Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.transfermarkt.co.uk/en/mi...eler_6666.html

    Navodno smo ponudili 650k i platu 180k za ovog.
    sigpic

    Comment


    • Igramo sa AEL-om, prvu tamo.
      sigpic

      Comment


      • Najtezi protivnik,nisam optimista.

        Comment


        • Sad bi bio red da se dovede stoper.

          EDIT: To ne znaci naravno da ne mozemo da prodjemo ili da smo slabiji ali ovo je dosta ozbiljan tim i red je da dodje ozbiljan igrac i pocne da se uigrava sa Ivanovim. U prolaz verujem jer mora sreca malo da se okrene na Vermezovu stranu kad je LS u pitanju.
          sigpic

          Comment


          • Najgoreg protivnika smo dobili,al mozda je tako i bolje,dosta je bilo sa alibi transfer politikom.

            Comment


            • Jebes mi mater odmah se setim Apoela,i ovi su zuti svakako vruc teren,prva na strani.

              Comment


              • Kad bi ih otresli tamo 0-2
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by Drogba View Post
                  Jebes mi mater odmah se setim Apoela,i ovi su zuti svakako vruc teren,prva na strani.
                  Da ali nam sad trener nije Slavisa Jokanovic, to moraju svi da uzmu u obzir.

                  Ovi pice na kontre uglavnom, tu mora neki balans da se nadje i da se radi na tome da se to zatvori. Ne bi mozda bilo lose da im se tu i tamo prepusti inicijativa.
                  sigpic

                  Comment


                  • Bravo to sam hteo!! Najtezeg protivnika da dobijemo...jos prvu igramo u gostima sto je odlicno i nadam se da cemo razbiti taj maler u dvomecima koji kaze da kad neki dvomec pocnemo u gostima na kraju lose zavrsimo....bice tesko sa kipranima, njihova liga je strasno napredovala, bolja je od nase...ali neka bolje ovakoda vidimo ko smo, sta smo i gde smo...taman ce mozda Djura i mornari da odrese kesu za stopera...ocekuje nas teska borba sa kirpanima ali mislim da je vreme da naplatimo kipranima dug iz proslosti koji nam je ostavio APOEL i da i prodjemo pa makar i na produzetke....

                    Comment


                    • Ne zavaravajte se,AEL je u ovom mecu blagi favorit,bili su prvaci pored Omonije i Apoela,a znamo kako je Apoel igrao prosle godine.Legija stranaca od ekipe al neka,s obzirom kako se radi u PArtizanu i kakva je uprava zasluzili smo ovakav zreb,ne moze da se ulazi svake godine sa 0 evra ulaganja u ekipu.

                      http://www.transfermarkt.co.uk/en/ae...erein_786.html

                      Koliko ima Kiprana?

                      Comment


                      • Originally posted by Layzick View Post
                        Ne zavaravajte se,AEL je u ovom mecu blagi favorit,bili su prvaci pored Omonije i Apoela,a znamo kako je Apoel igrao prosle godine.Legija stranaca od ekipe al neka,s obzirom kako se radi u PArtizanu i kakva je uprava zasluzili smo ovakav zreb,ne moze da se ulazi svake godine sa 0 evra ulaganja u ekipu.

                        http://www.transfermarkt.co.uk/en/ae...erein_786.html

                        Koliko ima Kiprana?
                        Ne branim stoku nikad i mrzim i njih i jos vise Bika i opoziciju ali prosle godine su dali 4 miliona pa je ispalo to sto je ispalo. Mada ove teme necu da pokrecem, zanimaju me samo Vermez, ekipa i utakmice a stoka je stoka, odu oni dodju drugi tu promene nema. Navijacu i dracu grlo ko god sedeo u fotelji.

                        A vezano za tu titulu, Apoel je tim koji nema neku rotaciju i s obzirom na to dokle su igrali u Evropi bilo je ocekivano da ne uzmu titulu. Mislim da su ovi slabiji od njih ali ozbiljan rival svakako.
                        sigpic

                        Comment


                        • Koliko nece, za inat nece.

                          Comment




                          • O ovo su nam braca ko apoelovci ,vruc teren nema sta.

                            Comment


                            • 1342688653_top.jpg
                              Samo dva belca ovi trce kao navijeni.....portugalci, brazilci...strasno...bice pakao sa njima...ali iskreno verujem u prolaz...uzdam se u Vermeza i njegovo iskustvo...verujem mu da ce odlicno pripremiti ekipu i protiv AEL-a cemo dokazati da znamo da igramo na rezultat bolje nego bilo koja generacija pre nas u zadnjih par godina...

                              Comment


                              • Jaci smo bre! Sta ste se usrali?

                                Comment

                                Working...
                                X