Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma najcrnje je što su i ovi Bugari ove godine u kanalu, svi naveliko pričaju da su slabija ekipa nego prošle što su to bili prošle godine kada su se lepo pretstavili u Ligi UEFA, a pomenuta kriza u igri dovela je i do promene trenera pre nešto više od nedelju dana.

    Dakle, PFK je ove godine u propisnom kanalu, mada je ovo što imaju dovoljno, na žalost našeg fudbala, da se bore za titulu prvaka sa Zvezdom s tim što ja iskreno mislim, a kada kažem iskreno pokušavam da stavim svu navijačku pristrašćenost sa strane, da će PFK drugu godinu uzastopno završiti kao drugi.

    Kad smo kod našeg fudbala, treći klub naše lige, Čukarički, izbacuje Grodig koji je eto na pomolu da iz naredne faze ispadne od druge ekipe jedne Moldavije, što dovodi do toga da nam klubovi polako putuju u rang sa ekipama sa Malte, Islanda (gde smem da se opkladim da bi se sa Hafnom i PFK I CZv namučili), Farskih ostrva, a da ne govorim da su jedni Kiprani, Kazahstanci, Bugari, Rumuni ispred nas podosta.

    Comment


    • Prosli su dalje zato sto su manji luzeri, mogli su dosta ranije da rese mec i onakva lutanja u odbrani bi svaki ''normalan'' tim kaznio.Nacudicu se ako oni u ovakvom kanalu izbore grupnu fazu LS.

      Tacno je JSL trideseta najjaca liga u Evropi.

      Comment


      • Originally posted by CicoIZeko View Post
        dobar je Brašanac
        I meni Brasanac djeluje kao dosta solidan igrac. Vidi se da zna s loptom. Jedino mi upada u oci to da u situacijama kada drzi loptu, cesto kasni 2-3 sekunde sa predajom lopte. Previse davi u pojedinim trenucima.

        Pored toga, Partizanova ofanzivna linija je previse spora. Realno, da je Fofana igrao umjesto Lazovica, Ludogorets bi imao ogromnih problema u odbrani. Danko se na terenu bavi svim i svacim(od prepiranja do simuliranja), samo ne onim sto mu je primarni zadatak.

        Ludogorets jeste bolji od Partizana u ovom trenutku, ali utisak je da nisu toliko bolji pa da Partizan nije bio u stanju da ih nadigra i pobijedi. I Zvezda i Partizan su najbolji fudbal igrali kada su na klupi bili Zenga i Mattheus. Stvar mentaliteta i pristupa utakmicama...

        Comment


        • Sta reci, kod smo izjednacili na 2-2 ceo stadion je eksplodirao ali tu se stalo, bolje da sam izaso na poluvremenu nego da gledam ono mucenje u drugom, lazovic me razocaro(kao i vecinu navijaca) decko nije izlazio iz ofsajd, odbrane nema(osim volkova kome svaka cast) ninkovic maneken, luka trci ko muva bez glave, nikolic promasen trener.
          Ubedljivo najaca slika kad su na kraju utakmice znackatrazi poceli da pevaju uprava napolje, a pre toga kada je ceo stadion to pevao oni su cutali.
          Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
          Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

          Comment


          • Volkov najveca rupa modernog fudbala. Pa sve sto je vredelo je preko nase leve strane islo sto se tice njihovih napada.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by chofy88 View Post
              Volkov najveca rupa modernog fudbala. Pa sve sto je vredelo je preko nase leve strane islo sto se tice njihovih napada.
              Ako se neko zalagao na terenu i uvek je dobio aplauz zbog toga a za mec u bugarskoj kada je spasio gol je suvisna svaka rec.
              A za golove treba pitati voju koga cuva u odbrani i kako nekome moze da padne na pamet da on igra najvazniju utakmicu sezone.
              Jedini koji si veceras bili na nivou su navijaci na stadionu pesma se cula od prvog do zadnjeg minuta a i pre i posle toga.
              Last edited by rope; 07-08-14, 15:07.
              Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
              Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

              Comment



              • Evo nesto sa pocetka utakmice
                Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                Comment


                • Volkov je igrač koji bez problema može da igra u timu jačem od Partizana.
                  Problem koji je Partizan imao sa desnim bekom protivnika i generalno desnom stranom ne može da se svali samo na Volkova, ali ni na Sašu Ilića koji je igrao ispred Volkova. Ludogorec je jednostavno odlično odigrao na toj strani i Partizan kao tim nije imao odgovor na to.

                  Uopšte gledano u ovom timu ima solidnih igrača. Mislim da je najveći problem neuigranost. Ako neko misli da za 6 meseci/godinu dana može da se sklopi respektabilan tim koji će da pobeđuje u Evropi i koji će bez problema proći kvalifikacije, grdno se vara. Podsetiću samo da je u januaru 2013. Vermezović bio šef, a to izgleda kao da je bilo pre 2013 svetlosnih godina u poimanju fudbala uprava klubova, toliko se toga izmenilo. Još da krenem da nabrajam ko je sve od igrača otišao od tada iz Partizana trebalo bi mi milion karaktera.

                  Dakle ovoj solidnoj ekipi igrača je potrebno vreme da bi postala respektabilan tim u Evropi, a to ne postoji u Srbiji gde je jedina konstanta chopping&changing all the way.
                  Očekujem verovatno težak žreb u plej-ofu Lige Evropa i gotovo nemoguću misiju da se uđe u grupe, ali ko zna možda se i to desi.

