Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Jbga ja nisam gledao tekme protiv Ludogoreca. Kazu mi ljudi da je Djemba dobro odigrao u drugom mecu, a i da Gulan nije bio los. Kakvi su bili Malbasa, Grbic, Obrad?
    Prvi nije igrao, nekih 40 minuta u prvom mecu u 2/2, nije se video, u revansu ulazio nije... Grbic uglavnom truba ali imao je u 2/2 u Beogradu na pocetku dva fina prodora, bice u svakom slucaju pojacanje...Mada ja mislim da bi se on bolje snasao na poziciji iza napadaca, Obrad najbolji pored Djembe, po meni bolji dosta na DR nego na DC(DR igrao u BG,DC u Razgradu)
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      Jbga ja nisam gledao tekme protiv Ludogoreca. Kazu mi ljudi da je Djemba dobro odigrao u drugom mecu, a i da Gulan nije bio los. Kakvi su bili Malbasa, Grbic, Obrad?
      Obrad dobar, Grbic nista u prvom a u drugom sasvim solidan ali fizicki i dalje nespreman. Naravno, posle tih dobrih prodora niko to da isprati. Malbasic je u prvom usao i nista nije uradio a bio je povredjen pa nije igrao revans.

      Sa pojacanjima iz ovog prelaznog roka cenim da smo uboli sa svima osim Aksentijevica i da vidimo jos Fofanu. Samo je problem ono od ranije sto smo doveli i naravno trener.
      sigpic

      Comment


      • Znaci ocekuje se jos jedan stoper pa da Obrad igra desnog beka? I to bi bilo to?

        Da se ne lazemo, nije los prelazni rok...

        Comment


        • Ocekuje se Lartej i jos jedan. Sad da li ce desnog beka igrati Obrad ili Lartej u tom slucaju, to ne znam. Zamena za Ivanova bi mogao da bude Jagos.
          sigpic

          Comment


          • Не бих ја Обрада на бека. По мени је кориснији на штоперу. А и да се не лажемо, поред тога што је одлично физички спреман, матор је и много ће више да се троши на беку.
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • Covek u 36-oj ima opet snage na beku da odigra 90 minuta u Evropi a neki u 22-oj ne mogu ni 60
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • na zrebu nismo prosli dobro a ni lose, napokon da prvu tekmu igramo kod kuce da izbacimo taj baksuzluk
                Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                Comment


                • Vi nemate pojma koliko bi se Tomic, stoper Jagodine, uklopio kod nas. Gromada, trci, uklizava cesto, vrlo retko gresi, mene licno podseca na Ivanova. Verujem da ne bi puno kostao, a u odnosu na Ostojica, on je Nesta licno.
                  sigpic

                  Comment


                  • http://www.telegraf.rs/sport/801648-...adio-sa-blondi

                    каква је ово забава, срећа срећа радост

                    Comment


                    • Treba da mu salju takve svakog dana. Cisto da mu se svidi ovde i ostane malo duze.
                      sigpic

                      Comment


                      • Nash, ti nesto rece pre neki dan na privatnoj o javnoj kuci
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          http://www.telegraf.rs/sport/801648-...adio-sa-blondi

                          каква је ово забава, срећа срећа радост
                          Ne zna se k'o srecniji, ona sto je crnca docekala ili on na toploj dobrodoslici
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Ма само нек се "воле" деца

                            Comment


                            • uzajamna ljubav prema nekim drugim stvarima
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Nash, ti nesto rece pre neki dan na privatnoj o javnoj kuci
                                Djembarin ugovor: 2 godine, 160k godisnje + Blondi 24/7 na raspolaganju. U slucaju duple krune postoji klauzula da posle 1. godine Blondi postane "prijateljica kluba" kao i Bilja i postoji klauzula da ako produzi ugovor Blondi dobija funkciju u klubu. Djurati bog marketinga.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X