Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mladen View Post
    Ma znam da jeste, ali ko ovakvu ekipu sastavi, niko ne rastavi
    Spoiler


    Mislim stvarno gospodine, potcenjujete ga. Maks Veber cuda od coveka napravi.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Nosi ga iz ove teme svega ti
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • U spoileru je brat Verujte mi, ne moze da vas nervira vise nego mene, samo ja na sve to gledam sa sprdnjom.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Originally posted by NebojsaNS View Post
          U spoileru je brat Verujte mi, ne moze da vas nervira vise nego mene, samo ja na sve to gledam sa sprdnjom.
          Šone Šone
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • Originally posted by Mr.M View Post
            I ovde je strasno kurcenje pa mogu misliti onda kako je u Beogradu , neverovatno koliko su napaljeni , doduse i razumem ih , prvi put nakon par godina imaju sasvim realne sanse da uzmu titulu.
            Tokom cele moje srednje skole (najlepsih godina u zivotu, islo se na svako gostovanje) Partizan derbi nije dobio. I Grobari su uvek bili veci lozaci, normalno jer tih godina smo mi dominirali. Inace, opklade su bile da li cete da date gol ili ne. Kakava je to dominacija bila, ides na derbi, a znas da ne mogu ni gol da ti daju. Totalno kurcenje.

            To je derbi.
            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

            Comment


            • Originally posted by Ernesto View Post
              Tokom cele moje srednje skole (najlepsih godina u zivotu, islo se na svako gostovanje) Partizan derbi nije dobio. I Grobari su uvek bili veci lozaci, normalno jer tih godina smo mi dominirali. Inace, opklade su bile da li cete da date gol ili ne. Kakava je to dominacija bila, ides na derbi, a znas da ne mogu ni gol da ti daju. Totalno kurcenje.

              To je derbi.
              Nemoj se sramotiti molim te.......

              Comment


              • Originally posted by Ernesto View Post
                Tokom cele moje srednje skole (najlepsih godina u zivotu, islo se na svako gostovanje) Partizan derbi nije dobio. I Grobari su uvek bili veci lozaci, normalno jer tih godina smo mi dominirali. Inace, opklade su bile da li cete da date gol ili ne. Kakava je to dominacija bila, ides na derbi, a znas da ne mogu ni gol da ti daju. Totalno kurcenje.

                To je derbi.
                Cuj to je derbi, koja glupost.
                Mada verujem da uopste nije tako bilo, to ovi stariji cigani malo zaobilaze istinu.

                Comment


                • Nekadašnji levi bek Partizana, koji sa uspehom igra za Dinamo iz Moskve, Marko Lomić učinio je human gest pred najveći praznik srpskog fudbala - 144. večiti derbi. Defanzivac "policajaca" je iz svog džepa platio troškove prevoza za pet autobusa koliko ih sa Kosova i Metohije dolazi u Beograd na duel crno-belih protiv Crvene zvezde.

                  Očigledno nepobedivi bek iz derbija želi i na ovaj način da pomogne svom nekadašnjem timu. Lomić je inače bio učesnik četiri duela protiv Zvezde, a ima skor od tri pobede i jednog remija.
                  Bravo Lomicu
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Stojke - Miljkon, Pajovic, Ivanov, Volkov - Lola, S. Markovic - Luka, Kapiten, L. Markovic - Mitar.

                    Neocekivan sastav.

                    Comment


                    • Bez ovog Miljkovića ništa ne može da prodje. Kako će da ga kidaju po toj desnoj strani...
                      Originally posted by Brajkula
                      Veruj meni, radi kako hoćeš

                      Brajkula, 2014. N.E

                      Comment


                      • Originally posted by Mladen View Post
                        Bez ovog Miljkovića ništa ne može da prodje. Kako će da ga kidaju po toj desnoj strani...
                        Jbg, kakav god da je bolji je od rupe Pauljevica.
                        Mene nervira sto su S. Markovic (bas malo igrao u drugom delu sezone) i Luka (kanta) u prvoj postavi. Umesto njih dvojice su trebali Jojic i Dzigi.