                  Comment


                  • Originally posted by CicoIZeko View Post
                    Volkov je igrač koji bez problema može da igra u timu jačem od Partizana.
                    Problem koji je Partizan imao sa desnim bekom protivnika i generalno desnom stranom ne može da se svali samo na Volkova, ali ni na Sašu Ilića koji je igrao ispred Volkova. Ludogorec je jednostavno odlično odigrao na toj strani i Partizan kao tim nije imao odgovor na to.

                    Uopšte gledano u ovom timu ima solidnih igrača. Mislim da je najveći problem neuigranost. Ako neko misli da za 6 meseci/godinu dana može da se sklopi respektabilan tim koji će da pobeđuje u Evropi i koji će bez problema proći kvalifikacije, grdno se vara. Podsetiću samo da je u januaru 2013. Vermezović bio šef, a to izgleda kao da je bilo pre 2013 svetlosnih godina u poimanju fudbala uprava klubova, toliko se toga izmenilo. Još da krenem da nabrajam ko je sve od igrača otišao od tada iz Partizana trebalo bi mi milion karaktera.

                    Dakle ovoj solidnoj ekipi igrača je potrebno vreme da bi postala respektabilan tim u Evropi, a to ne postoji u Srbiji gde je jedina konstanta chopping&changing all the way.
                    Očekujem verovatno težak žreb u plej-ofu Lige Evropa i gotovo nemoguću misiju da se uđe u grupe, ali ko zna možda se i to desi.
                    Verovatno nece zbog prevelike ljubavi prema klubu? Ili prema splavovima?
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Glavni problem partizana je lopovska uprava predvodjena snezom i djurinim patuljcima. Nikolic nije trener za Partizan to se vidi njegov domet je vojvodina, ali i okriviti samo njega je nezahvalno covek je trzio pred pocetak sezone 5-6 iskusnih igraca a ovi su mu odgovarali danas, sutra, u toku nedelje t.j. nikad. Liga evrope je bio cilj i pre pocetka, juce je pobedio organizovaniji timi ne bolji, jer nije ludogorec tim koji spada u top 10 evrope daleko je on od toga verovatno je u top 100 ali i takav je organizovaniji od Partizana. Sad presotaje pripremiti se za play-off le ne ocekivati srecu na zrebu jer nas ona nikad nije milovala.
                      UPRAVA NAPOLJE
                      O SNEZANA MARS IZ PARTIZANA
                      Last edited by rope; 07-08-14, 14:08.
                      Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                      Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                      Comment


                      • Po svemu vidjenom, onaj Branko Ilic ima sve predispozicije da postane glavna kiksara u Partizanu. Ne znam samo ko njega "iskopa"!? Em bio nespreman, em umislio da je Fernando Hierro.

                        Comment


                        • Volkov je ocajan igrac.
                          Sinoc istrci u napad, akcija ne prodje i on se polako vraca nazad. Svaki jebeni put. To ne sme bek da radi, nikako ne sme...

                          Branko jeste bio malo nonsalantan sinoc, ali se videlo da je bolji od ovih ostalih mentola na stoperu (sto i nije tesko). Mislim da ce biti dobro pojacanje...

                          Comment


                          • Samo onaj jedan potez kad je povukao i izbacio savrsenim pasom Vulicevica je dovoljan da se vidi razlika izmedju Branka Ilica i JSL vedeta. Najmanji problem kad se uigra.

                            Bez obzira na sve, ova ekipa ima karakter ali par pojedinaca sjebe sve i unosi nervozu. Ne pamtim kad je neki nas tim u ozbiljnoj utakmici od 0:2 dosao do 2:2. Zao mi je sto nismo bar imali prilike da vidimo 2. poluvreme 11 vs 11. Nikolic je gresio ali ga ne treba razapinjati. Kod njega i Stanoja si jedino mogao u poslednje vreme da vidis bar nesto pozitivno u nasoj igri. Ne znam iskreno koga bih umesto njega sad a da je realan. Ja bih isto kao i svi mi da odresimo kesu za trenera koji bi bio dobro placen i pravio igrace koji bi imali male plate a prodavali se za ogromne pare. Za to je Feliks Magat najbolji ali to ne moze. Nisam pametan sta i kako, cak ni ta privatizacija ne garantuje uspeh. Ne garantuje ga ni brdo potrosenih para, citaj Dinamo Zagreb. Fudbalskog Vujosevica nemamo a mozda bi i kosarkaski bio bolji od svih u prethodnih 20 godina. Znam samo da necu da se zanosim posle pobeda i da necu da pljujem posle poraza.

                            Steta, ovaj Ludogorec nista posebno nije. Skup individualaca boljih od nasih vedeta ali sa Brankom od pocetka, Lomicem i jos jednim igracem u vezi bi mi ovo lagano resili. Marko je trazio sve to i jos ponesto, dobio je samo stopera, Lomic nas ispalio kao zadnja sisa.

                            Nikolicu pusti muda i usavrsavaj se, manje pricaj i mozes nesto da uradis u karijeri.

                            Miroslavu Vulicevicu kapa dole, dokaz da i u JSL mozes naci dobrog igraca ako proberes. Ima jos takvih sigurno ali da se ne lazemo niko od nas ne gleda Jagodina-Spartak i nismo dovoljno upuceni u kvalitet tih igraca. Cujemo samo za ono sto ima dobrog menadzera. Vulicevic da je Faljijev, davno bi bio u Fiorentini.
                            sigpic

                            Comment


                            • http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/...eedel2014.html
                              Trenutno smo prvi ispod crte povlascenih timova mada bi na kraju trebalo da se nadjemo u grupi povlascenih
                              Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                              Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                              Comment


                              • Da je Lomic potpisao mi bi sada imali zagarantovanu Evropu.
                                Jebi ga Marko, mogao si da ostanes

                                Comment

                                Working...
                                X