijala ova zimbru iz moldavije mada mogu i skandinavci oni su nam stari znanci.
            Egal ste vi sa tim Moldavcima, gledao ih ja protiv Grodiga prvi meč, igrao na Grodig na kladži i pao. Nemoj da misliš da je to šetanje po parku meč.

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Egal ste vi sa tim Moldavcima, gledao ih ja protiv Grodiga prvi meč, igrao na Grodig na kladži i pao. Nemoj da misliš da je to šetanje po parku meč.
              Za nas je i shirak bio egal tim ako ne i bolji od nas, davno je prosle vreme lakih protivnika za nas u evropi, sad se bira izmedju manjeg zla
              Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
              Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

              Comment


              • Ma nema Evrope za nas. Ne treba se loziti...

                Da bi bili ozbiljan i konkurentan tim treba da dovedemo jos jednog stopera, jednog levog beka, jednog pit bula na dm, jedno levo krilo i jednog napadaca.

                Comment


                • Nosioci smo, ali i dalje sam veliki pesimista.

                  Comment


                  • Srpski klubovi nemaju vise lakog protivnika u Evropi.

                    Ma ovo je bre limitiran tim do bola, Nikolic je solidan trener koji moze nesto da uradi ako ima ekipu kao sto je s Vosom onda imao i prosao je Bursu. Cim su mu prodali Abubakara, znali smo svi da ce da ispadne od Serifa i prosipa bodove po JSL. Ovde ti treba madjionicar.

                    Ono sto je najgore je sto bi sa 2 ozbiljna prelazna roka mogli da se koljemo sa gomilom ekipa jer je fudbal danas prilicno ujednacen. Ovaj Ludogorec se mucio s nama 2 puta a tukli Lacio, PSV... Sahtjor Karagandi prosle godine usao u LE. Nije to kao nekad, ekipe iz skoro svih zemalja imaju mogucnost za solidan rezultat. Gomilu utakmica i ekipa sam gledao u kvalifikacijama ove 2-3 godine zbog kladionice i neretko bio prijatno iznenadjen onim sto sam video od ekipa iz zemalja koje su do pre 4-5 godina sluzile za gol razliku. Posebno tamo gde nije ogranicen broj stranaca. To ogranicenje nas inace jebe nenormalno, samo mi i Rusi jos glumatamo nesto s tim.
                    sigpic

                    Comment


                    • http://zurnal.rs/fudbal/partizan/381...kovic-precrtan

                      Sad to kao Trajkovic jedini krivac za lose rezultate!?

                      Comment


                      • Šteta što nećemo imati klub u Ligi šampiona.
                        Realno Partizan nije imao sreće u žrebu, dobio je natežeg mogućeg protivnika, pa ipak je ispao samo na golove u gostima + bone-head Trajković. Ludogorec je prošle sezone pobedio u Ajndhovenu, Odesi, Zagrebu i Rimu!
                        Ludogorec 2013/2014
                        PSV Eindhoven 0-2 PFC Ludogorets Razgrad
                        PFC Ludogorets Razgrad 3-0 GNK Dinamo Zagreb
                        FC Chornomorets Odesa 0-1 PFC Ludogorets Razgrad
                        PFC Ludogorets Razgrad 1-1 FC Chornomorets Odesa
                        PFC Ludogorets Razgrad 2-0 PSV Eindhoven
                        GNK Dinamo Zagreb 1-2 PFC Ludogorets Razgrad
                        SS Lazio 0-1 PFC Ludogorets Razgrad
                        PFC Ludogorets Razgrad 3-3 SS Lazio
                        Last edited by White Hart Lane; 07-08-14, 21:25.

                        Comment


                        • Originally posted by Alemannia Aachen View Post
                          http://zurnal.rs/fudbal/partizan/381...kovic-precrtan

                          Sad to kao Trajkovic jedini krivac za lose rezultate!?
                          Naravno da nije, ali je zasluzio kaznu. Da se ja pitam raskinuli bi ugovor sa njim...

                          Comment


                          • I pored toga sto je Ludogorec postigao odredjene uspehe na evropskoj sceni, nemojmo sad od njih praviti balkanskog giganta kojeg Partizan nikako nije mogao da prodje. Sto se ofanzive tice, njihov najbolji period igre u dvomecu bio je onaj nakon prvog gola kada su, zahvaljujuci iskustvu i kvalitetu, iskoristili nasu dezorijentisanost i postigli jos jedan gol. Sa igracem vise su dobro iskontrolisali i do kraja diktirali ritam igre ali je to bilo uslovljeno jos nekim nasim nedostacima.

