Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dzabe, Miljkovic i dalje igra

    Comment


    • Steta sto je Sale napustio teren. A mozda je i pijancio, pa je tako i bolje
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • Partizan za 3 minuta 2 pogotka
        Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • Misa pao u kanal ispod istocne tribine , srecom nista ozbiljno
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Tomic ide sigurno na zimu, a zainteresovani smo da vratimo onog malog crnogorca Batrovica...

            Comment


            • Originally posted by K.Garnett 5 View Post
              a zainteresovani smo da vratimo onog malog crnogorca Batrovica...

              Say what ?!?!

              Je l' se zezas ili je tacno?
              "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

              Comment


              • Ne dao Bog da mali Batrovic dodje u Partizan. Pod broj 1 jer ce Sara da ga uzme pod svoje i nece nista pokazati. Dalji razlozi vam ne trebaju
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Jel zna taj Batrovic nesto? Secam se da je na nekom menadzeru bio veliki talenat

                  P.S. Napicu se kada debeli Tomic ode.

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Jel zna taj Batrovic nesto? Secam se da je na nekom menadzeru bio veliki talenat

                    Auuu Ljubasine

                    Pre mesec i nesto dana je poceo sa treninzima i sa utakmicama za B tim Widzewa, nabija tako formu jer je dugo bio povredjen a tek u drugom delu prvenstva ce igrati za prvi tim. Cini mi se zadnji put kada sam cula za info, za taj B tim odigrao je 4 utakmice, 5 golova i 7 asistencija.

                    Uostalom, najsigurnije je da ga pitam sutra

                    Spoiler



                    Jos i Grobar, ucio ga cale nadam se da ce doci u svetinju
                    "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                    Comment


                    • Pocepana mu trenerka Neka dodje podhitno u Partizan...ako nista imace barem opremu
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Aj da ti verujem da zna da pika

                        Javi kad saznas da li dolazi

                        Comment


                        • Originally posted by Condition23 View Post
                          Pocepana mu trenerka Neka dodje podhitno u Partizan...ako nista imace barem opremu
                          Једино ако је неки мањи број или се скупила од прања, мени ово више дође као шортс

                          Comment


                          • Kako su me uputili, decko je bio na probi pre dve godine kod nas, pokazao se odlicnim, ali stavili su mu do znanja da ako hoce da potpise za Partizan da mora da potpise ugovor sa gospodinom Ramadaniem. Valjda je njegov otac to odbio i on je nastavio dalje...
                            Takodje, povredio se u aprilu prosle godine i nije igrao do skoro, ali cujem da je nabacio kilaze koliko mu je falilo i da je spremniji nego pre povrede...
                            Nije poslata nikakva ponuda, ali se ozbiljno razmislja o njemu i pricalo se valjda sa nekim njegovim bliskim ljudima, i naravno ceka se da se zavrsi nesto za dzabe...

                            Comment


                            • Taman htedoh da napisem da me 2/2 podseca na ono sa Zvezdom kad Scepakadabra u velikom stilu me demantuje
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Posto bih ovde popio ban da napisem sto sam na druga 2 foruma samo cu reci ma necu nista reci , sramota
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X