Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Layzick View Post
    Zato sto je nenormalna atmosfera.Niko vise nece da ide na Jug kod placenika osim kad je neka veca utakmica.Na istok su Zabranjeni i murija+placeno obezbedjenje Djurica/Juga gde uvek moze da izbije sranje.Jednostavno za razliku od cigana vecina grobara ne moze da ide sa slepom podrskom kad ti u klubu sede teski lopovi,koji vrse javasluk po klubu i niko im nista ne moze,pa za koga onda da navija?Za igrace koji pokazuju qrac tribini?Ili za trenera koji sve aminuje?Ili mozda za upravu koja je poterala sve zive Partizanove legende a nekima je uspela i ugled da okalja?Neka hvala,idem tamo gde je zdrava atmosfera i gde je Partizan iznad svega,dodjite na kosarku da navijamo za nas Partizan.
    Ma da covece, cigani su ludi, grobari su primer navijanja. Vodje su placenici koje placa Lukic. Mani se ti prijatelju cigana i gledaj svoja posla. Ovo sto vi radite je najbolje, podelite se na jos koju grupu cisto da iskazete bunt prema lopovskoj upravi, tako ste najjaci.

    Comment


    • Veruj mi da ste mi vi na kraj pameti

      editelibasic 2 komada protiv Atletika
      Last edited by Layzick; 16-09-12, 22:10.

      Comment


      • Pogledas sastav, vidis Babovic starter u Zaragozi, odmah zveknes singl na Sosijedad i prodjes.
        Last edited by asprilja; 16-09-12, 22:24.
        Cuj prvi maj

        Comment


        • Ma da covece, cigani su ludi, grobari su primer navijanja. Vodje su placenici koje placa Lukic. Mani se ti prijatelju cigana i gledaj svoja posla. Ovo sto vi radite je najbolje, podelite se na jos koju grupu cisto da iskazete bunt prema lopovskoj upravi, tako ste najjaci.
          Aj sad "objektivni" moderatori reagujte...

          PS @Layzick
          Protiv Aletika 2 komada ?? e nista...da je protiv Barse dao 2 pa da ga Miha zove u repku, a ovako...
          Last edited by fudbalinho; 17-09-12, 01:18.

          Comment


          • kapiten legenda http://vukajlija.com/zabava/posteri/526195

            Comment


            • Originally posted by fudbalinho View Post
              Aj sad "objektivni" moderatori reagujte...

              PS @Layzick
              Protiv Aletika 2 komada ?? e nista...da je protiv Barse dao 2 pa da ga Miha zove u repku, a ovako...

              Ne moze,on igra za Crnu Goru,prepustili smo ga,imamo mi dovoljno napadaca

              Comment


              • Au jes...pa imamo kolko hoces tu su Lekic, Sulejmani, Djuricic, Sulejmani, Lekic...
                Juce gledao na sajtu rts-a i vidim nema prenosa za cetvrtak ali danas postavise da ima....uh kad bi nekim cudom uzeli 3 boda kakav bi to psiho doping bio za sledece utakmice nismo ni svesni...poraz ne mogu da zamislim ni u najludjim snovima i nadam se pobedi koja realno ne moze biti veca od jednog gola razlike....
                Bas gledam rezultate Nefcija u Evropi zadnjih godina i pokazali su se kao ekipa koje retko kad moze da bude izbacena lako tj. ubedljivim rezultatom....i ranije su bikli cvrsti a sad su sigurno jos cvrsci bice zjbn....a evo s kim su igrali u sezoni 1999-2000 http://www.statto.com/football/teams...9-2000/results ...inace od sezone 1995-1996 su redovno igrali u Evropi ali i ispadali uglavnom posle prvog dvomeca...znaci bice extremno motivisani protiv nas i to me najvise brine jer mislim da smo igracki dosta kvalitetniji od njih...i takodje verujem da ce konacno ona Vermezova filozofija imati smisla jer sam i pre mislio da je pogodnija za ovakve utakmice nego sa dvomec...
                Last edited by fudbalinho; 18-09-12, 12:16.

                Comment


                • http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-f...rajno-precrtao

                  Mislim da je on zavrsio sa Partizanom. Ni ne treba nam sada kada se vratio Scepakadabra.

                  Stolice se menjaju na prolece najverovatnije.

                  Comment


                  • Toliko o Zabiji
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Ma ja garantujem da je bolji igrac od starijeg Scepovica ali jbg...ne samo sto nema nikog iza sebe nego nema ni mozga...mesto da cuti i radi on digo nos...pa nisi bre ti Milijin sin

                      Comment


                      • Pa u klubu nema autoriteta zato se fudbaleri i ponasaju kako se ponasaju.

                        Comment


                        • Tesko da za ovog ima autoriteta.Djilkos obican...
                          Jedan je Obradovic Zarko!

                          Comment


                          • Svakako veze nema decko.
                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • Eve ga jos jedan sponzor kod nas: http://www.partizan.rs/42271-azvirt-...-sa-neftcijem/ ...odlican nema sta a i bolje to nego kao do sad - nista
                              Malo opsirniji tekst u vezi sutrasnjeg meca i sta su govorili o tome Bezvez i Sale kapiten: http://www.partizan.rs/42251-realnos...-mi-obaziremo/
                              Posle Egalea nijednom do sada nismo imali ovako dobru priliku da ostvarimo pobedu u grupnoj fazi...pobeda na startu bi nam otvorila vrata ka prolazu dalje...ma ubedjen sam...

                              Comment


                              • Koja je poenta ovog posta? Sta ti je clj?


                                Ocekujem ovih 11 veceras: Stojke-Miljkon,Ostoja,Ivanov,Volkov-Medo,S.Markovic-L.Markovic,Ilic,Tomic-Mitrovic.

                                Comment

                                Working...
                                X