Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Joj kol'ko je losa ova konferencija, kakvo foliranje, koliko je lazirano, isfejkovano, izvjestaceno. Jebem ti drustvo i drzavu u kojoj se bacac baklji sastaje sa najvaznijim covjekom drzave sunce ti jebem mrtvo. Jos ne vjerujem sta sam odgledao. Pokusas samo da zamislis ovakav video uredak u nekoj normalnoj drzavi, al' ne ide. Koliko se samo vidi da je Scepovic govorio sve sto mu je bacac baklji naredio inace bi mu zapalio auto ili ga prebio. Jos ovaj daje toliko ocajno lose odgovore da je to komedija. Pa bolje ljudi lazu kad ih uhvatis na prepad, a ovaj je jos imao vremena da smisli neku pricu. Starlete, Ekrem Jevric i bacaci baklji zauzimaju medijski prostor i njima se pridodaje paznja kao da nema jos 316 vaznijih stvari. I treba da nas bude toliko da stanemo pod jednu sljivu, maslacak ili sta vec.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Podješ od obrazovnog sistema u kojem se iz svake godine menjaju samo korice i godina štampe literature, a u njoj se još uvek uči o uporednom BDP-u SFRJ i SSSR. Još uvek mislimo da smo najbolji, najpametniji, da smo sebi sami dovoljni i da je naš sistem dobar i da ga ne treba menjati. Svaka čast mladićima koji nam donesoše titulu prvaka Evrope, al na taj račun će se naći pametne glave koje će reći "eto, žalite se na sistem stvaranja igrača, a mi najbolji u Evropi"
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • Igramo sa Tunom, prva kuci.
        sigpic

        Comment


        • Pasing,Nome i Tun ostanu i 'ladno nam padnu Svicarci... Vec nas vidim kako ispadamo... Jbt Vosa ce u LE a mi necemo... Tuga...
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Uzdam se u ono nase dobro prolazenje u revansu u gostima.
            sigpic

            Comment


            • Ja ne vjerujem da Partizan moze ispasti. Thun je osrednja Svajcarska ekipa, sa skromnim igrackim kadrom. Schnewly, Battig, Krstic, Sadik poznata imena ali daleko od svoje prave forme. Tu je i Cassio koga sam gledao dok je igrao za Travnik.
              https://www.facebook.com/www.sportbal.net

              Comment


              • Taj Thun vredi malo vise od Jagodine. Mada smo pokazali koliko umemo protiv Jermena od kojih smo 8 puta skuplji bili. Ako ove ne mozemo da isteramo, onda ne zasluzujemo Evropu i kraj price.
                sigpic

                Comment


                • Aj bre ne zajebavajte, gazimo to ko iz picke.

                  Comment


                  • Isto ko i Sirak sto smo gazili.

                    Ako ne promenimo trenera, tesko, cak i pored toga sto im je Milos fuckin Krstic jedan od kljucnih igraca.

                    Da zavrsimo Larteja i da dodje Vukovic pa da se nekako uguramo.
                    sigpic

                    Comment


                    • Vuk pao na dva ispita, cenim da ce Tun poloziti sa 6-icom
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Originally posted by Mr.M View Post
                        Vuk pao na dva ispita, cenim da ce Tun poloziti sa 6-icom
                        Verovatno je sa istom polozio profi licencu kod Djore.

                        Bog te jebo, mi vise ni za koga ne mozemo da kazemo da sigurno prolazimo.
                        sigpic

                        Comment


                        • Tuga... Najzalosnije je sto vecina nije svesna toga, tako i kad smo Ludogorec izvukli 80% komentara je bilo u fazonu tucemo ih, kakvi crni Bugari i sl... Jbt pa nismo mi sto smo bili, nikog ne mozemo sigurno proci, Samrok,Tromzo,Sirak... Sta ima da pricamo, svako je nezgodan... Jos ovi odigrali 3 od 4 meca u ligi za sada 3:2 i jedan 2:2, igraju za gol vise, kod nas nema ko gola dati, Fofana ne moze igrati ,Scepovic je pa Scepovic,Mitar ode... Ko ce nam u napadu igrati ? Kojic ?
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Ma dao bi ga i Kojic da ti imas koncepciju igre. On cak i nije los realizator koliko je operisan od tehnike. Pogledaj sta nas vezni red radi. Stoji to da smo mi bili nesto bolji od Bugara i imali neke sanse, borili se, vrsili pritisak ali sve jalovo. Jednom nismo sredinu otvorili, samo jedna krstena akcija onda kad je Mitar pogodio precku i sviran ofsajd, nesto sto je licilo na moderan fudbal. Individualno nije losa ekipa ali to treba da se sklapa. A i fale klasicni centralni vezni koji ce pored Djembe to da povezu, nama su svi prakticno AMC, Djemba jedini DMC a Sasa Markovic ne zna sta je. Samo zna da se sakrije od lopte i raspali kad je na 30 metara. Sasu Lukica treba potpisati a da ne pricam o Panti. Momci bi mogli mnogo da doprinesu. Nema balansa u vezi.
                            sigpic

                            Comment


                            • Treba nasima utuviti u glavu da se ne suta sa 30m, Ludogorec u dvomecu niti jedan sut van sesnaesterca, jebemu, nismo mi klasa niti imamo klasne igrace da pogodimo sa 20-30m, eventualno slobodnjak... Bolji pokusaj izgraditi akciju kad si vec prisao golu nego unistiti napad nekim retardiranim sutem od kojeg u najboljem slucaju mozes dobiti korner
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Jbga ja nisam gledao tekme protiv Ludogoreca. Kazu mi ljudi da je Djemba dobro odigrao u drugom mecu, a i da Gulan nije bio los. Kakvi su bili Malbasa, Grbic, Obrad?

                                Comment

                                Working...
                                X