Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gledao sam ga par puta uzivo i mogu vam reci da mi se uopste nije svideo. Mislim da nije suvise tesko da ako imas bar malo osecaja za gol, u Jagodini koja inace vrlo retko daje golove jer nema uglavnom ko, da zabijes dosta golova. Mada sto bi Mikula rekao, bolje on nego ova dvojica.
    sigpic

    Comment


    • Koji crni Popaj, taj uvaljuje samo u zatvorenim tekmama.

      Popaj je poslednja opcija inace, ako bas nista ne uradimo doci ce on i skrnavice fudbal.
      sigpic

      Comment


      • Ma daj, nemojte me zezati kakav crni Popaj, cak je i Kojic bolji od njega
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Danas moramo da prodjemo kako znamo i umemo. Ubedjen sam da nam od ovoga zavisi sezona.
          Budemo li usli u LE igraci ce dobiti prekopotrebno samopouzdanje i igrati mnogo bolje nego do sada.

          Od pojacanja ne ocekujte nista, mozda dodje koje drvo i to je to. Jbg, promenila su se vremena.
          Sreca pa imamo ovu nasu zlatnu decu zbog kojih smo i postali dominantni...

          Inace, Ivanov ce nas bodriti u Svajcarskoj

          Comment


          • Realno bi morali da prodjemo ove Švajcarce. Ništa posebno nije Tun. E sad da vidimo za koje 11 se opredelio Rašović. Mada ću biti malo zabrinut ako bude stvarno počeo utakmicu bez Djembe kao što je Neško napisao.
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • Ma u nasu decu da se uzdamo kao i uvek i to je to. Da prodjemo i da se dignemo za nastavak sezone. Verujte i da ne dodje spic nece biti problema s postizanjem golova u JSL a ako bi dosli Jovica Vasilic i krsten stoper pored Obrada to moze i vise nego dobro da bude. Samo danas da se prodje. Sve od sebe dajte, za Grobare igrajte!
              sigpic

              Comment


              • Izgleda da pocinje isti tim kao protiv Radnickog, samo sto ce Mitar umesto Fofane.

                Djemba na klupi

                Comment


                • Djemba ce uci mesto napadaca da cuva 0:0, Vuk je Bata Djorina skola.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Zlo, Vuk pogubljen totalno. Samo da se umuljamo nekako u tu jebenu grupnu fazu.

                    Mada to mozda i ne bude tako strasno, igrali smo protiv njih dobro i bez Djembe. Sreca pa nisu neka ozbiljnija ekipa.
                    sigpic

                    Comment


                    • St.Gallen puni Spartaka Ja sam i crkvu posetio povodom vecerasnjeg meca, moramo proci, sve zavisi od ovoga, sve!!!
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Originally posted by Mr.M View Post
                        St.Gallen puni Spartaka Ja sam i crkvu posetio povodom vecerasnjeg meca, moramo proci, sve zavisi od ovoga, sve!!!
                        To ti ne valja, zna se uz koji klub su usko vezani crkva i pravoslavlje.
                        sigpic

                        Comment


                        • Prolazio usput pa rekoh da svratim...
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            To ti ne valja, zna se uz koji klub su usko vezani crkva i pravoslavlje.
                            To nam je bas pomoglo u svim sportovima u poslednje vreme u tri pizde materine.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Originally posted by NebojsaNS View Post
                              To nam je bas pomoglo u svim sportovima u poslednje vreme u tri pizde materine.
                              Ne znam, derbi je bio na Sv.Irinu, ja je istampao i okacio na zid 7 dana pre derbija
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Ma mene licno boli patka, ja sam militantni antiteista i grozim se svega sto iz daleka ima veze sa crkvom i religijom.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X