Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NebojsaNS View Post
    Strah, i sa jedne i sa druge strane
    Ne znam bas, vi ste mi nesto puno optimisticni

    Comment


    • Ma budimo realni i kod nas je strah. Pozitivno razmisljanje, umereni optimizam, ali onaj ko kaze da se ne boji tog duela, a stalo mu je do nekog od vecitih, jednostavno laze.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Originally posted by trigger View Post
        Na svakom koraku uzavrela atmosfera, ljudi napeti, jedino ovde nista, kao da se ne igra jedan od najbitnijih derbija poslednjih godina. Sta vam je?
        Ja pokusavam nekako da se psihicki opustim do subote , pokusavam da ne razmisljam o derbiju a kako se priblizava popustam i svaki dan dosta vise razmisljam , da znas kakve sam sve mere radikalne preduzeo , sve sto donosi srecu i sve sto bi moglo visi u kuci , sve sto inace nije je izbaceno ;) Proglasili su me ludim svi moji blizi , digli ruke od mene ;)
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Ja iskreno u zivotu nisam bio ovoliko nervozan. Bukvalno sve vreme razmisljam o derbiju i imam veoma pogan osecaj.

          Comment


          • Brate skroz slicna situacija samo ja pokusavam da se iskljucim i mislim o nekim drugim stvarima iako tesko ide ;) Samo da dobro prodje


            Inace Majo glavni kandidat da bude sudija u derbiju
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Ma hajde bre, to je sprdacina i pritiskanje medija, da li stvarno verujete novinama gde je onaj dugokosi manijak urednik. Mazic ce suditi derbi to je valjda svima jasno.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Trebaju i jedan i drugi klub da traze Mazica, da ne bude kasnije da je navlacio za nas ili za vas. Nas najbolji sudija treba da sudi najjaci mec u prvenstvu, pogotovo sto ovaj ima veliki znacaj.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Bila bi hajka da Majo sudi , mada opet...

                  edit : lajkah Nebojsin umesto Wadinog posta slucajno
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Ne svidja mi se sto skoro svi ovi nasi daju previse optimisticne izjave, nekako mi se cini da kad su kod Stanoja svi cutali tukli smo ih svaki derbi. Inace ne mogu da docekam utakmicu samo o tome mislim ko da sam prso jbt

                    Comment


                    • I nasi i njihovi se kurce.
                      Cela Srbija zna da su obe ekipe ocajne, da ce derbi najverovatnije biti ocajan i da ce titulu osvojiti onaj koji bude manje los.

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        I nasi i njihovi se kurce.
                        Cela Srbija zna da su obe ekipe ocajne, da ce derbi najverovatnije biti ocajan i da ce titulu osvojiti onaj koji bude manje los.
                        I ovde je strasno kurcenje pa mogu misliti onda kako je u Beogradu , neverovatno koliko su napaljeni , doduse i razumem ih , prvi put nakon par godina imaju sasvim realne sanse da uzmu titulu.
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Najjace mi je ovo sto se hvale kako ce ih biti vise na nasem stadionu

                          Comment




                          • Ne znam samo koji je rezultat dogovoren, ali videćemo već sutra
                            Originally posted by Brajkula
                            Veruj meni, radi kako hoćeš

                            Brajkula, 2014. N.E

                            Comment


                            • To je slika starija od Biblije, a definitivno od spojenoprstog bozanstva.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Ma znam da jeste, ali ko ovakvu ekipu sastavi, niko ne rastavi
                                Originally posted by Brajkula
                                Veruj meni, radi kako hoćeš

                                Brajkula, 2014. N.E

                                Comment

                                Working...
                                X