Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts





  • Samo sam njega zeleo kao zamenu za Stojketa. Ne znam zasto jer pojma nemam kakav je golman, ali osecam da ce biti pravi tajo

    Comment


    • Sa ovom ekipom koju ima zvezda i sa ponovo upropascenim pripremama bez trenera, veteran kao ja npr, bi uzeo titulu sa PFK. Lagano.

      Comment


      • Sutra bi mogli da dovedemo jos jednog igraca. Suska se da je rec o Grbicu.
        Samo da nije pozajmica.

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          Sutra bi mogli da dovedemo jos jednog igraca. Suska se da je rec o Grbicu.
          Samo da nije pozajmica.
          Jbt, pa ti jos sumLJas u mene.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • I to bi bilo to sto se pojacanja tice
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Oslabljeni u napadu,oslabljeni na golu,jos Ivanova da prodamo i ostade skart+golobradi.

              Comment


              • Ceh šuterskog treninga u sredu platio je Partizanov autobus!

                Neprecizni projektil Eliomara Silve je prohujao daleko iznad gola, pogodivši 20 metara udaljeno klupsko vozilo i razbivši mu staklo neposredno iznad prednjih vrata.

                Vozač Vuk je preparkirao autobus, ali je šteta već bila vidljiva. Doduše, biće lako sanirana…
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by Layzick View Post
                  Oslabljeni u napadu,oslabljeni na golu,jos Ivanova da prodamo i ostade skart+golobradi.
                  Tu je brat da kuka cim pocne prelazni rok. Ovakve samosazaljevajuce, mracne postove cemo svi imati prilike da citamo sve dok negde tamo pocetkom maja meseca 2014. nas Partizan ne obezbedi, jos jednu uzastopnu, 7. titulu. Do tada cemo biti skart, smece, u upravi kradu govna, gubavci, i onda kada se osvoji onda nas borac za pravdu i vecni anonimus Lajzik, ucuti na mesec dana, dok se slegne prasina i tako u krug. Tezak je tvoj zivot prijatelju, tezak.

                  Comment


                  • Covek samo iznosi cinjenicno stanje, nije kukao da necemo osvojiti titulu. A inace je veliki podvig osvojiti 7. titulu zaredom u ovoj "vrhunskoj" ligi. Klub bez ambicija, ali normalno nisu samo oni krivi...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Moj zivot je tezak kao i vecini u Srbiji.Za razliku od tebe meni Jug ne kroji misljenje pa mi tako Kica i kompanija nisu carevi,takodje mi ni Djura frizura,Vukadinovic,Ruzic & co. nisu najbolja uprava u istoriji Partizana.Ja cu mozda da ucutim u maju i titule volim,al' je degutatno nesto previse slaviti kad vidis da igras protiv igraca Sloge u Zvezdinim dresovima,da cutacu ja u maju,al' ti ces vec u septembru.Ja sportski sektor Partizana podrzavam 100% i njima zahvaljujem za sve ove godine dominacije,a ne preCedniku koji ne zna ni imena igraca,to je vec tvoj stil.Kud svi,tu i mali Mujo.

                      Comment


                      • Originally posted by Layzick View Post
                        Moj zivot je tezak kao i vecini u Srbiji.Za razliku od tebe meni Jug ne kroji misljenje pa mi tako Kica i kompanija nisu carevi,takodje mi ni Djura frizura,Vukadinovic,Ruzic & co. nisu najbolja uprava u istoriji Partizana.Ja cu mozda da ucutim u maju i titule volim,al' je degutatno nesto previse slaviti kad vidis da igras protiv igraca Sloge u Zvezdinim dresovima,da cutacu ja u maju,al' ti ces vec u septembru.Ja sportski sektor Partizana podrzavam 100% i njima zahvaljujem za sve ove godine dominacije,a ne preCedniku koji ne zna ni imena igraca,to je vec tvoj stil.Kud svi,tu i mali Mujo.
                        Necu ja cutati sigurno, meni Evropa nije cilj jer za razliku od tebe znam za onu „opruzi se koliko si dugacak”. Ovde ima dosta likova koji, bar po mom misljenju predstavljaju najodvratniji sloj ljudi. Navijaci koji imaju tendenciju da budu realni. Kao: „bilo je realno da bude nereseno na Derbiju”. Nista gadnije ja upoznao nisam od takvih likova.

                        Nemas ti pojma, te titule volis samo da bi se busao u grudi pred ortacima, da bi mogao da malo ukrasis svoj blog ili fejsbuk stranicu a kad se gubi onda kao mis, pljujes i gazis po onome sto navodno volis. Jad i beda.

                        Comment


                        • Isprica se ti kao da me znas,tvoje pretpostavke zasnovane ni na cemu al' nema veze.Razliku si sam rekao,ja zelim evropski Partizan koji moze da parira svim timovima u Evropi a ti hoces Partizan koji je bolji od Zvezde,svaka cast,srecom pa u KK nisu bili tako ambiciozni kao ti.

                          Comment


                          • Originally posted by NebojsaNS View Post
                            Jbt, pa ti jos sumLJas u mene.
                            Demantovao je Grbic

                            Comment


                            • Ipak je Aksentijevic taj igrac. Meh...
                              Prica se da mozda cak nece ni igrati beka vec nesto u veznom redu...ko zna

                              Comment


                              • U ponedeljak zreb- ima li zelja ?
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X