                        Comment


                        • Realno i ne znam zašto je Jojić najavljen kao to iznenadjenje koje može doneti nešto Partizanu a sad ovo... Sale je sasvim solidan igrač, i meni je poptpuno nejasno zašto on ne dobija šansu, a treneri se menjaju.
                          Originally posted by Brajkula
                          Veruj meni, radi kako hoćeš

                          Brajkula, 2014. N.E

                          Comment


                          • Zato sto je u odbrani ocajan, a u napadu bljesne ponekad. Nije konstantan.
                            Ja bih njega ince gurao ofanzivnije, ali dobro.

                            Comment


                            • Ljubo, Marković te je, nas je demantovao samo tako. Malo je gadjao nekog na jugu, ali nema veze

                              Radujte se braćo. Bog i sreća su bili na našoj strani. Ovu fantastičnu igru, pogotovo u drugom poluvremnu krunisali smo na najbolji način. Golom u poslednjem minutu iz slobodnog udarca. Vuk Rašović je postavio odličnu taktiku. E sad mi je jasno zašto je Joja ušao tek kasnije. Uneo je veliku svežinu i otvorio do tad tu zatvorenu desnu stranu. Krivo mi je što Mitra nije uspeo da postigne gol, ali Bože moj, bitno je da smo mi dobili i da smo uzeli ovu titulu, koju smo realno zaslužili a umalo izgubili zbog onog retardiranog Vermezovića.

                              Još jednom, radujte se, zaslužili smo
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Sve je pocelo prosli vikend nakon pobede u Kragujevcu. Pocinje psiholoska borba , 7 dana do derbija koji odlucuje titulu , prvi put imam osecaj da gubimo titulu , da je sve otislo niz vodu , pocinjem sve sto je baksuzno za mene da izbacujem iz sobe , kacim ikonu Sv.Irine(s obzirom da je danas njen dan) na zid i polako se pripremam za derbi. Psihicki sam odolevao da ne razmisljam nekako do cetvrtka a onda kad se legne pocnu razmisljanja (sta ako...) ... Danas od jutra navijacke se pustaju pesme , dan nikad duzi do samog pocetka. 2 duga sata iscekivanja , Kasalica pogodi precku , prvih pola sata sam bio jako nervozan , nismo igrali dobro , nigde prave sanse(samo onaj sut Mitrovica) , losa igra , Zvezda konkretnija , poluvreme 0:0 , nema se sta previse istaci. Pocetak drugog poluvremena i krece sansa za sansom , nervoza postaje sve veca , nece pa nece a znamo kako to zna da zavrsi kada nece u gol. Mitrovic glavom , Bajko skida s gol linije , Lazar dve sanse , pa Sasa Markovic onu sto je poslao nebu pod oblake. 80-ti minut , misao da jos 10 izdrzimo i da slavimo. Kad je Jojic usao prokomentarisao sam ajde Milose jednu svoju sa 20 zavrni , dolazi i taj famozni 89-ti minut. Odlicna prilika ,Bajkovic previse udesno bio , samo mi Neca Tomic prosao kroz glavu kako bi on ovo matirao , Milos u gornji levi , krece slavlje , skakanje po kuci , klizenje po parketu , deranje na sav glas , osvojena je 6-ta titula u nizu. Bravo momci , nikome necu traziti zamerke , odigrali su kao tim , drugo poluvreme maestralno , Zvezda nije sanse imala u 2/2 sve do slobodnjaka na kraju kad je Stojke odbranio odlican slobodnjak. Zasluzili smo pobedu , zasluzili smo titulu , na vreme smo oterali Vermeza , bravo Vuce , bravo majstore , da se ponovi sledeca sezona kao sto je bilo sa Stanojem , dosta slican nacin , Moreira je tada dao gol na kraju ako je to tada bilo a cini mi se da jeste a onda naredne sezone Liga Sampiona. Kapa dole momci , uzivajte , da osvojimo bod u Smederevu pa da sampanjac otvorimo.


                                PARTIZAN SAMPION!
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X