                            Fudbal je toliko jednostavan. Pas Brasanca kod prvog gola je stvar koju je na Teleoptiku sigurno uradio nebrojeno puta ali na prste jedne ruke mogu da prebrojim koliko je puta to uradio u dresu Partizana. Nama fali ta "primenjena tehnika" koja je svuda u svetu jedan od fudbalskih postulata. Do nje se moze doci i u seniorima, nikada nije kasno taj, pre svega psiholoski element koji dolazi kao vrhunac, smisao svakodnevnog rada fudbalera na tehnici. Nasi timovi nemaju pas igru, nasi igraci odigravaju duple pasove jedanput godisnje a kretanja u slobodan prostor prakticno ni nema. I to govorim imajuci u vidu oskudnu fizicku spremu nasih fudbalera - i pored toga moguca je ekonomicna, kretnja sa povremenim intenziviranjem koja omogucuje pristojan fudbal. O prvom dodiru necu ni da govorim, to sam na nasim terenima povremeno mogao da vidim samo od Vukica i Moreire.

                            Dakle, Krojf jeste bio u pravu kada je rekao da je jednostavan fudbal najbolji, ali i najtezi nacin igre. Medjutim, da se ne lazemo, ogroman broj nasih igraca u biti jesu individualci. Sto zbog neznanja trenerskog kadra, sto zbog fudbalske situacije u zemlji koju najbolje oslikava divljanje takozvanih fudbalskih menadzera. S obzirom na nedostatak pravih odluka i oskudnu fizicku spremu, taj na prvi pogled neprimetni individualizam proizvodi katastrofalne rezultate, od ocajnih akcija fudbalera do, u krajnjoj liniji, ispadanja od svakojakih timova u kvalifikacijama za evropska takmicenja.

                            Partizanovom timu nedostaje istinska timska igra, kohezija koja je rezultat rada na taktickom, psiholoskom, fizickom planu. Ona ne moze ni postojati u uslovima kada se igra gradi na tome da Volkov mozda nekog pretrci na levom boku pa ne podizuci glavu centrira, ne preduzimajuci odgovornost za krunu akcije. Ili kada nama desnu stranu napada pokriva Zivkovic koji ocigledno i dalje igra na "slavi" golova Slobodi u gostima.

                            Imamo nekoliko igraca oko kojih je moguce graditi igru, a to su pre svega prekaljeni i matori, ali i dalje veliki majstor Ilic, zatim Drincic, eventualno Skuletic i Lazovic. Poslednji i dalje ima vatre u sebi ali kao da sam hoce da je ugasi.

                            Zaista mi nije cilj da pljujem ali ovo je vec uobicajno pisanije za ovo doba godine. Tu se krije tragedija naseg fudbala - obicno se svakog avgusta vidi pomak ka dnu evropskog fudbala. I to je trend koji vise nije poznat ni zemljama kao sto su Moldavija, Jermenija itd.

                            Da zakljucim, Bugari jesu zasluzeno prosli ali mi je jako zao sto nismo uspeli da prodjemo tim protiv kojeg smo, i pored naseg mentaliteta i lose tradicije na JNA, uspeli da nadoknadimo deficit od dva gola. Ne volim uporedjivanja ali ne vidim kako bi Ludogorec iz ovog dvomeca uspeo da prodje recimo neki Jokanov tim, i to ne iz perioda Zrinjskog, nego nakon egzodusa najboljih iz tima. Nasem fudbalu generalno fali mnogo ali smo ovaj dvomec, uz malo pameti i pozitivne drskosti, mogli da resimo u svoju korist i zbog toga ostaje zal.
                            Last edited by Bogi; 08-08-14, 10:14.

                            Comment


                            • Friday's UEFA Europa League play-off draw
                              Nyon 13.00CET

                              Group 5

                              Nosioci:
                              1 FC Metalist Kharkiv (UKR)
                              2 FK Partizan (SRB)
                              3 AS Saint-Étienne (FRA)
                              4 Rio Ave FC (POR)
                              5 PSV Eindhoven (NED)

                              Mogući protivnici:
                              6 Neftçi PFK (AZE)
                              7 Ruch Chorzów (POL)
                              8 Kardemir Karabükspor (TUR)
                              9 IF Elfsborg (SWE)
                              10 FC Shakhtyor Soligorsk (BLR)

                              Comment


                              • Izvukli Nefci, revans na JNA. Nema sta, ovo vec mora da se prodje i mislim da hocemo.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X