Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Zastava navijačke grupe Vranjanci u prvom planu !

    Last edited by Mladen; 18-05-13, 21:42.
    Originally posted by Brajkula
    Veruj meni, radi kako hoćeš

    Brajkula, 2014. N.E

    Comment


    • tek sam sad dosao sebi, a u kakva igra u 2 poluvremeni
      sad mogu ponosno da kazem BRAVO SAMPIONI,sad ide operacija smederevo pa operacija ls
      Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
      Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

      Comment


      • Nije moglo sladje ovaj gol mi je bolji i od onog Moreirinog

        Comment


        • Originally posted by trigger View Post
          Nije moglo sladje ovaj gol mi je bolji i od onog Moreirinog
          Dobro, Moreira im je ono, zabio nož u srce tim pogotkom. Ponadali se da prekidaju gubitnički niz, ali meni najdraži gol je ona Raćina bomba
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment




          • Kol'ku stomacinu ima Smiljanic
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Mladen View Post
              Dobro, Moreira im je ono, zabio nož u srce tim pogotkom. Ponadali se da prekidaju gubitnički niz, ali meni najdraži gol je ona Raćina bomba
              Ma sad sam pod utiskom , al bili su se nalozili opasno, od minus 11 do minus 2, 8 pobeda u nizu, 5 godina bez titule,nekako sve im se poklopilo da prekinu nasu dominaciju onako epski i onda 91. minut MILOS JOJIC im rusi svet

              Comment


              • Originally posted by trigger View Post
                Ma sad sam pod utiskom , al bili su se nalozili opasno, od minus 11 do minus 2, 8 pobeda u nizu, 5 godina bez titule,nekako sve im se poklopilo da prekinu nasu dominaciju onako epski i onda 91. minut MILOS JOJIC im rusi svet
                I to onako slatko pod precku Bio je red da i Bajko primi , sta je sve skinuo pre toga , nisam mogao verovati
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Ali jel vidiš ti da je to bila genijalna izmena, i genijalno ga je Rašović čuvao. Kako je uneo žustrinu i kako je kidao desnu stranu kad je Volkov bio već izmoren. Fantastično. A gol će se dugo dugo pamtiti. Nema šta. Izveo je slobodnjak kao da mu je 30 derbi sunce ti

                  Colke, Lola ima ladno veći stomak od mene, a šatro fudbaler to je što čovek konzumira alkohol do besvesti
                  Last edited by Mladen; 18-05-13, 22:00.
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • Ja sam proklinjao Luku jedno 5 puta u drugom delu , uputio sam i par psovki ,nista korisno nije uradio , sve bezidejno , prozivao sam Vuka da ga zameni i dok je Jojic ulazio samo sam tiho prokomentarisao kroz zube , ajde Milose jednu svoju sa 20-ak i dosla je...
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Честитке на титули. Заслужено свакако само не знам шта вам би у посљедњих пар кола али да сте најјачи и најорганизованији ту нема спора
                      РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                      Comment


                      • Ja sam mislio kakav je retard da ce crveni neki da dobije Zanima me bas na koju je prevaru on otisao u Espanjol kad covek veze nema s fudbalom.

                        Volkov po meni slab veceras, mada je dosta trcao, zrtvovao se. Niko da pomene Miljkona i Pajovica za i vise nego korektan posao sto su uradili. Ivanov standardno najbolji pozadi, ali bez puno posla. Ocekivao sam busnu odbranu i da nas dosta lako prolaze, ali bilo je bas suportno.
                        sigpic

                        Comment


                        • Miljko odradio dobar posao , Pajovic postavio rekord u izbacivanju lopti iz 16-erca u aut ali ok , ne bunim se Mada necu da komentarisem nikoga pojedinacno , komentarisem kao tim ovo veceras i pokazali su da su tim. Uz odredjene promene nadam se da sledece sezone mozemo do PO-a LS-a tj da prodjemo 3.kolo kvala i da izborimo Evropu pa sta god napravimo u PO Iako stvarno imam dobar osecaj
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Volkov je odradio odličan posao Colke, nemoj tako. Čovek je ginuo za svaku loptu, i nije imao niti jedno loše uklizavanje. Celo prvo poluvreme je bilo umrtvljeno tako da nije mogao nešto posebno po boku, ali i tako je dobre prodore pravio, a i kasnije u drugom je odigravao dobre pasove za Markovića. Miljković je bio slab u prvom ali je globalno kao i ceo tim odigrao odlično u drugom. A brat Ivanov miran i staložen tokom cele utakmice. Čovek je kadar za mnogo jače lige od ove naše...
                            Originally posted by Brajkula
                            Veruj meni, radi kako hoćeš

                            Brajkula, 2014. N.E

                            Comment


                            • Ma svi su bili dobri nemojte da zajebavate

                              Comment


                              • a niko da spomene brata najrodjenijeg !

                                Originally posted by Brajkula
                                Veruj meni, radi kako hoćeš

                                Brajkula, 2014. N.E

                                Comment

                                Working...
                                X