Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koja mi je skroz gotivan lik

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      Koja mi je skroz gotivan lik
      Dobri su mi i on i Luka, ne kurce se, trce, odradjuju posao. Luka samo sto nije zaplakao kad je dao gol Donjem Sremu. Ono sto mi se svidelo kod Kojica do sada je to sto je spreman na saradnju s partnerom u napadu, nije kao gomila JSL spiceva koji kad dodju u Partizan ili Zvezdu gledaju samo kako da nabiju statistiku i sutiraju kao mazge. Igra za tim a golovi dolaze sami po sebi.

      Ajmo sad, jos jedan u narednih 20 minuta i da smo mirni. Red je na Mitra.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        Dobri su mi i on i Luka, ne kurce se, trce, odradjuju posao. Luka samo sto nije zaplakao kad je dao gol Donjem Sremu. Ono sto mi se svidelo kod Kojica do sada je to sto je spreman na saradnju s partnerom u napadu, nije kao gomila JSL spiceva koji kad dodju u Partizan ili Zvezdu gledaju samo kako da nabiju statistiku i sutiraju kao mazge. Igra za tim a golovi dolaze sami po sebi.

        Ajmo sad, jos jedan u narednih 20 minuta i da smo mirni. Red je na Mitra.
        E bas zbog ovoga sam ih i zgotivio. Odlicni su oni za nasu ligu, ali videcemo kakvi ce biti u Evropi.

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          E bas zbog ovoga sam ih i zgotivio. Odlicni su oni za nasu ligu, ali videcemo kakvi ce biti u Evropi.
          Tanak je Koja za Evropu, Luka mozda i moze nesto ali u kakvoj smo situaciji Evropa je mnogo daleko, odnosno ozbiljan rezultat u istoj. Ima potencijala u velikom broju igraca ali potreban je trener koji ce da izvlaci maksimum iz njih i pod kojim ce napredovati. Sadasnji ni u snu to ne moze a sumnjam i ako dodje do promene da ce doci takav. Da ne pricamo da cemo verovatno ostati bez Tute i mozda tandem bude Ostojic-Pajovic.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Tanak je Koja za Evropu, Luka mozda i moze nesto ali u kakvoj smo situaciji Evropa je mnogo daleko, odnosno ozbiljan rezultat u istoj. Ima potencijala u velikom broju igraca ali potreban je trener koji ce da izvlaci maksimum iz njih i pod kojim ce napredovati. Sadasnji ni u snu to ne moze a sumnjam i ako dodje do promene da ce doci takav. Da ne pricamo da cemo verovatno ostati bez Tute i mozda tandem bude Ostojic-Pajovic.
            Tuta i Markec idu sigurno. A ne bi me cudilo da odu i Dzigi i Mitar. Onda bataljujem Partizan...

            Comment


            • Au Kojicu dodaj je mater mu jebem. Toliko ocigledna situacija, cak i Vermez primetio da je trebao da asistira.
              sigpic

              Comment


              • Auuuu kako je ovo Kojic lepo uhvatio , steta
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Osvojena 3 boda na najtezem gostovanju za nas u ovoj polusezoni , ostaje +8 , 12 kola pre kraja , bravo momci , idemo po 6-tu u nizu
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Rutinski...moglo je da bude i ubedljivije, ali nema veze.

                    Comment


                    • Mora pickobradi da se bunkerise, sile nema. Al' moze da ga duva, 3 boda su 3 boda. Ajmo sad OFK rutina, nadam se lepom vremenu i velikoj poseti.

                      Dzigi je skroz u kanalu, nazalost.
                      sigpic

                      Comment


                      • Nadam se da cemo dovesti ovog golmana Jagodine. Rajkovic se preziva ja mislim.

                        Comment


                        • Dobar je stvarno, treba ga pratiti. 95' godiste jbt.
                          sigpic

                          Comment


                          • http://kapiten.rs/fudbal/medunarodni...-dve-utakmice/

                            Kakav je to idiot, nema dalje.

                            22 tima trenirao za 21 godinu, Ziva takodje ima 22 sa nesto duzom karijerom.
                            sigpic

                            Comment


                            • Kako je moguce da takav mag taktike i mentalne pripreme dobije otkaz???

                              Comment


                              • Партизан одиграо пријатељску са Сремом 2:1.
                                Волим те Републико Српска!

                                Comment

                                Working...
                                X